Sedmnáctiletá Daphne Reynoldsová žije skromně s matkou, zpěvačkou Libby, v malém bytě uprostřed newyorské Čínské čtvrti. Odmalička má o narozeninách jediné přání - aby se objevil její otec, podle matčina vyprávění britský aristokrat Henry Dashwood. Vydává se proto do Londýna. Cestou se seznámí se sympatickým kytaristou Ianem Wallacem a zjistí, že se její otec chystá kandidovat do Dolní sněmovny a oženit se s Glynnis, dcerou svého poradce Alistaria Paynea. Přes plot se dostane do sídla Dashwoodových, vzápětí je však přistižena a považována za bulvární novinářku. Když prozradí, kým je, vyvolá rozlišné reakce. Zatímco Henry, který o dceři dosud neměl tušení, je nadšen, i když před snoubenkou předstírá, že s ní nechce mít nic společného, pro Glynnis a její dceru Clarissu je nečekanou překážkou na cestě za společenským postavením. Nevynechají jedinou příležitost, aby se ji pokusily znemožnit. Henry má však energickou dívku, která si rychle dokáže svou bezprostředností získat všechny upjaté britské aristokraty, stále raději. Když zjistí, že vinou Daphne a jejích drobných skandálů ztrácí volební preference, přesvědčí ji, aby se přizpůsobila novému postavení. Dívka se opravdu snaží a brzy se stane oblíbenou ozdobou společnosti. Pomalu však ztrácí sama sebe, což si uvědomí, když se s ní odmítne bavit Ian, který měl raději původní Daphne. Odhodlá se k radikálnímu kroku a je na Henrym, aby si uvědomil, co je pro něj v životě nejdůležitější. (TV Nova)

H4ku11

Mám veľmi rád Amandu aj Colina, takže to nemohlo dopadnúť zle. Hlavne keď obaja hrajú, čo vedia najlepšie, a to Colin hanblivého, tichého, premýšľavého Angličana a Amanda bláznivú, rozkošnú, ukecanú Američanku. ()

waits

Produkt se zadanim Romantika/Teenageri. Prehnane hloupe s Colinem Firthem na pul plynu, sladkymi popovymi melodiemi. Pohadka s jesnorozmernymi postavami pro nactilete a opustene zeny, ktere doufaji, ze se k nim jejich uspesni ex manzele jednou vrati. ()

TheGunner

Ta jedna hvězdička je aspoň za Colina Firtha, jinak by tohle "dílo" šlo rovnou do odpadu. Velmi otřepané a nudné téma. ()

Lilloos

Průměrná komedie plná klišé, u které si ale člověk příjemně odpočine. Snad jen škoda, že ve filmu není jediný okamžik, který by ve mě vyvolal jakékoliv emoce. ()

kaze

Naivný príbeh dievčaťa, ktoré hľadá svojho otca. Keby tam nebol Colin Firth, tak rozmýšľam aj nad 1 *. ()

Rehooo

Pěkný obyčejný film na jeden dlouhý večer. Není to nic co by stálo za velké truchlení, když jste film neviděli. Také to ale není žádná šílená slátanina. Prostě průměrný film, který na chvíli potěši. ()

butnot

Zkrátka film, ve kterém nenajdeme vůbec nic. Natočily se jich tisíce, tisíce a tisíce a budou se točit stále dál, protože nenáročné diváky (kterých je žel výrazná většina) stále baví a producenti a herci z nich mají pěkné peníze. Je to prostě taková hezká symbióza. ()

Venous666

Kdyby Dennie Gordon nezvolil do jedné z hlavních rolí Colina Firtha, tak by si už mohl vázat mašli na ořechu za barákem... 30% ()

Bozvav

V rámci žánru uslzených romantických komedií pro náctileé vyznavačky Popelky či Sněhurky v různých obměnách asi jedno z nejlepších na trhu. Velmi dobré obsazení, romantika, zbytečně nepřeslazené a naivní v mezích normy. Také pěkná muzika.. Jako jedinou slabinu vnímám málo humoru. Za mne 90%. ()

Va55ago

Takova klasicka "emericka" romanticka komedie. Nic prekvapiveho, konec clovek tusi uz po prvnich 10 minutach filmu, ale me se to docela libilo :) Do kina bych na to rozhodne nesel, ale jako jednovecerni pohodovka, proc ne. Ac sem to necekal, taxem se u tohohle filmu i parkrat (asi 3x) zasmal i nahlas a par usmevu se mu ze me taky povedlo vyzdimat. A to uz je prece jenom co rict, pac u ostatnich "komedii" povazuji za uspech, kdyz se pousmeju.. Na 4 hvezdicky to neni, ale slusnych 3 a 1/2 si to urcite zaslouzi. ()

hazaba

Taková oddychová pohodička, při které vypnete mozek, občas se zasmějete, občas si řeknete: tohle už jsem viděl tam a tam. ()

luxuska

předvídatelné až hanba, což by tak moc nevadilo, ale hlavně nudné...dvě hvězdičky za colina firtha a za to, že jsem se na to vůbec dodívala. ()

jochanan

Pokud nehledáte nic jiného, než "pitomůstku" na sobotní odpledne, je Co ta holka chce ideální řešení. Je to předvídatelné, bez motivace, hloupé a já nevím co všechno, ale já jsem si parádně odpočinula, pobavila a pohladilo mě na duši, že princezny se skutečně stanou princeznami a zlé macechy a Dory zůstanou na ocet. ()

Rathalos

Tak tento film mam velmi rad,prijemna zalezitost s fajn hercami,ktora zahreje na dusi i srdci,zakazdym,ked to dopozeram,tak mam usmev na tvari a Kelly Preston je nadherna zena...:-) ()

bobrux

Klasický případ instatního příběhu, jak prosté děvče svým důvtipem ztrapní všechny kolem. Po přidání nóbl prostředí stačilo dochutit trapnými hereckými výkony (až na Colina Firtha) a za stálého míchání této omáčky dovádí film diváka k varu... ()

Amgis

Takový celkem lepší průměr, rodinná komedie s Amandou Bynes postavu má hezkou ale ten obličej je bledý jako by měla na sobě 1cm make-upu. ()