Freddy Krueger je v pekle - a to doslova. Jako odsouzenec k doživotnímu trestu chystá fantastickou pomstu... a jediné, co k ní potřebuje, je malá výpomoc. Na scénu přichází Jason Voohees, rovnocenná ikona zběsilosti, který Freddymu ideálně vyhovuje pro to, aby znovu šířil strach a hrůzu v Elm Street. Jak přibývá obětí, je jasné, že Jason není ochotný zůstat stranou. A tak se vyděšené město ocitá uprostřed strašlivého a šokujícího souboje dvou titánů zla. Vítěz zabije všechny! (Magic Box)

Miroslav.Zac

To si takhle tvůrci obou úspěšných franšíz řekli:" "Ok, svoje značky jsme už totálně podojili, chtělo by to něco nového." A tak je nenapadlo nic jiného, než hodit dvě piraně do jednoho rybníka. Film kromě několika nic moc krvavých vražd a otřesných efektů nabízí jen pohled na nahou sexy kočku (ta je hned na začátku, takže nemusíte hledat) a šalamounky odpovídá na otázku, kdo by z tohohle souboje vyšel jako vítěz. ()

Nediro

Prostě nářez. Nářez na začátku, nářez uprostřed a nářez na konci. Jestli máte rádi humor, akci, vraždy ( někdy opravdu vtipně provedené vraždy, někdy zase normálně provedené vraždy, krvavé vraždy i vraždy bez krve, prostě vraždy všeho druhu ), tak film Freddy versus Jason je film pro vás. Určitě se budete smát, možná se budete bát ale nebudete se nudit. Komu fandíte? Freddymu? Nebo Jasonovi? ()

John.Rebel

nadšení pubertální mládeže chápu, film je jistě nadchnul, plno krve a nápaditých vražd, plno morbidních hlášek, obě postavy působily horrorově, byli tam přihlouplí hlavní hrdinové, kde si každý přál jejich rychlý konec za to, jak jsou blbí a jak je herci "hrají", byla tam jedna blondýnka, co nakonec vše přežije po boku svého statečného druha a plno dalších pořád dokola omílaných trapných klišé, které se objevují v každém horroru v posledních letech, že se pořád ještě divím, jak něco takového může nadchnout. Kdyby aspoň ta klišé byla super a člověk sby e vždy rád na ně podíval, ale vidět pořád dokola jednoduchosti, které z hororru nedělají horror, ani černou komedii, spíš tragikomedii, to mě fakt přijde o ničem. Každý rozumnější člověk ví, že Noční můry a pátky se točily pro komerční úspěch, což se čekalo i v tomto případě, kdy spojili ona záporáky do jednoho filmu. Prachy to přineslo, z braku se udělal tímto hodnotný film, diváci byli spokojení, namlsaní a jistě se za nějaký čas znovu rozhodnou utratit peníze za další díly, kde už snad uvidíme i M.Mayerse, Leatherface anebo Pinheada,a kdo ví, tentokrát to už to třeba nebude "vs" ale "feat" či se vytvoří celá mužstva záporáků a budou mezi sebou soutěžit , kdo toho víc zmasakruje a kdo na konci vyhraje. ()

Gorefa

Velké překvapení. Fanoušci alespoň jedné z ikon hororových béček 80. let musí chrochtat blahem. Freddy hláškuje jako o život, Jason je jako vždy nezastavitelné vraždící monstrum. Velmi zábavná podívaná, spíše komediálně než hororově naladěná, která si drží svižné tempo od začátku do konce. ()

Loky393

Jj tak to dopada když se sejdou dva zabijaci co chcou jenom zabijet a nic je nezajima a ještě k tomu se chcou vykuchat navzajem jo dalo se to žadna nuda ale nevim nebal sem se a dokonce moje holka umirala smichy ( a to věřte že když ona vidi horor ma stoho depku dva dny) nebojacny zabavny horurek a ještě ten konec jak Jason drži v jedne ruce Freddyho useknutou hlavu jak basketaci balon a Freddyho hlava na Vas mrkne taky sem neudržel smich ()

xxxblade

Mě se to líbilo i když je pravda je to spis komedie než horor, Ale žádná nuda.A spojení těhle dvou legend musí dostat tolik hvězdiček. ()

