Epizody(6)

gep

Hodně se tu zmiňují pravděpodobné botoxy Nicole Kidman. No tak asi něco bylo, ale pořád vypadá i v detailu jako Nicole Kidman. Jestli chcete vidět opravdu zfušované plastiky, proti nimž Michael Jackson byl neposkvrněn skalpelem, podívejte se na to co dříve bylo Umou Thurman. Ve Varech jsem stál dva metry od ní a byl si naprosto skálopevně jist, že to je jen další Kazmova recese jako falešný taky si nepodobný Jim Carrey. Jo jinak seriál nebyl špatný. Hugh k**va umí hrát! ()

Jindra_S

5 dílů je perfektních, skvěle natočených i zahraných, do poslední chvílie není nic jasné. Bohužel, poslední díl to sráží dolů a působí jako natočený z jiného seriálu, jako by scénáristé už museli "něco" odevzdat. ()

TATANKA20

Celých 5 a půl hodiny uběhlo jako nic. Popisovat děj asi není potřeba. I když se přelévá podezření z jedné osoby na druhou..... do konce jsem nevěděl, kdo by to doopravdy mohl být. Čekal jsem na konci nějakou větší zápletku, ale přesto dávám 5. ()

zuzam

Možná až příliš dlouhé, dalo by se to bez problému zcuknout do 3 dílů, i jeden celovečerní film by z toho byl super. Ale výborně zahrané, dobrý námět, napínavé do poslední vteřiny. Hugha Ganta jsem v takové roli ještě neviděla a přijemně překvapil. Snad je jen škoda, že Nicole Kidman už vypadá jako svoje vlastní nepovedená vosková figurína a to nemám nic proti decentním plastickým úpravám.. ()

APLSMLS

Výborný kus do HBO repertoáru! Napínavost ani dech to celou dobu neztrácí, a vodí si vás to krásně za nos, že prostě nemůžete jinak než desetkrát za díl pořád dokola měnit stanovisko a hádat, kdo to sakra udělal! ()

McGuffin

Nikdo nemohl vědět, že Mělas to vědět, The Undoing, mohl být detektivní příběh; i když úvodní krajkové ufňukané titulky to vylučují hned. To co kniha Jean Hanff Korelitzové načala a scénárista David E. Kelley dorazil sice odstartuje vražda, tu ale kupodivu nikdo nevyšetřuje. Policie tedy určitě ne. Po zločinu nenásleduje hledání stop, faktů a odpovědí, ale jen vršení dojmů a emocí, které postupně udělají hlavního podezřelého z každého, kdo se mihne na scéně. Kdyby tam byl zahradník, mohl být vrahem on. Takhle si můžeme jen tipnout, jestli si vypravěči s tím závěrečným ukázáním na pachatele z publika jen tak nestřílí, a v pokračování nebude zas všechno naruby. https://www.macguffin.cz/ ()

EricNor

Do Bradavic se chysta nova ucitelka ibrany proti cerne magii. Zeleny habit uz ma. Ma to super atmosferu i rezii, jen je tam prilis zaberu na strnuly oblicej Nicole a celkove by se mi vic zamlouval dvouhodinovy film. ()

slatkakuca

První dva díly jsem byla nadšená, nicméně nadšení během sledování dalších dílů rychle odpadlo. Na NK se nedalo koukat. Její vosková figurína totiž utekla z Madame Tussaud a přišla si zahrát do seriálu. A její stále nepřirozeně nakulmované vlasy mě vytáčely stejně jako ona. Hugh mi přišel nemastný neslaný, ale asi za to nemůže, zapomněla jsem se v dobách Bridget. Občasné zvraty mě navnadily, že na konci to něco přeci musí přijít, no nepřišlo. Nicméně tušit se to dalo už od 5. dílu. Škoda, na seriál jsem se těšila, ale asi nemá smysl, se nechat ovlivnit přilišnou reklamou a hajpováním, protože pak příjde jen zklamání, stejně jako u Outsidera. ()

teri90

Přišlo mi zvláštní, že do role Eleny vybrali herečku, jež vypadá na 20 let a v seriálu měla 10ti letého syna, nějak mně to tam rušilo...Jinak seriál byl velmi vydařený, skvělé herecké výkony obzvlášť role dědy!:) ()

sadsammy

To je špička! Hned od začátku to mě pohltilo a sjela jsem všechny díly za včerejší večer. To je neskutečný příběh o vraždě mladé holky a zároveň i maminky, která je trochu ztracená v životě, ale nejvíce v tomhle filmu asi jde o uvědomění hlavní hrdinky toho jací jsou lidi doopravdy, i když je psycholožkou, hodně věci ji prostě unikne, protože je zamilovaná a má naprosto skvělý bohatý život, nic nepotřebuje a je s tím spokojená. Ale jak se říká ticho bývá jen před bouří, takže až po prvním dílu se rozjede a teprve pak začínáš uvědomovat, že lidi, s kterými žiješ a setkáváš si s nimi každé ráno se význačně změnili... je to takový, kdy jsi furt zamilovaný do ty osoby, kterou jsi bral, ale po rocích spolubydlení ten člověk už není takový jaký byl, už má i svoji kostru ve skrini a s tim se bohuzel nic neda delat. Bud to bereš nebo ukončuješ, protože působí to další vady, do kterých budou zapojení i jiní...Takže za mě je to fakt velmi dobrá povedená práce celého týmu, jen mohu vytknout Hugh Grant, který na takové zaporacké a seriozné postavy asi nemá...nevím no, přišlo mě to nějak divně, ale za snahu a minulé triumfy jsem to nějak nehroutila..Nicole Kidman je jako vždycky úžásná a jeji filmový syn taky zahral docela dobře. Tenhle snímek je vzorovou poukazkou na to, jak jsme zaslepení svými pocity a koloběhem života, že si nevšímáme ničeho kolem sebe, to je ta smutná pravda života, kterou ukazuje nám film se špetkou intriky a napětí. ()

planetta

Nevedel som sa zbaviť dojmu že sa pozerám na úplne inú Nicole Kidman ako kedykoľvek predtým Má evidentný problém so starnutím ()

poppy75

spravila som si dlhy vecer a pozrela vsetky casti naraz..no..prva cast bola dobra,v tempe,mala slusny nabeh na tajomnu krimi...zvysne casti boli nuda k zabitiu,navyse zbytocne vela hluchych miest,prilis vela akoze psychologie...vrah mi bol jasny uz po druhej casti...vela zmatocnych scen,ktore ani zdaleka nemali patricny efekt,bolo to len volanie do prazdna,odkukane z inych kriminalok...postava eleny mala zvlastne chovanie,neznasam,ked autori nieco nacrtnu a napokon to nechaju nevysvetlitelne trestuhodne zhasnnut...rovnako ako charizmatickeho detektiva,ktory sice lieta vrtulnikom na miesto cinu,ale z neznameho dovodu nevypocuva klucove osoby :-D ..grace bola zrela na psychiatra,ale vdaka mimoriadne bohatemu ockovi bola ona sama psychologicka z harvardu :-D ...za mna dost slabe,hoci vizualne fajn..teda ,az na nicole 😂 kym v prvej casti som este jej tvari dala sancu,dalej to bola cista hroza,mozem povedat,ze nicoline grimasy boli desivejsie nez cely serial 😂 ...schvalne,ked ma tooolko penazi,to jej niekto nevie na klinike urobit poriadne pery alebo nos?!?..pripadne-fakt je nutne ju obsadzovat??? ()

Vampiroza

Češi jsou už jak Američani. Copak by je něco ještě mohlo bavit? Kdepak oni už všechno viděli a všechno je špatný. Tvl. 10/10 nečekal jsem od toho nic a rád si to Pustim znovu. ()

ezop1012

Táto miniseria je typu aspoň u mňa, taká, že sa dá pozrieť len raz. Zaujímavá kamera, fokusovanie, rozmazavaniem obrazu, hudba slabá, avšak kamera nefilmova skôr mi to pripomínalo inscenácie. Spoiler: bolo to celkom zaujímavé až na ten koniec, vrahom mal byt chlapec, bolo by to viac prekvapivé a psychologička bola až príliš emotívna, podľa mňa sa tam nehodila, nevhodná na tu rolu, mala to byt jej kamarátka. ()

Vyjola

Neříkám, že jsem nebyla napnutá jak bude každý díl pokračovat, ale nakonec mne ten poslední hodně zklamal. Čekala jsem něco překvapujícího a nečekaného. Nicméně plastika Nicol mne šokovala hned na začátku. Proboha proč? Proč někdo zaplati za to aby vypadal uz za živa jako vlastní posmrtná maska? To samé nedávno Helen Hunt, ale to už je jiný film.. ()

floppy4

Prvé dva diely rozohrané absolútne brilantne a potom sa to zvezie len na kvázi ženskú detektívku, ktorá sa sústredí ani nie tak na to krimi ako na vzťahy a rozpoloženie postáv - asi preto to bola ochotná somnou pozerať aj moja manželka :D Každopádne aj keď mi nesedí pomalšie tempo tak je tá réžia pútavá a nedopúšťa sa žiadnych zbytočných nelogickostí a cením, že aj pre harcovníkov je zážitok z pozerania pretože to neskončí tak, ako by ste čakali. Inak Nicole a Hugh perfektne zahrané, ich mládežník Henry prekvapivo tiež super a v rámci hlavných postáv bola príjemným prekvapením aj právnička Hayley. ()

motoe

Mohlo to být čtyřdílné. Polovina čtvrtého a pátý byl tak trochu plácání a hraní si s kamerou, ale jinak dost dobrý. Je to pěkně koukatelné! ()

1svaty

Tento seriál není zdaleka tak dobrý, jaké má hodnocení. Celé to stojí na hercích, zbytek nebrat. Kidman je vynikající, její profesionalita je stejná jako Cruisova, proto vzniklo jejich manželství. Vztah ale nemůže fungovat jenom na práci a výdělku. Navíc malej Tom je na ni moc malej. Starej Sutherland je vynikající, on byl vždycky. Grant zestárnul a sekunduje Sutherlandovi i Kidman.Lily Rabe má na ženu vyjímečně tvarovaná lýtka, záviděl by leckterý profesionální kulturista. Ovšem seriál samotný bez těchto herců....... ()

mortimerm

Prvý diel je potrebné jednoducho prečkať, pretože je plný zvrátených a násilne moderných myšlienok, príliš naprataná klobása plná LGBT podmazu, americkej diverzity a ostatných pochybných ideí. Od druhého dielu až do konca napätia postupne graduje a diváka to poriadne vtiahne do deja, ktorý sa rýchlo premení na spleť otázok, kvôli ktorým chce človek vidieť všetky diely. Spracovanie je po technickej stránke veľmi kvalitné, osloví aj náročnejších. Herecké obsadenie hlavnej dvojice bolo dobrým ťahom, aj keď postava Nicole Kidman niekedy robí nečakané veci. Výbornú rolu mal aj jej otec, ktorého vizáž a vystupovanie okolo neho vytvárajú obdiv. Záver je však trochu neuspokojivý. Počas šiestich dielov seriál poskytuje viac otázok, než dokáže rozuzlenie zodpovedať. A to nezanechá zrovna najlepší dojem. Každopádne stojí tento pseudodetektívny dramatický počin za pozretie. ()

Vesprem

Dobrá detektivka, i když malinko natažená, ale nijak přehnaně. Je zde patrná linka k Sedmilhářkám, obojí vzešlo ze stejného scénaristy a i pojetí mi přijde podobné. Moc se mi líbí role Hugh Granta, který balancuje na hraně coby obviněný, otec, manžel a jeho osobnost krásně klouže po všech možnostech, které se mu nabízejí. Líbí se mi i trochu netradiční podání NewYorku. Neuráží mě ani plastické operace nebo botox hereček, naopak. Myslím si, že to k dnešnímu životu v určité společnosti naprosto patří. Ať chceme nebo ne, vylepšování vzhledu je dnes běžné a v USA naprosto. A Nicole Kidmen je báječná herečka, která i s omezenou mimikou dokáže vyjádřit a zahrát roli naprosto uvěřitelně. Jak jsem psala, jen mi děj přijde trochu natažený a i přes skvělé obsazení a výkony jsou zde místa, která jen nastavují čas. Naštěstí je to minisérie, tak jich není moc ()