Konečně jsou zase tady... Tom a Jerry, nerozluční kumpáni, kteří se navzájem nenechají vydechnout. A protože jejich předchůdcům je už přes padesát let, přicházejí v nové podobě ještě hravější, rychlejší a vykutálenější. Tom a Jerry Kids se svými kamarády se představují... (duklak2)

tommy187

Je neuveriteľné ako dokážu ľudia vyrábať nové a nové časti na úspešný seriál Tom a Jerry. Veď to sa jednoducho nedá. Niekto spraví mega-úspešný seriál a teraz musia všetci opakovať s názvom! Podobné ako Sám doma. Jednoducho trápna napodobenina úspešného seriálu Tom a Jerry. Na koniec dodám vetu : Ale tvorcovia na tom zarobili :). A to je pre nich podstatné - účel tvorcov bol splnený (aspoň myslím). ()

blondboss

Toto je klasická ranná rozprávočka, ktorú si pamätám z Telerána, takže je to prakticky každodenná záležitosť. Problém je, že je to až príliš detinské a tie rozprávkové príbehy sa dosť odklonili od legendárnych príbehov Toma a Jerryho. Táto detská verzia je proste až príliš infantilná, aby nadchla širšie publikum, a navyše Droopy a Dripple a ich nudné naháňačky s McWolfom tomu tiež neprispeli. Takže pre mňa len podpriemerná séria. 40 % ()

Potjoc

Jako malému (i doposud) mě táhlo víc k této sérii, než původní Tom a Jerry, kterého jsem byl v 90. letech přesycený. Tato série je co se týče gagů, víc bližší k původní sérii, ale umírněnější. Zvukové efekty jako vžycky me rozesmály. Dabing původních dílů, i samotné díly první a druhé řady mě pobavili. Co se mi ale nelíbí na temto seriálu, je to, že se v pozdějších dílech čím dál víc objevují samostatné díly vedlejších postav (Divá myš, Kyle a Clyde...), Droopy, Dripl a vlk se objevují v různých podáních. A pomalu se zapomíná na samotného Toma a Jerryho ()

Andrej235

Aj keď "nové" postavy vyzerajú skôr ako majonéza rozplasnutá na stene, aj keď pesničky majú trápny text ktorý sa vôbec nerýmuje a skoro každý diel nemá nič čím by zaujal, nájde sa sem tam dobrý nápad sem tam aj obstojná animácia a niektoré hlášky sú vcelku dobré, každopádne ide o najhlbšie dno kam až môže Tom a Jerry klesnúť. ()

-soch-

Na príbehy Toma a Jerryho si spomínam veľmi dobre. Táto 39. dielna séria mala troška inú animáciu ako ostatné série o T&J a páčila sa mi pestrosť postáv - napríklad taký Droopy (snáď som to napísal dobre :-)) V slovenskom, ktorý nebol v tomto "tomadžeriovskom" prípade až tak nevyužitý hrali: PETER KRAJČOVIČ, MARTA ŽUCHOVÁ (žiaľ, táto vynikajúca bábkoherečka zomrela koncom novembra v roku 2009, JÁN TRÉGER a iní Réžia slovenských dialógov: JULIANA ĎURIŠOVÁ ()

Tom a Jerry nabírají obsazení

Tom a Jerry nabírají obsazení

28.04.2019

Animovaný a zároveň hraný remake Toma a Jerryho začíná obsazovat důležité role. V té hlavní se nakonec objeví herečka Chloë Grace Moretz (Kick-Ass), která ztvární postavu Kayly – zaměstnankyni… (více)