Na společné večeři se sejde několik párů a po pár sklenkách se rozhodnou, že svoje telefony položí na stůl a všechny zprávy, vzkazy i telefonáty budou ten večer sdílet. Zprávy se přečtou nahlas, hovory budou nahlas. Vždyť o nic nejde, bude zábava. Jenže právě naši chytří a mobilní kamarádi o nás vědí úplně všechno, znají naše tajnosti, druhé životy, drobné lži, milenky i milence. Nevinná hra se nejdříve vyvíjí jako báječná legrace, pak ale začnou chodit zprávy, které se svými partnery či přáteli raději nesdílíte. Rozjede se série šílených situací a trapasů, někomu u stolu bude nepříjemně horko a brzo bude horko úplně všem. Odejdou domů partnerské páry, které přišly, nebo budou v jiném složení nebo budou po večeři všichni single? (Bontonfilm)

Najt

Německý remake italského originálu. Partička kámošů se sejde u jednoho na večeři a domluví se na takové, zdánlivě povedené, hře. Nebudou pred sebou nic tajit v tom slova smyslu, že dají telefony na stůl a cokoliv se na telefonu objeví, přes sms až po příspěvky na sociálních sítích, si vzájemně a nahlas přečtou no a show může začít. Zdánlivě jednoduchá příběhová premisa se změní v kolotoč zvláštních a někdy vtipných situací a pravda vyjde na povrch. Skrývá nekdo z nich tajemství ? Osobně jsem zvědavý na český remake a samozřejmě i na originál. Němci ale pobavili. Zkrátka ukecaný film s dobrými herci a slušným scénářem. ()

lusa

Taliansky originál Perfetti sconosciuti bol preto tak dokonalý, pretože bol taliansky, s talianskym jazykom, s talianskou chuťou, s talianskou dušou presne pasujúci k talianskej náture. Počúvať (a sledovať) to isté v nemčine, bolo do istej miery otravným utrpením. Chýbala originalita, srdce, moment prekvapenia. Ale aj tak si myslím, že pre tých, ktorí pôvodný film nevideli, resp. nemajú k Talianom priam osudový vzťah, sa to musí páčiť. 3* ()

SAINTS

Takmer dokonale tajomstva su nenaročna komerčna komedia,ktorej cielom,je nalakat čo najviac nenaročnych divakov do kina .V prvy tyžden videlo tento film v nemeckych kinach viac ako milion divakov,uvidime ako sa mu bude darit na Slovensku 🙄 ()

AgnesDee

Když jsem viděla trailer, tak mě to dost navnadilo. Pak mi řekla kamarádka, že ji to zklamalo a že od toho čekala víc. A já se začínala bát. Ale nakonec můžu říct, že z toho vzniklo v podstatě to, co jsem čekala. Když se dozvídáte, že premisa filmu spočívá v odhalování tajemství postav, je jasné, že se nebudete pořád popadat za břicho. Spíše budou ta tajemství negativního rázu. Mohli teda trochu ubrat s některými tajemstvími (jedno se tam v podstatě objevuje u třech postav naráz), ale zároveň jsou tam i originální kousky a film vás také u některých vede špatným směrem.Všehovšudy - nebylo to zase tak zábavné, jako třeba Fakjů pane učiteli!, což je film od stejných tvůrců, ale každá správná komedie by se měla opírat o nějaké vážnější téma, což tenhle film splňuje na jedničku. ()

Luciee113

Včerejší nečekaný pozdní výlet do kina dopadl naštěstí dobře. Že začátku filmu jsem měla pocit, že toho budu litovat... Film mi připadal nudný, ukecaný a nijak mě nezaujal... Spíš jsem se soustředila na hnusný nepovedený popcorn a film mě nebavil... To se naštěstí změnilo o 1000% jakmile začali účastníkům chodit SMS a občas jim někdo zavolal... Film je natočen skvěle. Podtrhují to i skvělí herci, které mám všechny v oblibě (aniž bych věděla, že tam budou hrát). Hlavně herecký výkon Karoline se mi líbil... ()

Plastík

Tak docela fajn jako sociální průzkum. Komedie ani trochu. Ani ty scény na konci filmu nebyli vůbec vtipný. Ale ten příběh a děj měl něco do sebe, i kdyžř to bylo velmi nepravděodobný, kdyby to tak probýhalo do konce celého toho společenství. ()

Ukrizku

Zajímavé je, že "společenskou" hru s odtajněnou mobilní komunikací vymyslela psychterapeutka, v podstatě nejmanipulativnější osoba celého dramatu, která jako jediná vyšla bez poskvrnky, nepočítáme-li jedno malé kosmetické tajemství... A partnerskou oddanost paradoxně potvrzuje sympaťák s nejdůmyslnějším krytím. Vlastně pochopitelné omezení 15+ znamená: neukazujte dětem, že normální je podvádět a ještě normálnější je podvádět s čistým svědomím. Podívaná je to ovšem nadprůměrně zábavná. ()

DJ Kritik

Videné ako prvé spracovanie tejto témy. / Nevidel som ani francúzsky - Le Jeu ani taliansky Perfetti sconosciuti/, ale výber protagonistov v tomto podaní je výborný a aj samotné prevedenie filmu ma zaujalo. Len viem, že ak by som tú hru s telefónom hral ja, tak sa nič nedeje. Telefón mi zazvoní tak raz za tri dni. ()

Connik

Jeden z těch remaků, kdy je film na 90% stejný jako originál a to včetně vtipů. Aspoň, že ten konec je trochu jiný. I když konec u italského originálu mi přišel lepší. ()

hrumsrt

Původní italský film jsem viděl až po tomhle německém. Jasně, ten koncept je kompletně převzatý, ale několik prvků, co si tam naši sousedé přidali jsou velmi chytré a některé ty linky podle mě i více dokreslují. Celkově tohle je naprostá paráda! Pokud se nějak vyznáte v současné německé kinematografii, tak je Vám jasné, že tenhle film je prošpikovaný těmi nejlepšími herci a herečkami, které Deutschland aktuálně nabízí. Perfektní komorní drama, které graduje takovým způsobem, že mu jiní mohou závidět. Přitom tak jednoduchá premisa, že jen položíte telefony před sebe všem na oko. Aneb každý si nechává některé informace jen pro sebe... Pohodový filmeček s fajn nápadem a několika překvapeními. Kdykoli to cinklo, tak jsem se už už těšil, kdo je zase v průšvihu. 85% ()

Mire

Ušlo to, ale rozmýšľal som, či nápad na tento film zase tí Nemci od niekoho neopajcli. Takže na dnešný večer je na rade taliansky originál :) ()

laardlad

mě se to líbilo víc než italský originál, některé scény byly trochu upravené, akorát ten konec se mi víc líbil v té originální verzi :)...ale Das perfekte Geheimnis určitě také stojí za zhlédnutí! ()

muti

vsetci mobily na stol a dnes vecer sa cita nahlas kazda sprava a kazdy hovor je na hlasity odposluch. ved vravite ze nemate co skryvat. what could possibly go wrong? hlavne ked kazdy ma co skryvat, a nemusi ist vyslovene o tajnu milenku. A karty sa ešte zamiešaju keď si dvaja zúčastnení vymenia mobily ()