Co ta holka chce

Čo to dievča chce?

Po čom dievča túži

Dobrodružný / Komedie / Drama / Rodinný

USA, 2003, 105 min

Snímek, kde se mi nejvíce líbil Colin Firth...jako vážený politik, v milé scéně - tančící před zrcadlem v kožených kalhotách, které nosil v rebelském mládí. Pak ještě přidává prostředí mého milovaného Londýna. Jinak taková příjemná, trochu předvídatelná komedie na nedělní odpoledne.....Ale stejně na toho Colina se prostě ráda dívám. :)(1.8.2012)

• pasazovarevolta

Mé sestře je 14. Tento typ filmů je tvořen pro ni. Chápu proto, že ji oslovil. Mé matce je 43. Prosazuje něco jako životní styl "nechat mozek v šatně a přiblble se usmívat". Nechápu, že ji oslovil. Mně je 21. Nemusím si již kompenzovat nesplněné sny, nedoufám v záhadné objevení bohaté tetičky z Ameriky co mě vysvobodí od nechápavého okolí (má osobní obdoba Colina Firtha - mimochodem, je mi jasné, že peníze jsou až na prvním místě, ale má toto skutečně zapotřebí?) a především nerada odkládám svůj mozek.(28.6.2011)

I romantická pohádka pro puberťačky je žánr, který si zaslouží jak své místo na plátně, tak přiznání, že některé kousky jsou docela povedené. Amanda Bynes v hlavní roli je sice jenom roztomilá, ale britská část obsazení s Colinem Firthem v čele všechno bohatě vynahrazuje. Jak jsem žánrově spřízněný (a daleko úspěšnější) Deník princezny nevydýchal, tohle mě nijak neuráželo, i když scénář je podobně klišovitě výchovný.(24.5.2006)

Akceptovatelný scénář, nezbytná kliše, civilnější herectví díky Colinu Firthovi a rozpustilá dívenka, která filmovému světu opět ukáže, jak je z chudinské americké čtvrti jen krůček k britskému životu na vysoké noze a jak si tatík vzápětí hledá cestu k oné živé dcerunce, která se během filmu snad 294x převlíkne.. Tahle variace na moderní Popelku neurazí, její humor vychází především ze střetu dvou zcela rozdílných světů!!(22.5.2006)

• 902 10

k uzoufani nudny, pruhledny a sterilni film, ktery distributor omylem oznacil jako komedii (s komedii toho ma spolecneho asi tolik jako marek eben s denisem rodmanem), urceny hlavne pro fanousky amandy bynes, jejichz pocet v evrope pripomina fanklub detektiva ducka. pokud vam to nedoslo, tak jeste jinak - what a girl wants je naprosta katastrofa a odstrasujici priklad, kam by se zanr romantickych filmu nemel vydat. pokud vas nebude iritovat stokrat ohrany pribeh, naprosto ucelove a nesympaticke charaktery a hrbitovni nuda, tak je tenhle film pro vas. je vam ale 13 let, ne?(19.12.2005)

• - Studio Warner Bros. změnilo filmový plakát kvůli probíhající válce s Irákem. Původní plakát zobrazoval Daphne (Amanda Bynes), která ukazovala symbol míru "peace". Studio však nechtělo, aby vyobrazení evokovalo protest proti válce. (KucC)

• - Fotky v albu Daphne (Amanda Bynes), které prohlíží Henry Dashwood (Colin Firth), jsou skutečné fotky Amandy z jejího mládí. (KucC)