maZSlicko

Telefoni Budka urcite jeden nejlepsi z filmu roku 2003..a jeden z nejlepsich thrilleru vubec..Za ty naklady a za ten cas se kterym si vyhral reziser to opravdu stoji za to...a bozsky vykon Colina Farrella v hlavni roli urcite nema premozitele..Collin Farrell se timhle filmikem rozzaril vic nez hvezda Yvaine ze stardustu ;) kdo nevidel Budku at Nevaha trebas ve 12 vecer do pujcovny;).. ()

raelz

Naprosto dokonalý film bez jakýhkoliv chyb či zbytečností (což naznačuje těch 81min, co film má) a také hlavně bez otravných morálních poučení "nelžete" (ony tam jsou, ale vyslovuje je nemilosrdný vrah, takže si je může každý přebrat po svém). Akorát si říkám, že jsem ten Sutherlandův hlas mohl poznat.. :) ()

emdvojka

Veľmi pôsobivé, realistické, drastické a dá sa povedať, že v istom smere aj kultové. Sutherland ako skrytý sniper dodáva kvalitné zimomriavky a Farrell, ako "nevinná" obeť jeho chúťok ukazuje, ako sa z arogantného klamára a podvodníka behom niekoľkých minút stane čestný človek. Telefonná búdka má aj cez svoj malý rozmer natáčiaceho priestoru spád akčného thrilleru a celých 81 minút ubehne ako voda... PS: Pozerajte v pôvodnom znení....!!! ()

Fat'Fatal

Jeden z nejúžasnějších a nejemotivnějších filmů, co jsem viděl. Nevím, co vychvalovat dříve - nepopsatelně zahranou hlavní roli Stua Colinem Farrellem či grandiozně podaný Sutherlandův hlas nebo snad příběh, který je silný jako rybářský vak sešitý ocelovým lanem... Rozeberu to blíže. Colin Farrell se tímto snímkem stal definitivně jedním z mých nejoblíbenějších herců. Jeho proměna z neskutečně sebevědomého chlapíka, který má všechny na háku, přes už trochu nervózního, posléze vyděšeného člověka, po lidskou ubrečenou trosku ve mě zanechala nesmazatelnou rýhu, kterou si budu pamatovat navždy. Více než dobře mu sekunduje Kiefer Sutherland, tedy přesněji jeho hlas. Chtěl jsem dát čtyři hvězdičky, ale potom... Farrell: All right, I've done what you asked. That's it. I've had enough of this. Sutherland: I haven't. Farrell: You said you'd let us go. Sutherland: I changed my mind. A já jsem taky změnil svůj úmysl. // Viděl jsem v originálním znění s titulky. ()

asfalt

Až sa mi nechce veriť, že niečo také dokázal natočiť J. Schumacher. Je pravdou, že bez skvelého výkonu C. Farrella by ten film bol iba polovičný, no i vďaka nemu ide o jeden z najlepších thrillerov aké som videl. ()

Jeand´Boa

Páni, tak malý prostor, jako je objem telefonní budky a napětí se z něj na mne vylilo, že by to nepojmuly ani tři cisterny... Kdykoliv si na tento film vzpomenu, smeknu, neboť byl natočen výborně...každý, kdo se v něm jakkoliv zapojil, odvedl opravdu to nejlepší...a na vrcholu celého toho týmu samozřejmě režisér a hlavní hrdina... ()

Dimo

Překvapivé opravdu dobrým nápadem, rychlým průběhem, hromadou sprostých slov a tak vůbec. Velmi silné tři hvězdy. ()

Redix

Zajímavej film s velmi dobrym scénářem ale bohužel moc krátkej. Dokážu si představit koukat na to 2 hodiny. ()

Kaučuk03

Respekt tomu, že se dá udělat parádní akční film v podstatě na jednom místě. Ani jedno hluché místo. Co mi trochu kazilo dojem byl český dabing, respektive dialogy, některé byly až k smíchu. A ještě těžko pochopitelný postup policie... Ale jiank velmi podařený snímek. ()

desolator6

Namixovat mnžstvo adrenalínu sa dá aj bez vysokých financii. Colin Farell bol vynikajúci, len ma štve že som nevedel kto bol ten neznámy! ()

Mara97

Respekt Schumacherovi! Vnést takové napětí do filmu odehrávajícího se celou dobu na jednom místě, v telefonní budce! Čekal jsem průměrný a nudný film, ale koho by to napadlo, že se dočkám takové podívané... ()

Pasifae

Řekli byste, že v Stuartovi špetka dobra není, ale všechno rázem změnil kratší hovor telefonní... aneb bravurní nápad, režie, herci a schopnost zahrát s malými prostředky obří divadlo pro diváky i ne/hrdiny filmu, jenže naprosto šílená psychologie (to slovo bych měla dát do uvozovek) postav by se hodila spíš do pohádky o tom, kterak se hajzl v dobrotisko obrátil. Čili jakou cenu má napravení někoho, jehož napravenost trvá potud, dokud nad ním visí hrozba výprasku? Nebo to bylo myšlené jako metafora k lidstvu nacházejícím se ve vývojovém stadiu tříletého kluka, který nebude štípat a okrádat o bonbóny ostatní děti a vůbec předstírat andílka, pokud nad ním bude stát někdo s vařečkou v ruce? V tom případě ten plný počet dám. ()

shereen

No nevim, mne to jako zas takova pecka neprislo. Colin Farrel dobre hraje, ale hlas Kiefera Sutherlanda mi pripadal spise jako zaznamnik a jeho monotonni ton me spise uspaval nez desil. Ocenuji drama vytvorene s minimalnimi prostredky, na druhou stranu mi ale prijde Phone booth jako dost nadhodnoceny film. ()

Biopler

Jedna ulica, jedna búdka, hodinový telefonát. Výborne napísaný scenár a výborný príbeh, ktorý pribil hlavného herca Colina Farrella do búdky a mňa do sedadla. Film nestráca tempo, pár chybičiek v réžii počas hovoru by som však našiel. Sklamal ma záver. ()

Grimlok

Člověk by řekl, že film odehrávající se na ploše několika metrů čtverečních bude nuda. Ale není tomu tak. Emoce tečou proudem. Napětí by se dalo krájet. A kvůli příjemný stopáži žádný klopýtnutí v tempu. ()

martiňák

Snímek je napínavý a drží divákovu pozornost celou dobu, což je obdivuhodné když se téměř celý odehrává v jedné telefonní budce. Ovšem když skončí, musí se divák zase jednou zeptat: Proč? Proč by to celé hlavní padouch dělal, jaká by byla jeho motivace? To je poměrně nedovysvětlené a nedotažené a film to bohužel sráží na úroveň vyumělkovaného pokusu o solidní thriller, očekávání silného, napínavého a uvěřitelného příběhu, po ktrerém vás bude mrazit když půjdete kolem budky ve které zvoní telefon tak zůstala nenaplněna. ()

Hooya

Ukázkový příklad, jak točit nízkorozpočtový film. Ten těží ze svého zběsilého tempa a výborné proměny Stu Sheparda - z namistrovaného frajírka v chudáka, kterému teče do bot. Hustá atmosféra, skvělá kamera, protivné šlapky a vynikající výkon Colina Farrella. I tyto atributy zapříčinily, že se jedná o jeden z mých nejoblíbenějších thrillerů. ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor