George Clooney a Quentin Tarantino se vyřádili v rolích nebezpečných bratrů Geckových, jejichž zatím posledním zločinem byla bankovní loupež. Na útěku do Mexika si jako rukojmí vezmou rodinu pastora Fullera (Harvey Keitel, Juliette Lewis). V blízkosti hranic se Geckovi a nedobrovolně i Fullerovi zastaví v baru Titty Twister, kde se bratři musí setkat s převaděči. Nikdo jim však neřekl, že po setmění se místní osazenstvo mění v krvežíznivé upíry! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

ZAUME

Rodriguezova rádoby strašidelná řezačka, která měla nadchnout okolí. Možná nadchla, možná ne.. pravdou, ale je, že mě přišel film spíše směšným než strašidelným.. i tak není ale nejhorší. ()

pursuer

Je přesně vidět, kde se střídají autoři scénáře, aneb od tanečku v Titty twisteru se kvalita filmu invertuje a jde směle do haj*lu. První polovina filmu naprosto dokonalá, Tarantinova role psaná snad jemu přímo na tělo, morbidní humor na každém rohu, inteligentní pochody naprosto přiblblých postav atd. Škoda že to Quentin nemohl podle svého dotáhnout do konce. ()

EnneX

Po delší době znovu viděno a ačkoliv kdysi mě to pobavilo dneska je to už jen divný. Jak zde píše hodně uživatelů, do té doby než dojdou do baru je to obstojné jenže poté se z toho stává naprostá zhovadilost. Nelze jinak sorry.. ()

reiser

Rozdelenie a hodnotenie filmu na dve polovice je tu namieste ako asi v žiadnom inom filme. Zdá sa mi ako by si niekto pri tvorbe filmu jednoducho uprostred práce práskol do žily a vymyslel takú sprostosť, že sa to snáď nedá ani okomentovať. A keď mi niekto povie, že nemám zmysel pre humor, spoločnú reč asi nenájdeme, lebo toto fakt NEBOLO VTIPNÉ. Prvá polovica bola síce neporovnateľne lepšia, resp. bola celkom fajn, ale to je všetko. Meno Robert Rodriguez by som si po doterajšej skúsenosti s jeho filmami najradšej nezapamätal. ()

tyzmrde odpad!

Můj 1. nejoblíbenější akční horor !!! Je tam akce, napětí, dobrá atmosféra, milion vražd, ňáka brutalita, Tom Savini, Clooney a Tarantino ve svých životních rolích podle mě. Moc jsem se těšil na tu část s upíry a bavila mě víc než ta 1. Tarantinovská polovina... 10/10 ()

Trinculo

Pocta Roberta a Quentina Peterovi Jacksonovi? Slušný úlet. Nikdo si nevšiml jedné ztracené mayské pyramidy plné podivných potvor. ()

punco

Celkom prijemna zalezitost, ale po skončení som mal pocit že som videl dva rozdielne filmy v jednom...Prvá polka bola výborná, perfektná atmosféra, presne tá ktorú u Rodrigueza milujem, no razom sa to zmenilo na komedialne hororové béčko z čoho som bol trošku zmatený. Celkový dojem kolísal medzi priemerom a nadpriemerom, ale za vynikajúcu hudbu počas celeho filmu a Clooneyho skvelej postavy je to blizsie k nadpriemeru ()

st4nford

Dokud se neobjevili upíři, byla to skvělá podívaná. Výborná atmosféra a režie, ve které vidíte Rodriguezovi i Tarantinovi prvky. Kdyby se v druhé části filmu ubralo humoru a přidalo napětí, bylo by to daleko lepší. I přesto se mi však tento film líbí tak, že mu dávám pět hvězdiček. ()

menganito

Prvá hodinka bola jedna krásna gangsterka, hovoril som si, že Tarantino sa ako úchyl úspešne predviedol aj v hereckej role. No keď sa to v polke zalomilo (žánrovo, tempom, kvalitou a asi všetkými možnými aspektmi), seriózne mi padla sánka. Pozrel som is vlastne dva filmy naraz a obidva ma pobavili. ()

bmx6

Vcelku dobrý film.Quentin Tarantino zahrál psychopata výborně a spolu s Georgem Clooney,jako bratři se k sobě perfektně hodí.U všech skvělých hlášek jsem se bavil.Film se mi velmi líbil,ale pořád jsem něvěděl co se bude dít.No a pak bláznivý úpíři,kteří vypadají strašně.To mi zkazilo všechno,co jsem předtím viděl.Ale i tak ten konec s upírama byl solidní a první půlka filmu byla téměr suprová. ()

Hiruma

Správny film s upírmi, ktorý nemožno brať vážne, ale o to viac pobaví. Predsa len, kde zabíjali upírov svätenou vodou v kondómoch ? Čierny humor je kladom. Taktiež charizmatický Clooney pridáva na hodnote. Skvele napísana rola pre Salmu Hayek, čím menej hovorí, tým lepšie hrá. Zato Ernest Liu ma od prvej sekundy nebavil a čakal som len na tú chvíľu kedy sa poberie na druhý svet. ()

Hunys

Hodně krutej film. Z normálního útěku vězně a unesení rodinky jako rukojmí, se stane neskutečně morbidní střílečka :D. stojí za shlédnutí, protože dva bráchové a z nich jeden totálně ujetej a zabijící na počkání není v každém filmu. ()

xylobrno

ať mi sakra nikdo nevykládá, že salma hayek není nejkrásnější ženská pod sluncem... mohlo to být dotažený do víc krajností, co se sociálních vztahů týče, ale stejně 85% minimálně ()

Tinusa14

Prvá polovica bola super, pretože sa ešte nesnažila hrať na horor a tou druhou polovicou ma však až tak nedostali. Vyobrazenie upírov bolo viac než smiešne a podľa môjho názoru skoro všetko čo malo v druhej polovici niečo spoločné s upírmi tento film"zabilo". Veľmi kladné hodnotenie dávam (sexy) Clooneymu a pesničke z baru "After dark". Inak odporúčam si pozrieť aj seriál. ()

mouzi

Je tu jista tendence srovnavat to s Braindead, co se druhe poloviny filmu tyce. Efekty a masky byly o neco lepsi, to plati i o hereckem obsazeni. Kazdopadne ma tato zalezitost neco do sebe a ja lituju, ze jsem ji nevidel driv, nez po osmnacti letech jejiho vzniku. Vzhledem k tomu, ze Braindead jsem taky videl mnohem, mnohem pozdeji, musim i zde brat v potaz dobu, kdy byl film natocen. Gangsterska cast dobra, upirska cast slabsi. 3,8* ()

Merenre

Fíha. Tady se někdo opravdu vyřádil. První cca třetina nebo víc nabízí velice chytlavý rozjezd. Dva gangsteři, jeden cynik a jeden psychouš, zdrhají do nějaké země zaslíbené. Naprostý žánrový zvrat nadchází někdy cca v polovině, kdy se z toho vyklube jakási zběsilost plná rozprsklých těl, ustřílených hlav, všude létají prdele, střeva, zadky, a to v boji s armádou upírů v nějakém úděsném klubu. Není to hororovité, není to ani tak nechutné, jak by člověk myslel - je to prostě akční, relativně napínavé, ale popravdě řečeno - je to prostě, jakkoli to může znít absurdně vzhledem k již vyřčenému, veskrze banální. ()

kokky

První půle filmu je opravdu super 95%, byl jsem z toho nadšený, ale ve chvíli kdy se tam objeví upíři to za moc nestojí 10%. ve výsledku solidních 50%. Ovšem znovu už si to určitě nepustím. ()

Zemřel herec John Saxon

23.10.2010

Na planetu predátorů v červenci 2010

Na planetu predátorů v červenci 2010

17.08.2009

Přesněji 7. 7. 2010. To platí pro nás, diváky. Tvůrci Predators (tedy především producent Robert Rodriguez a režisér Nimród Antal) však mají odlet plánovaný už na 28. září 2009. Tehdy totiž v… (více)