Nastala chyba při přehrávání videa.
 • bohemia_regent
  **

  Takže i v USA vznikají „chcípácké“ filmy, v tomto případě z prostředí vyšší střední třídy. Ne že bych je zavrhoval a priori - pokud je za příběhem takového antihrdiny nějaká myšlenka nebo dokonce poselství, nic proti tomu. U paní Parkerové jsem ale při vší snaze nepochopil, v čem spočívá prapříčina její permanentní životní nespokojenosti. Jennifer Jason Leighová mi v tom svým jednostrunným hereckým výkonem ani trochu nepomohla: kňourá když je v dobré náladě i když je smutná, kňourá když je střízlivá i když je opilá... až se nakonec „úspěšně“ prokňourá celým příběhem. Intelektuálně cynické ovzduší ve společnosti literátů, kteří se scházejí u kulatého stolu, je vykresleno s citem pro atmosféru, padne tu až marnotratné množství vtipných bonmotů, ale celkový dojem z filmu to nezachrání.(9.7.2019)

 • rivah
  ***

  komentářehttps://www.rogerebert.com/reviews/mrs-parker-and-the-vicious-circle-1994 https://www.dvdtalk.com/reviews/24260/mrs-parker-and-the-vicious-circle/(5.6.2019)

 • kaylin
  ***

  Jennifer Jason Leigh je hvězdou tohoto filmu, který je o určité formě dekadence v jazzovém období Spojených států amerických, Jako kdyby celá generace nevěděla, kam se vydat, a tak nehledá cestu, jen způsob, jak se té cestě vyhnout. Překvapivě to není tak zajímavé, jak by si jeden myslel, bohužel ani herecky.(29.1.2018)

 • Houdini

  Zlatá Palma - výběr(9.5.2006)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $2,144,667Tržby Celosvetovo $-(9.12.2009)