Lacoo

Na tomto filme som sa len pousmial. Paradoxne ma najviac zaujali pasáže, kde nebol ani Freddy ani Jason. Pretože keď som videl ich, tak to boli nenormálne hlúpe a primitívne scény, napr. Jason sa kľudne prechádza, pričom niekoľko minút v kuse horí, alebo keď na neho spadne niekoľko stokilová nádrž a on vstane akoby nič, alebo aj iné. Proste nezmysly. Aspoň že tá hlavná hrdinka mala dobré kozy. ()

sOlaR

Střet dvou legend z 80-90 let hororového stříbrného plátna, kouká se na to velmi dobře. Ale jako hororu tomu podle mě něco chybí.... ()

ronin zabak

Hvězda za myšlenku spojit dva vrahy do jednoho filmu - legendy. Pak už následuje jen kritika: zhulená stonožka? debilita herců v úniku před vrahy (zakopávání, padání) patří do 80. let. Jason, kterému uteče oběť krokem a oni na něj čumí jak na slunovrat? Serious? Je to podobné jako kdyby za 10 let natočil J.C. Van Damme krvavý sport - remake a dělal tam ty svoje výskoky s otočkou? Klišé a nuda. ()

Freakyy

Freddy a Jason sou naprostý celebrity mezi vrahama a sou to jedny z nejlepších hororovejch postav. Nemít je rád znamená nemít rád horory. Ve svejch vlastních filmech s nima většinou nebyla taková prdel jak tu, ale bylo to lepší než sem čekal. Na to jak je to starý tak efekty nebyly špatný, dokonce lepší než v nějakejch současnejch filmech. Vážně se to brát moc nedá (i když pár okamžiků se tam najde), protože tam bylo vtipnejch scén víc než dost. Ocenit se to ale musí, právě kvůli těm dvěma kamarádům. ()

ES13

Asi sem se na to koukla když sem neměla náladu, ale naprostá katastrofa. Nevadí mi, když je občas ve filmu vidět počítačový upravení, ale v tomhle filmu je všude v každý krvavý scéně vidět jak umělý to je. A to z jakýho to je roku neni omluva, protože už v roce 90 se točily daleko kvalitnější krváky. Navíc hlavní postava mě tak vytáčela! Tu vytáhly z porno branže ne tuhle bloncku s umělejma dudama a nafouklýma rtíkama. Neuvěřitelný. Navíc herci byli nesympatičtí až hrůza. Jediná hvězdička je za ty dva ,,vrahy".. Ty byli peckový! Ale jinak. H N U S ()

cardic11

Jeden z mých nejoblíbenějších filmů kde se proti sobě postaví dva nejslavnější hororoví zabijáci Freddy Kruger a Jason Voorhes.Délka filmu je akorát takže není místo na nudu.Film má dobrý spád takže se furt něco děje.A finální souboj u Crystal lake je velkolepý. ()

Pátek třináctého dostane seriálový prequel

27.01.2013

Freddy vs. Jason vs. ?

Freddy vs. Jason vs. ?

05.08.2008

Bývalý táborník z Crystal Lake Jason Voorhees a kotelník z Elm Street Freddy Krueger se nesmazatelně zapsali mezi hororové ikony, ale v kinech se naposledy objevili před pěti lety. A rovnou spolu.… (více)

Freddy a Frankie plánují návrat

Freddy a Frankie plánují návrat

08.01.2008

Dnes potěšíme příznivce dvou slavných hororových ksichtů. Freddy Kruger a Frankensteinovo monstrum jsou sice i přes žánrovou příbuznost dva naprosto odlišné a vzdálené fenomény, ale v uplynulých… (více)