Na společné večeři se sejde několik párů a po pár sklenkách se rozhodnou, že svoje telefony položí na stůl a všechny zprávy, vzkazy i telefonáty budou ten večer sdílet. Zprávy se přečtou nahlas, hovory budou nahlas. Vždyť o nic nejde, bude zábava. Jenže právě naši chytří a mobilní kamarádi o nás vědí úplně všechno, znají naše tajnosti, druhé životy, drobné lži, milenky i milence. Nevinná hra se nejdříve vyvíjí jako báječná legrace, pak ale začnou chodit zprávy, které se svými partnery či přáteli raději nesdílíte. Rozjede se série šílených situací a trapasů, někomu u stolu bude nepříjemně horko a brzo bude horko úplně všem. Odejdou domů partnerské páry, které přišly, nebo budou v jiném složení nebo budou po večeři všichni single? (Bontonfilm)

Karlos8

Začátek dost upovídanej a uječenej, nicméně jak čas plyne, tak konverzace nenudí a všem aktérům to jde pěkně od pusy. Symbióza se zde povedla takřka na jedničku. No a potom se položí mobily na stůl a začne to. Nejvíc pobavila scénka, kdy z jasného heterosexuála se stane homosexuál. Prý kdyby to byla alespoň žena. Copak jsem borec, co by druhého borce klátil v parku zezadu? Pak to najede na trochu už přehnanou notu, ale proč ne. Konec končí dobře, takže spokojenost. Německá oddechovka se vším všudy. ()

hrumsrt

Původní italský film jsem viděl až po tomhle německém. Jasně, ten koncept je kompletně převzatý, ale několik prvků, co si tam naši sousedé přidali jsou velmi chytré a některé ty linky podle mě i více dokreslují. Celkově tohle je naprostá paráda! Pokud se nějak vyznáte v současné německé kinematografii, tak je Vám jasné, že tenhle film je prošpikovaný těmi nejlepšími herci a herečkami, které Deutschland aktuálně nabízí. Perfektní komorní drama, které graduje takovým způsobem, že mu jiní mohou závidět. Přitom tak jednoduchá premisa, že jen položíte telefony před sebe všem na oko. Aneb každý si nechává některé informace jen pro sebe... Pohodový filmeček s fajn nápadem a několika překvapeními. Kdykoli to cinklo, tak jsem se už už těšil, kdo je zase v průšvihu. 85% ()

AndrewNewman

Niekto považuje sériu Fakju Pane Učiteli za niečo veľmi úspešné. Ja skôr považujem len prvý diel za vcelku originálny a vtipný. Ostatné dva sa už len tradične priživujú na značke. Táto večera s priateľmi mala istý vtip aj šmrnc, ale opäť nejde o nič prevratné. Je to takmer na úrovni našich komédii ako sú Všetko alebo nič, Šťastný Nový rok a pod. ()

panki9922 odpad!

Kópia Talianskeho originálu (Úplní cudzinci 2016). Robiť remaky kvalitného filmu bez štipky invencie a v tak krátkom časovom odstupe po premiére originálu je donebavolajúce bláznovstvo a zbytočnosť. ()

Lijem

Fajn komedie, nevýrazný drama. Chápu, že tohle má být primárně komedie, ale občas to spadá do sociálního dramatu a když už to začne vypadat zajímavě a vážně, tvůrci se zase vrátí ke komedii a dělají, že se nic nestalo. Pokaždé, když přišla nějaká zpráva nebo hovor, chvilku jsou na sebe naštvaní, pak je to zase v pohodě, je tam pár hlášek a zase nová zpráva/hovor... A takhle pořád dokola, dokud nepřijde jenom tak zpráva, ze které je to "veliké a emocionální" zakončení. Tj. Zakončení vycucané z prstu. Vůbec to negraduje, prostě nová zpráva/hovor. Primárně komedie pro puberťáky, jejíž humor mi moc nesedl, ale pár hlášek tady je. Navíc se tomu musejí nechat sympatické postavy a fakt, že nudit se u toho nebudete. 6/10 ()

Simon.Dobes

Originál som nevidel, čiže mne sa to moc páčilo. Skvelý humor aj s dramatickýmk zvratmi. Vôbec som sa nenudil. Aj herci boli fajn. ()

bonovox

Výborná nemecká komédia, určité vyhrotené situácie sú síce až ťažko uveriteľné ale do celkového konceptu dobre zapadajú. Aj herci sú fajn. Dobrá zábava na odreagovanie ()

randycz

Ano, je to vtipné, ale to se čekalo. A proč se to čekalo? No protože podle stejné předlohy je natočen italský film Naprostí cizinci (2016). A já se ptám... Jaký má smysl dělat defakto remake filmu po 3. letech? Nemá. Asi si němečtí kolegové mysleli, že to dají lépe. A co na to Češi? My to dáme ještě lépe :-) Známí neznámí (2020). Akorát nevim, zda to bude remake nebo remake remaku... ()

