Série(3) / Epizody(24)

Jediné, po čem Nikki a Jason touží, je dítě. To ovšem mít nemůžou. Rozhodnou se tedy pro adopci. Usoudí adopční komise, že jsou připraveni být rodiči, i když mají hrozné přátele, šílené rodiny a naprosto chaotický život? (Apple TV+)

Trailer

MatoPalkes

Nesmierne sympatický pár, skutočne skvele vybraná ústredná dvojica. Do toho milé vedľajšie postavy a štipka britského humoru. Úžasné prekvapenie. ()

Malarkey

Lidsky příjemná záležitost z milého prostředí londýnské čtvrti v Camdenu. Nečekejte z toho nic zásadního, vtipné je to také jen tak na půl. Jako odpočinek a relax ale tento osmidílný seriál funguje poměrně obstojně. ()

kenkaku

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

1.řada: ***** V první řadě je potřeba si uvědomit, že jde o seriál z UK = obsahuje anglický humor. Epizody mají po 1/2 hodině a každá obsahuje jeden až dva geniální vtipy (a pár dalších průměrných). Jako celek to funguje bezvadně a casting je naprosto perfektní. 2.řada: ***** Přijde mi, že přibylo “vážných témat” a Nikki trochu změnila charakter (přijde mi víc labilní), nicméně to nijak nesnižuje kvalitu dílů (myšleno v porcích humoru) a nápadech kam děj posouvat. Série se netočí sv kruhu a to dost seriálu pomáhá. 3.řada: TBD ()

JimmyII

Neskutečně příjemná britská záležitost, která je třeskutě vtipná a přitom hluboce lidská. Chemie mezi Rafem Spallem a Esther Smith je nakažlivá. Ultimátní feel good. ()

• Seriál se kompletně natáčel v Londýně, hlavně ve čtvrti Camden. (hansel97)