Ve filmu Zlatokopky vede Ramona (Jennifer Lopez) tým protřelých striptérek, které se rozhodnou svým klientům z Wall Street ukázat, zač je toho loket. (Vertical Entertainment)

Arsenal83

Seminárnu prácu užívateľa filmfanouch som nestihol dočítať (dostal som sa k slovu girl-power). Ja neviem, ale myslel som si, že tu je priestor na komentáre k filmom a nie obhajoba doktorátu. Ale k tomu girl power. Áno, je to ďalší z tých filmov, ktorý vtĺka ženám alebo skôr mladým dievčatám, že je cool byť prostitútkou, striptérkou či kurvou, ale hlavne treba mať na to hrdosť. A ak by to náhodou nie celkom dobre vyšlo, tak na vine sú predsa muži, od ktorých si vždy tak rady brali peniaze. Takže podstata celej tej "krimi" zápletky je úplne mimo a zlodejským kurvám nefandím, nech majú podobu Jennifer Lopez alebo našich politikov. ()

classic

Banda štyroch atraktívnych, sexi a exotických striptériek na čele s líderkou Ramonou Vegou, okolo ktorej taktiež tancujú pri tyči i ďalšie tri adeptky na smelý plán, ktorý spočívá v okrádaní finančníkov z Wall Street, ktorých najprv v prvotriednom striptízovom klube postupne rozpália svojim neuveriteľným sexeapealom, keď už sú naľadení na ich vlnovú dĺžku, tak ich zdrogujú, aby sa stali ešte viac poddanejšími (a nepamätali si, čo bolo včera), kedy ochotne odovzdávajú svoje nabité kreditné karty, pričom tieto dámy im rady vybieľujú účty, že sú potom títo ‘nešťastníci’ automaticky o pár tisícov dolárov ľahší, ony sú zase o to „ťažšie” , že im to začalo veľmi chutiť, takto krásne zarábať peniažky, ale hovorí sa: „Dovtedy sa chodí s džbánom po vodu, kým sa nerozbije” . Nič nemôže trvať donekonečna, všetko raz skončí... ? _ „Strašne som sa tešil na J. Lo, ktorej to aj v päťdesiatke extra svedčí, má perfektnú postavu, veľký, poistený zadok na stovky miliónov dolárov, predvádza jeden zo svojich najlepších hereckých výkonov kariéry, normálne by som asi išiel s ňou aj na večeru do reštiky, keď by som jej potom pošepkal do uška, aby mi zatancovala, ako Ramona, čo by bola čerešnička na torte” . Titulky, ktoré som mal k dipozícii, boli ozaj biedne, a tak nakoniec to nie je až tak hrozné, ako som si sprvoti myslel, občas sú tu veľmi horúce sekvencie, ktoré vylepšujú celkové hodnotenie, ale všetky postavy mi prišli až tak moc stupídne, sprosté, hlúpe, že sa mi tým pádom dosť znechucovali. Nedal som slabé dve hviezdičky, a prečo ? Vysvetlenie sa dá nájsť v tejto šteklivej recenzii-par excellence ! ()

Marze

Wu se zdá být morálním centrem filmu a hlavním tématem se zdá vagina (nevím jestli to ještě není nekorektní slovo). Scény v prostředích klubů se mi zdály fajn. Český název se mi po dlouhé době zdá lepší než původní. Je to feministický film, už je proto že mužští herci zde mají jen štěky. Ženy jsou zde ve stále rizikovější atmosféře jsou nuceni vzít svůj život do vlastních rukou. ()

ARI50

Sem tam nějaký dobrý pohled na prdelku nebo kozy, ale jinak totální nuda. Tenhle příběh tanečnic nebyl vůbec zajímavý ani působivý, škoda. ()

Morholt

Čekal jsem nějakou heistovku se striptérkama, ale dostal jsem stádo nesympatických krav, které jednoduše okrádají nadržené ubožáky. Navíc režisérka se snaží divákovi podsunout sociální podtext, což je úplně na palici. Na holky se dá občas dívat a Jennifer Lopez je pořád kus, ale to stačí tak na 15% a to ještě se zavřeným okem. ()

selfesteem

Pozor, přímo zaSPOILERováno! Pravdou je, že jsem nečekala nic světoborného, možná jen, že se pokochám pohledem na krásnou JLo. Ale ani to se moc nekonalo, s takovým nánosem make-upu se jinak skutečně pěkná ženská proměnila v karikaturu sebe sama. Film o nízkých pohnutkách skupinky žen, které už nudí vrtět zadkem, tak vymyslí super tah, jak se, jak jinak než snadno, a téměř bez práce, dostat k penězům. Z chlapů, ke kterým mají jedna jako druhá absolutně nulový vztah a vnímají je jen jako peněženky, je vymámí pod vlivem drog. Ve filmu není jediná kladná mužská postava, a snad až na tu vyšetřovatelku, ani jediná ženská kladná postava. S holkama zlatokopkama nesympatizuji, neboť se nazývají “bitches” a mají vztah max s prachama nebo vibrátorem. Chudinky malý, měly to těžký, moc. Drsný svět striptérek, fakt dojemné drámo. Jak nemohly s těmi penězi vyjít. Hlavně, že si kupovaly kabelky Louis Vuitton a činčilové kožichy. Ani vlastně nevím, za co ode mě mají ty trubky dvě hvězdy. Zlaté Showgirls, to alespoň mělo nějaký příběh. ()

Flipnic-RE

Blbost prostě. Herečky se mi ani nelíbily a doslova mě sraly. Jsou tady vyobrazený jako strašně cool wamps a chlapi jako totální nýmandi. Nevím, co je fascinujícího na Lopezové zavěšené na tyči hlavou dolů s doširoka roztaženýma nohama, mezi kterejma má na píči jen bílou šňůrku ...?! WTF, ani mě tím nevzrušovala (a věkem to nebylo, teda mým věkem...), ani nic prostě, akorát se tím ztrapňuje. A jak ta "herečka" vypadá úžasně na svůj úctyhodný věk 50tnice!! Woow, jéémínku ... No kdybych měl prachy a čas jako ona, tak vypadám ještě líp ... No a celý to bylo prostě tupý, trapný a blbý. Kombinace MDMA+ketamin použitá jako droga k odrovnání chlapů pro okrádání. Taky blbost ... to sem zkoušel kdysi dávno taky a nikdo mě neokradl. Takže to taky nefunguje. Ten film je blbější ještě víc, než můj komentář, tak si to podle toho můžete představit ... ()

TominoLa

Zlatokopky měli slušný rozjezd a skvěle jsem se bavil. Pak přišla ve filmu krize a po chvíli jsem se začal nudit. Holky sice měli nové nápady jak vydělat, ale bylo to pořád to samé dokola, že nebylo těžké odhadnout jak to celé dopadne. Škoda. Možná by pomohlo být to alespoň o dvacet minut kratší a bez J. Lopez. To její hraní už delší dobu nemusím. 6/10 ()

kinderman

Sociální drama o skupině striptýzových tanečnic (minimálně dvě jsou imigrantky), které náhlá nouze přinutila překvalifikovat se na uspávačky. Celou dobu jsem přemýšlel, jak výživný materiál by to mohl být třeba pro takové bratry Dardennovy. ()

Axis

Hezky natočený, bez výrazného tahu na branku a v určitých chvílích strašně roztahaný film o "ničem" 😞 ()

BoredSeal

I když sleduji filmy Lopezové zpravidla jako guilty pleasure, musím konstatovat, že v tomhle filmu vypadá padesátnice skvěle a ironicky by se jediná z týmu mladších kolegyň kvalifikovala na pozici striptérky, neboť narozdíl od ní se slečny neobtěžovaly vůbec dřít kvůli roli na figuře, natož skutečně něco s tyčí na pódiu předvést. Problém průměrného příběhu, který bych nenazval komedií, je jakési poselství, že se nebohé ženy živící se svými křivkami projednou rozhodly sexuální vykořisťování klientům mužům vrátit a proto vlastně všechny ty krádeže a částečné travičstí mají být v pohodě, ale bohužel se u takhle dementního pseudofeministického vzkazu světu kroutím v křečích. Stopáž je navíc trochu moc dlouhá, protože se film jako zapálený obhájce snaží kriminálnice polidšťovat veselými párty s babičkou nebo zdůrazňováním mateřského citu k dcerám. ()

M.i.k.e

docela by mě zajímalo,kde se vzalo v popisu označení krimi/komedie.Upřímně moc nevím čím by Hustlers vlastně chtěly být.Chvilku to vypadá jako něco od Soderbergha,chvilku to zase chce být něco jako Vlk z Wall Street za předpokladu,že by Jordan Belfort byl striptér a ve finále si to získává pozornost jen díky tomu,že je tu Jennifer Lopez jako striptérka a předvede jedno taneční číslo (jakkoliv je to číslo hodně sexy).Nebýt téhle publicity,které se filmu dostalo ještě předtím než byl v kinech (JLo plus ještě Cardi B,která je ovšem ve filmu asi tak dvě minuty),asi by si nějakou větší pozornost nevysloužil,protože v reálu je to celkem průměrné drama a partičce striptérek,na které po krizi už neměl kdo házet dolary a tak se rozhodly si je vydělat jinak a o dost méně legálně...50% ()

Aljak

Uznávam, že po dejovej stránke to nebola žiadna senzácia, ale nemôžem si pomôcť, pozeralo sa mi na to veľmi dobre (však aj bolo čo obzerať). Rozhodne som sa nenudil a hoci to spočiatku pôsobilo prvoplánovo, tak napokon bola z toho vcelku vydarená dráma so sviežim spádom, a dokonca sa tu vyskytlo aj zopár zlomov a obratov. Páčilo sa mi, že sa tu zbytočne netlačilo na pílu a pôsobilo to napokon aj dosť realisticky. A dokonca sa na tom dalo aj zasmiať. Zvodné žienky naplno využili svoje zbrane, len s tou chamtivosťou to potom akosi prehnali. Celkový dojem je určite v nadpriemerných číslach. ()

Streeper

U téhe komedie jsme si opravdu odpočinula. Jennifer Lopez je ksarku nádherná ženská, kéž bych v jejích letech vypadala jako ona a věřím, že tuhle větu si musí říkat každá ženská, co se na film podívá! Překvapilo mě, že je to podle skutečné události, neumím si představit, že to takhle opravdu fungovalo a procházelo jim to po celé ty roky. Ale business je business a když ty prachy potřebuješ a nechcš s nikým spat za prachy, tak proč ne tohle? Líbila se mi ta gradace u postav, hlavně u Ramony, jak z obyčejné talentované tanečnice a starostlivé matky začínla růst ta chamtivá businessmenka, která chtěla stale víc a víc a udělala by pro to cokoliv, svěle zahrané. Ale snímek bohužel není úplně dokonalý, pár věcí mi tam vadilo, občas to bylo zbytečné a zdlouhavé, nicméně se jedná o film, na který se ráda občas podívám. ()

bourec

Obrovská nuda, která jde s časem dolů a dolů, a já po 45 minutách už začal sledovat jen kozy těch (některejch)holek, protože to už bylo to jediný,co se na tom filmu trochu sledovat dalo.A navíc, a to nevim proč ,sem ten film zaměnil s filmem Pekelná kuchyně.30%. ()

C0r0ner

Úžasně "zajímavé" osudy několika krav, které se sympatičností blížily kravám ze Sexu ve městě, tedy hodnotě nula. Nevím, jestli je někdo takovým lidem (případně takto ztvárněným lidem) schopný fandit, ale já se mezi ně neřadím. Špatný film ve všech ohledech. 15% ()

Juto

S jemným scenárom, vynikajúcimi výkonmi a adrenalínom z dobre vykonanej lúpeži na mužoch sú ,,Zlatokopky" zábavnou jazdou o sile a kontrole žien nad mužmi. 7/10 ()

Sell

Jediný film kde bolo ešte pár voľných miest, pôvodne som neplánovala naň ísť ale veľmi príjemne ma prekvapil! JLo ktorá má 50 rokov s perfektnou postavou točiacou sa okolo tyče ako nič a jej sestry okrádajúce chlapov z wall street . Perfektne zvolený soundtrack k určitým scénam a nenudila som sa celý film ktorý ubehol naozaj rýchlo. Za mňa príjemné prekvapenie a preto 4* ()

chelseaman22

Film o striptérkách, které své klienty nejprve omámili, aby jim následně vysáli kreditky. Problémem je, že všechny herečky ve filmu jsou tak pěkné, jako já po ránu ergo nechápu casting, který buď neměl na výběr, nebo chtěl po práci brzy domů. Potenciál mnohem vyšší, režisér filmu moc nedal. 42 % Celosvětový příjem k 19. 1. 2020: $157,563,598, což je 7,88 násobek rozpočtu ()

Hammer a Lopez v akční romantice

Hammer a Lopez v akční romantice

28.10.2020

Armie Hammer a Jennifer Lopez byli obsazeni do nové akční romantické komedie Shotgun Wedding. Lopez už má s tímto žánrem samozřejmě bohaté zkušenosti, pro Hammera se ovšem bude jednat o premiéru.… (více)