ElisR

Neviděla jsem ani italský originál ani jeden z remake. Až na ten německý. A za mě naprostá spokojenost...začátek poklidný a postupně se děj dostává do větší a větší akce. Vypadá to jako pohodová hra, sranda...jenže každý u stolu má svého kostlivce ve skříni a jako na potvoru se to zjistí právě u nevinné hry. Elyas je za mě skvělý herec, Karoline patří taky mezi “německé hvězdy” a překvapila i Jella, která se ve Fakjů ukázala jako magorka Chantal 😀 a teď je v roli zamilované ženy. A sedí ji to. Celkově velmi dobrý film 4* ()

Aquila odpad!

To co v původní italské verzi (Naprostí cizinci) funguje výtečně, v této německé funguje pouze jako nedodělaná, rádoby komická, hra na drama. Zajímavé, jak lze zprznit tak dobrý materiál. ()

Vala odpad!

73% ??? Děláte si pr..l? Větší kokotinu jsem ještě neviděla a že už jsem toho viděla dost. To snad není pravda,že má tahle stupidita tolik procent. ()

moriero

O dva levely výš než výtečný italský originál. Vtipná, řízná a přitom citlivá konverzačka. Taky potěšilo, že některé páry jsme už spolu mohli vidět v jiných německých filmech (se stejnými dabingy), takže jsem měl pocit, že sedím u večeře se starými dobrými přáteli. A celkově mi přišlo, že si to všichni herci náramně užili (viz potitulkové scény). A tu pohodu přenesli na mě jako na diváka. 100% ()

Teachman

Námět a zápletka: 6/10 ... Vizuální stránka: 7/10 ... Soundtrack: 7/10 ... Didaktický potenciál: 6/10 ... Celkový dojem: 7/10. Nejzajímavější ze všech verzí téhož filmu. ()

PatrikP4

Člověk se párkrát zasměje... To je tak když manželka chce zjistit jestli jí nejste nevěrnej a vlastně nevěrná je ona s největším poutníkem z místnosti... Zajímavá směs lidí a povah... Každý vlastně něco skrývá... ()

SpicyNugget

Parta přátel se sejde na večeři. Aby se nenudili, tak je napadne dát všechny telefony na stůl a každý hovor či zprávu bude majitel sdílet s ostatními. Zdá se to být jako luxusní sranda, jenže po chvilce začnou na povrch vyplouvat tajemství každého z nich, a to už nikomu do smíchu není… To byla skvělá podívaná. Asi je to ovlivněno tím, že jsem neviděla originál, ale s Němcema jsem byla naprosto spokojená. Obrovské plus za obsazení z Fakjů pane učiteli, herci byli skvělí. Chvílemi komedie, chvílemi drama, úplně mi stačil děj odehrávající se pouze u jednoho stolu (a občas v kuchyni, kdy holky musí zamíchat gorgonzolovou omáčku pana hostitele a pak ji s veškerou slávou vylejou do dřezu). Skvělý film. ()

PTuranyi

Nemecká verzia o pár rokov staršieho talianskeho filmu "Úplní cudzinci". Ale zdá sa, že tento príbeh bol už spracovaný už mnohokrát. Takže opäť ide o vzťahovú drámu o dôvere a skrytých tajomstvách, odkrývaných na spoločnej večeri prostredníctvom mobilných telefónov. Príbeh je sám o sebe dosť dobrý a herci to nekazia. Keďže najmä spočiatku ide o zábavnú hru nevadí ani účasť hereckej dvojice Elyas M'Barek, Karoline Herfurth známej z komédie "Fakjú pán profesor". Obaja sú aj v dramatickej polohe uveriteľní.   Produkcia je kvalitná a dokáže podporiť atmosféru keď je potrebné. Nemci sa však nedokázali vzdať šťastného konca a záver sa nesie opäť v komediálnom tóne +vtipné dokrútky v titulkoch. 70% ()

bmx6

Viděl jsem původní italskou verzi,pak tu českou a až teď jsem se propracoval k té německé.No a jsem celkem spokojený.Hlavně mám radost za ten jiný závěr filmu. ()