Olaf7

Natočit film, kterej se z velký části odehrává v telefonní budce a má nehorázný grády a tempo, je prostě um a Schumacher je za to u mě frajer. ()

Lilloos

Colin Farrell využívá svůj prostor náramně a ani na okamžik nenudí, ale chybí mi tu nějaký závěrečný zvrat, který by dotáhnul stupňující se napětí. ()

VictorMartel

Who do you think you are? Schumacherovsky kontroverzní, schumacherovsky o něčem, co za tu kontroverzi stojí. Co se může snadno příčit, je obětování pána s pizzou, ale ten film nebyl zamýšlený jako mravní instruktáž k indoktrinaci nových „nápravců“, nýbrž jednoduše jako možná situace, kde si o jednom aspektu můžeme něco myslet nezávisle na dalším. Líbí se mi ta otevřenost a pronikavý soud Schumacherových filmů (podobně Flatliners, Falling down a 8MM). / CITACE: „Everybody does harm.“ ()

petikacka

Dobře si rozmysli jestli zvedneš telefon ve veřejné telefonní budce...Pokud ano, pak se nesmíš divit co se stane...Fuckt výborný thriller s Colinem, který jsem viděla pouze jednou a tenkrát, ale pořád si ho pamatuju a to napětí z něj...Za mě 98% ()

TheSpearCZ

Na svou dobu velice originální, dnes již kultovní film, který jasně potvrzuje, že jde vytvořit kvalitní thriller, odehrávající se na tak malém prostoru jako je telefonní budka s tak malým penízem. Colin Farrell tu svým výkonem podtrhává výborný, byť velice jednoduchý scénář, který ale rozhodně funguje. Potěšil také Forest Whitaker a především hlasový projev Kiefera Sutherlanda. Za žádnou cenu nekoukat s dabingem! Lepší 4* ()

Sunny.69

Kvality tohoto filmu jsem dokázala ocenit až poté, co jsem jej po 15 letech viděla znovu. Čekala jsem od toho průměrný thriller, krátkého trvání. Dostala jsem silnej psychologickej thriller s přesahem, kterej bych nečekala. Krátká stopáž tomu svědčí. ()

Tomislav

Strhující thriller, po jehož shlédnutí si položíte otázku, zda se to opravdu celé odehrálo jen v té telefonní budce a jak je potom možné, že jste se ani chvilku nenudili. Film těží z hereckého umění Colina Ferrella, který se své role zhostil bravurně. ()

kaze

Perfektný thriller, pri ktorom si človek začne spytovať vlastné svedomia. Čo by som asi musel povedať, keby som v tej búdke bol ja? Myslím, že tento film by mal vidieť každý, aby si aspoň na chvíľu uvedomil ako klame. Collin Farrell ukázal, že je lepším hercom ako sa vôbec zdalo a samotný námet filmu je úžasný. ()

Berry

Ten film je perfektní po všech stránkách a nemám mu co vytknout. A Colin Farrell? Ten je snad ještě lepší! Nikdy bych neřekla, že film, kterej se celej odehrává v telefonní butce může být tak dobrý! Schumacher ale umí překvapit. ()

Chevees

Tento film je jasným důkazem toho, že i na malém prostoru (okolí jedné telefoní budky) se dá rozehrát velké drama... ()

filmator

Když se někomu (v tomto případě J. Schumacherovi) povede natočit film, který vás udrží v pozoru po celý děj, přestože se odehrává víceméně jen v telefonní budce, zaslouží si získat vysoké hodnocení. K vynikajícímu diváckému zážitku přidávají jednotlivé složky a zejména one-man show pana Farrella. ()

TomBar

Film ma potešil hneď z niekoľkých hľadísk. AD1 - má 80 minút, ktoré sú veľmi funkčne naplnené, nie je ani krátky, ani dlhý vzhľadom na to, čo chce vyjadriť. AD2 - po dlhom čase vidím film, ktorého ústrednou líniou je psychologická hra (ktorá navyše nieje samoúčelná, ale privádza hlavného hrdinu k morálnej sebaočiste hlavne pred sebou samým). AD3 - verné stvárnenie "človeka, zahnaného do kúta" v podaní Collina Farrella. AD4 - sterilnosť kamery, jednoduchosť a presnosť v záberoch, žiadne zbytočné experimentovanie, špekulovanie a štylizovanie. Štyri ADy, štyri hviezdy. Piatu nedám za predvídateľný záver. Veľmi sympatický filmík ... ()

H4N1CK4

Stu je mladý muž, který se v podstatě živí tím, že manipuluje s lidmi a lže jim. Stačí však, aby jednoho dne zvedl sluchátko v telefonní budce, a rázem je všechno jinak. Na druhém konci telefonu si totiž s jeho životem kdosi cynicky zahrává a on je nucen dělat a říkat věci, které by normálně nedělal a neříkal. Stu právě prožívá nejpernější chvilky svého života... Telefonní budka je napínavý thriller, který stojí na úžasném hereckém výkonu Colina Farella, a přestože se film téměř celý odehrává na jednom místě, tak jsem se ani minutku nenudila! Bravo! ()

Cecilka

Na jednu stranu neobvyklý nápad, okamžiky očekávání a napětí...na druhou stranu jsem čekala něco víc... asi mi byl film moc vychválen,ale ptala jsem se sama sebe až mockrát, jak to bude ještě dlouho trvat, a pak chyby typu červeného světýlka zaměřovadla na hrudi manželky v asi pěti televizích, kterého si všimne jediný farrell...bohužel můžu dát jen *** ()

THE_Joko

Jedna telefónna búdka, jeden výborný scenár, dobrý herecky výkon a máme tu recept na originálny a veľmi zaujímavý thriller. Pre mňa príjemná jednorázovka. ()

RickyFitts

Naprosto nečekané nadšení... formálně čistá (přečistá!) záležitost, výborný scénář, který se asi ani špatně natočit nedá, a výborný Collin Farrel, 5- ()

TaanStari

Je vidět, že Colin Farrell dokáže zahrát nejen policajty a teplouše. Podobný film jako Sniper ze stejného roku, nicméně mnohem lepší. Skvělá oneman show Colina Farrella. Zajímalo by mě kolik vyinkasoval Sutherland za hlas a 20 vteřin na obrazovce. ()

Caesar1993

Akce, dynamika, náboj, napětí. Nic z toho tomu nechybí. Velice mistrně zpracovaný útok na morální nedostatky společnosti podaný v pro dnešní lidi přijatelnějším stylem, než jak je tomu u klasických spisovatelů. Joel Schumacher prokázal své kvality. ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor