bocy

Film môže slúžiť ako dôkaz toho, že dobrý film sa dá natočiť aj v priestore 0,5 metra x 0,5 metra.:D ()

radostR

Myslíte, že se nedá nic zajímavého zažít v obyčejné telefonní budce? Ale jděte! Výborná režie Joela Schumachera, skvělý scénář, mistrovský herecký výkon Colina Farrella. Napětí od začátku do úplného konce na pár metrech čtverečných. Film se zařadil jednoznačně na příčku mých nejoblíbenějších. ()

matespal

Na tomto filmu je nejlepší jeho délka.80 minut je stopáž kterou tento film snese,myslím že být delší,vůbec by mě nezaujal.Colinc umí i hrát,což mě překvapilo ()

lenka69

Na tenhle film jsem to přepla náhodně, vubec jsem nevěděla o co jde a když jsem si přečetla, že se celý bude odehrávat v telefoní budce tak jsem si jen řekla:Bože to bude zas jednou strašně zajímavé. ALE čím dýl jsem se dívala tím víc mě to zajímalo a uplně jsem zapoměla, že na jiném programu mám něco rozdívaného, no dosledovala jsem tohle. Proč? Protože mě upoutal děj a skvělé výkony herců hlavně Colina Farrella. Dávám 5 hvězdiček i když jsem čekala trošku jiný konec. ()

sun.eagle

Celé se to odehrává na pár metrech, a přesto je to zajímavější než bombastické výpravy velkofilmů. Přesto mě to trošku zklamalo, pocit napětí a ztotožnění s hrdiny se nekonalo, postupem času se i to napětí vytrácí a díky bohu za nepřepálenou stopáž. Edit: film po 18 letech od svého vzniku zestárnul, hlavní myšlenka která mi neustále probíhala hlavou, byla jak směšné byly telefonní budky rozeseté po městě. Je to nedávno ta předmobilová doba, přesto je to jako film pro pamětníky a pro mladou generaci to musí působit jako na nás morseovka. ()

Vixon

Skvelý nápad a kvalitný herecký výkon Colina Farrela.Rozpočet 10 mil.,tržby 97 mil...aj takto sa dá natočiť vynikajúci thriller odohrávajúci sa na jednej ulici,v jednej búdke,klobúk dolu. ()

gerojmanus

Úžasný film, který vás nenechá odejít od obrazovky ani na sekundu! Thriller odehrávající se prakticky jen na jedný ulici v New Yorku resp. v jedný telefonní budce, ale co z toho dokázal vymáčknout tenhle excelentní režisér, to mi zůstává rozum stát. Senzační střih, výkon Colina Farrella a až psycho atmosféra, dělá z tohodle snímku špičku. Vřele doporučuji! ()

BillyBob

Už dlouho mě žádný film nepřibil do sedačky jako tento. V průběhu jsem téměř nedutal a užíval si toho napětí, té stísněné atmosféry a perfektního výkonu Colina Farrella. Bravo Schumachere, tohle se ti povedlo. ()

Lion438

Colin Farrell se v tomto thrilleru vytáhl. Film, který zároveň hodně moralizuje, je krátký stručný a výstižný! Dabéři to občas také nemají lehké, takže absolutorium si zaslouží ve svém výkonu Marek Libert, který půjčil hlas hlavnímu hrdinovi. ()

MAKITA

nadprůměrný triler podle mého gusta. Téměř celý film se odehrává na jednom místě ale tak vyhroceně a přesvědčivě až z toho běhá mráz po zádech. ()

whass

Jednoznačně nejelšpí film v rozmezí roku 2002 a 2003.Drama v telefonní budce jsou opravdu špičkové.dabing toho záhadného pána po telefonu je DOKONALÝ!!! A hlavně ten konec ten mně taky slušně omráčil, už už jsem si myslel že je z toho happy end že osoba umřela a je klid ale ouha on to přežil.Takže nejlepší film od Farrella!!!! ()

Candyman6

Perfektní herecká exhibice v podání Colina Ferrella. Děj, odehrávající se v převážné většině na jednom místě, neztrácel spád a náboj. ()

Mzetko

Geniální drama a thriller, které vás nenechá ani na vteřinu vydechnout. Colin Farrell září, ovšem pro mě byl ještě výraznější Kiefer, jehož hlas se do jeho role hodil neuvěřitelně. Ten chladný temný hlas mi ještě nějakou dobu bude znít v uších. ()

Zrcadleni

Absolutně bezchybná záležitost. Film se odehrává na jednom jediném místě a je zde více obsahu než u filmu, který se odehrává na deseti. Neuvěřitelný výkon Colina Farella, který mě přesvědčil, že mu jednoznačně jde o holý život. Ďábelský hlas v telefonu si pamatuji dodnes a to jsem film viděl 7 let zpětně. Masterpiece ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor