Pinkman

"Stuarte, to máš z toho, že lžeš!" - Ne, to mám z toho, že máš pušku!!" :) Jeden z mých nejoblíbenějších filmů... ()

bobin

Všichni se dívejte ! V telefonní budce a pár metrů kolem se odehrává nervová řežba , která Vás nenechá vydechnout . A závěr všechno korunuje . Nenechte si to ujít ! ()

route60

Je neuvěřitelné že Schumacher na tak malém prostoru dovedl vybudovat napětí od začátku do konce výborného konce, Colin Farrell a ostatní herci hrají absolutně skvěle. ()

B.enka

Farrellova herecká etuda, a zároveň lehce se vkrádající převaha šedé eminence tohoto filmu, Kiefera Sutherlanda. Člověk by řekl, že z jednoho týpka v budce se toho za 81 minut filmu moc vymáčknout nedá, ovšem - chyba lávky. Farrell tady přímo exceluje, ve scéně, kdy se přiznává k tomu, jaký je ve skutečnosti ničema se mi zase nenápadně vkrádaly slzy do očí. Obvykle nemám ráda otevřené konce, ale tady mi ten závěr, kdy Stu v momentě kdy vlastně ze všeho vyvázl, ještě nakonec propadne zoufalství (a taky uklidňujícím lékům, že), vůbec nevadil. Za celou dobu filmu vás režisér nenechá ani na chvíli odpočinout a v té jedné malé budce se prostě pořád něco děje. ()

MetalLizard

Film, který ve mně zanechal hlubokou psychickou stopu. Příběh, který se ani na chviličku nezastaví a ani na chviličku nepoleví ze své intenzity. Tohleto je další z filmů, ve kterých jsem hlavním protagonistům věřil každý pohyb i každé slovo. Další z filmů, který vás vtáhne dovnitř, jako byste v té budce byli s hlavním hrdinou a prožívali tu jeho úzkost a strach. ()

fructic

Velká poklona všem, co se podíleli na tomto filmu. Konečně ukázka toho, jak málo stačí k tak velkému úspěchu. Originální snímek, zachycený v jedné z newyorských ulic, určitě zaujme. Velký plus dostává netradiční úvod - není zdlouhavý a bohatě vás naladí na sledování celého filmu... Určitě doporučuji. ()

Ggrievous

Tak tohle má opravdu můj obdiv. Sice kratší film, který se odehrává jen v jednom místě, přesto naprosto dokonalý příběh, absolutně nepředvídatelný. Celej film jsem sledoval s otevřenou pusou,jako opravdu? Skvělé herecké výkony, ozvučení tomu dodává skvělou atmosféru, u mně se zařadí film shlediska hodnocení hodně vysoko. ()

infernet

Za málo peněz, osmdesát minut sakra dobrý muziky!!! Skvělý důkaz toho, že není nutné bořit města, demolovat desítky aut a posouvat kontinenty, abyste seděli jako přikovaní. Jasný palec nahoru! ()

IZFNP

Aby film dokázal diváka na plných 80 minút usadiť bez toho, aby mal potrebu pozastavovať sa nad chybičkami, ako napr. nad prirýchlym "obratom" charakteru hlavnej postavy (čo je i tá jediná hviezda dole)? Colin Farrell podáva neskutočný výkon, keďže celé jeho herectvo sa muselo zmestiť do telefónnej búdky. A to je, okrem vynikajúceho nápadu, asi tým najväčším ťahačom filmu. ()

elanista1

Na to ake to je kratke to u mna vyvolalo vela pocitov. V prvom rade som sa poriadne zasmial na niektorych prikazoch, co ma Stu urobit. ()

megajalec

Tak tomuto sa hovorí vyšperkovaný thriller. Alebo vyťažiť z minima maximum. Minimálny priestor, minimálne herecké obsadenie, minimálne stobodový nápad pretavený do stobodového filmu, maximálne efektívne a účinné. Dá sa pri pozeraní tohoto filmu dať pauze? ()

Ace Liver

Bez vlelkých scén, ohromujících exteriérů a obřího rozpočtu... Naopak... většina filmu so odehrávám na rohu jedné z New Yorských ulic v telefonní budce a jejím nebližším okolí. A právě to, společně se skvělými hereckými výkony a dechberoucí atmosférou zařazuje tento thriller mezi špičku svého žánru. Tento film nám zase připomněl, že megalománské efekty a velké rozpočty nejsou nutně tou hlavní přísadou pro natočení dobrého filmu :-). ()

maxnot

Nedokázal jsem si představit koukat celý film na telefoní budku. Výsladek je fantastický a drží vás v napětí až do samého konce! ()

Aywes

Ono je to těžké hodnotit.Jde totiž o další film s tématem nápravy.Je to však z roku 2002 a například Saw byl natočen o 2 roky později.Přišlo mi však, že Saw mělo sympatického záporáka a to se přiznám, že kromě prvního dílu jsem ostatní neviděl.Telefonní budka je dobrý film, ale chybí mi zde lépe sepsaný dialog.Možná jednoduše nejsem na takovéto filmy, ale i Colin Farrel je mi dost nesympatický.Navíc mi přijde dost hloupé, že si vybral zrovna muže co prostě jen lhal a choval se zle.To dělá více lidí než je telefonních budek.Nejspíš to mělo naznačit, že to může potkat kohokoliv.Film je krátký takže vás nemá šanci stihnout nudit.Scény jsou napínavé, ale mele se o tom samém.Na jednu stranu je to fakt super zábavnej thriller s hustou atmosférou a napětím jak řemen mě tam však prostě něco nesedlo.Já nevím asi nějaká parádní scéna díky který se pousměji a zatvářím se nadšeně jak je ten režisér dobrej.Svůj účel to však splnilo což je super.Thriller to je jak bič a budete u něj HODNĚ napjatí i plni očekávání.Prostě jeden z těch lepších filmů, ale mě chyběla epická scéna. ()

Silvie_F

Člověk by neřekl, že se dokáže na film, odehrávající se na místě metr krát metr, dívat skoro hodinu a půl. Tento skvělý film patří k mé TOP10 hlavně díky naprosto strhujícímu výkonu Colina Farrella (protože málokdo zvládne film ve stylu onemanshow), pod vedením režiséra, který mě přesvědčil už ve filmu, starém 20let - Hráči se smrtí. I když telefonní budka není prezentovaná jako horor, já se ještě dva týdny po tom bála zvedat telefon a do telefonní budky bych nevlezla už nikdy! Je to film, na který se dá dívat i když už znáte pointu a bude vám připadat stále zajímavý. ()

ArtStyle

Konečně nějaký originální film, který si hraje na psychologickou časovanou bombu, zažere se a jen tak nepustí. Kéžby bylo více takových filmů. ()

jack_scott

Luxusní minimalistická záležitost. To bezpochyby. Ale na pět hvězdiček to neni, jakkoliv je to jina knapínavý a nenudí to...prostě kromě psychopate a jeho oběti to nic nenabízí. Ani vynikající výkony zúčastněných na tom nic nezmění. **** a 80%. ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor