Život zdravotní sestry Maggie, se rázem změní, když její mladší lehkovážná sestra Jenna zanechá na prahu domu své dítě - autistickou dceru Cody. Po šesti letech se Jenna nečekaně provdá za strach nahánějícího podivína Erica a chce se vrátit ke svým rodičovským povinnostem. Přes Maggiino odmítání Eric dítě unese a tak začíná spletitá cesta děsivá jako noční můra. Maggie posbírá všechnu svou sílu, aby společně s Johnem Travisem, agentem FBI, který se zabývá rituálními vraždami a kriminalitou spojenou s okultismem, zachránila Cody ze spárů temných sil, které čekají ve stínu století na toto nadpřirozeně obdarované dítě. (oficiální text distributora)

Akana

Hodně slabý odvar z filmů typu Omen a přitom obsazení dávalo naději na aspoň slušnou rutinu, jenže Kim Basinger je za zenitem, Rufus Sewell moc pekelně nepůsobí a Ian Holm je tam jen tak dlouho aby ho mohli dát do titulků. Příběh je slaboučký, zpracování odfláknuté, o efektech lepší pomlčet. 30% ()

dokktor

evangelium podle chucka russella? ha ha háá ha háá háááá ha ha haáá. tupá naivita korunovaná infantilním hollywoodským formátem ... jestli sem se měl bát, tak to sorry, ale prostě to nejde u něčeho, kde se stoprocentní jistotou vím co přijde v příštím záběru; nehledě na to, že už od začátku je jasné, jakým způsobem se bude dějová linka vinout. ()

FeiNike

Len a len kvôli tvári Kim Basinger, ktorá aj napriek pokročilejšiemu veku stále pôsobí na môj zrak tak zvláštne upokojujúco až blahodárne, som vydržal prezívať až do konca tento absolútne nezvládnutý pokus o satanistický horor. ()

Tomo

Nebylo to až tak zlý. Převyprávěný příběh o takovým tom vousatým tesařovi ..ale občas se to strašně vleklo a líp než Kim Basinger by to snad zahrál i jogurt.. ()

lokol

no absolutne hovadne zvasty co sa nedali pocuvat...keby to bolo neco normalne ale tak...ach....hviezdicka za oobsadenie a za hovadneho sewella ()

Petulka88

Blbina, která je tak naivní, až člověka napadne, že tohle tvůrci nemohli myslet vážně. Díky tomu jsem se u Doteku zla docela pobavil. Ale upřímně si myslím, že Kim Basinger a hlavně Christina Ricci s Ianem Holmem tohle nemají zapotřebí... ()

John80

Zvláštny Thriller o matke, ktorá nechá svoje dieťa sestre a po čase ho bude chcieť späť , sestra chce svoju neter ochrániť pred temnými silami 2* ()

Bilky

Videl som to pred pár mesiacmi a musel som si prečítať OBSAH na CSFD aby som vedel čo to bolo... To ako hodnotenie stačí, nie? ;) A, pardón - ešte jedna ľakačka pri ktorej ma trhlo, ale ja som straxoprd a pri horroroch sa fakt bojim...vážne,spýtajte sa mojej holky! :) Bububu! ()

Lewaso

Ani horor, ani thriller - jen katolická agitka. Všechny hlavní symboly jsou zobrazeny v postavách a ve vytržených pasážích z Bible. Ještě že nikoho nenapadlo natočit dvojku... 15% za Kim, která odvedla profi-práci. ()

Cechyno4

Jediné co mi v hlavě utkvělo a jediné na co si vzpomenu když slyším název tohoto filmu je Kim Basinger. A to hovoří za vše. Velice slabé ! ()

Muso

Taká americká rozprávka o večnom boji dobra a zla, resp. Kim Basinger a satanových služobníkov( apropó hádajte, kto prezmenu vyhrá tentokrát:). Počas celého filmu sa dočkáte zopár lacných trikov a samotný pán pekiel, ktorý sa na 2 sekundy objaví v záverečnej scéne vypadá jak vystrihnutý z komiksov 60tych rokov. Jediné čo funguje je vzťah medzi K.Basingerovov a jej ´vyvolenou´ vnučkou H.Coleman a pomerne svižné tempo filmu. ()

wray

dalo by sa povedat ze je to taky nevyrazny slabsi horror dajme tomu becko, ale mne sa celkom pozdaval kvoli par veciam. Atmosfera. Nejde ani tak o nejake napatie, alebo pribeh ako taky - mam na mysli atmosferu 90tych rokov, a z toho vyplyvajuca nostalgia. Vratane Kim Basinger ktora ma uz to najlepsie za sebou a aj tu to uz bola iba spomienka na stare casy. Uvod, gradacia a zaver - nemozem si pomoct ale tie 90te roky tam proste citit :) Okrem tohoto je to slaby film, ano, ale - v podstate sa to pozera prijemne. Ziadne velke prekvapenia, stale je tam take tajomno (je ten zloduch a dieta vlastne nadprirodzeny alebo nie?) a na konci dobro zvitazi, tak - preco nie. Nenarocnemu divakovi sa snad oplati pozriet. ()

seraphim89

Nedávno jsem si na tenhle film vzpomněla. Docela náhodou. Pro mě krásná vzpomínka na mládí, kdy jsem s horory začínala. Bavilo tehdy a bavilo i teď. Mezi moje top ale pořád bude patřit Propad do temnot, Ti druzí a V zajetí démonů. Takže takový krásný průměr. Za mě tři hvězdičky. ()

Silnica

Příšerná slátanina. Za všechno snad zmíním to pomalu jedoucí metro, které zrychluje až těsně před prchající Kim Basinger. To fuckt ne!! ()

antragus

Mater`s Hammer kdysi v jednom textu zpívali: Bída, smrt a nuda... Tak když vypustíme tu smrt, které bylo ve filmu na horor celkem poskrovnu, zůstane nám kompletně popsaný obsah... Bída a nuda. Z hereckých výkonů mi jediný dobrý přišel ten, který předváděla ta malá holka. Jinak žádné zázraky, rádoby charismatický záporák, kterému chybělo charisma a sem tam mu šlo každé oko jinam. No nevím... ()

Spike86

Nepříliš povedený scénář, není to moc hororové, ale je to vcelku napínavé, i když značně klišoidní. Kim Basinger byla vcelku dobrá. 60% ()