Série(3) / Epizody(54)

Animovaný seriál, který čerpá hlavně z filmové adaptace z roku 1994. Hlavní postavou je nešikovný smolař Stanley Ipkiss. Jednoho dne ale nalezne magickou zelenou masku, která mu po nasazení dodává nadpřirozené síly. Ze Stanleyho Ipkisse se stává elegán, který si dokáže ze svých nepřátel tropit kruté žerty. (Ignus.cz)

Allenka

,,... můj úsměv je vítězný a styl něžně líbezný, v lednu blednu v dubnu zelenám..." To byly časy, když tenhle seriál běžel na primě. Už ale v téhle době jsem byla prozíravá a seriál si nahrávala, takže se jím mohu kochat i dnes. A musím uznat, že čím jsem starší, tím víc mě uchvacuje humor Masky. Hehe. He.:) ()

Jeržik

"Ten nápad ho splodít ten byl ďábelský, umysl zas naopak rize andělský". Apropo: určitě si to špatně pamatuju ale nemám kde bych si to oživil, takže máte smůlu.:o) ()

Jaroslaf

pamatuju že narozdíl od filmové předlohy tu byl i mistr killer Walter a jeho dýlerový mástr, jinak se ale nejednalo rozhodně o žádný zázrak. ()

Zalost

Dosti zábavný animovaný seriál. Některé momenty byly opravdu vydařené, padouch doktor Pretorius byl opravdu padoušský. Český dabing byl pravda poněkud horší, ale měl jsem možnost vidět i v originále a byla to rozhodně skvělá zábava. ()

helloween93

Tenhle seriál tenkrát dávali na Cartoon Network a pozděj jsem na něj koukal v češtině na Supermaxu. Tenkrát patřil k mým oblíbeným. Až mnohem později jsem zjistil, že je komiksová předloha od Dark Horse, která je mnohem brutálnější. 3* ()

/:-D

Pozeral som to na jednej anglickej televizii ked som bol este mlady a pekny :D nerozumel som o com kecaju ale vtedy to bola pre mna bomba...Dnes si ten nazor nehodlam skazit...boli to krasne casy ()

George3110

Pre mňa jeden z originálnejších seriálov ktoré vznikli potom ako mal úspech nejaký film v kine. Vďaka tomu že sa nemuseli obmedzovať a využili animáciu naplno mohol tak Stanley keď si nasadil svoju masku rozvinúť svoje bláznovstvo. Keďže som tento seriál videl len v origniálnom znení nie som ovplyvnený iným dabingom a tak moje hodnotenie môže ostať vyššie. ()

MartyMcFly89

A zase další nostalgické hodnocení, podpořeno ale dávkou faktů. Tento seriál je dobrý, ovšem to je jen můj subjektivní názor. Mám rád Masku film a roztáhnutí Masko-žertíků mi jen vyhovuje. ()

Vital

seriál,který měl v každém díle dobrý nápady,a díky tomu že je to kreslený,se na tom tvůrci pěkně vyřádili,zkrátka každý večer s maskou byl fajn :-) ()