CrashHP

Len niekoľko dní, jedno miesto a môže z toho vzniknúť skvelý thriller, to je viacmenej vytrieskanie z minima maximum. Napätie od začiatku až po samotný koniec. ()

georgeVI

Hollywood ide! Ferrel ide! Všetci idú! Malý zázrak natočený za 10 dní, stojaci na jednej postave. Že to je recept na absolútny prepadák? Omyl! Ak to zmiešate s Ferrelom a pridáte kvalitný scenár, niet čo pokaziť. Ale samozrejme nie je možné byť len nadšený z tohto filmu. V niektorých pasážach ma nudil, pretože sa naťahovalo a pritom má film len 80 minút! No po dopozeraní zostáva len a len pocit z dobre odvedenej filmárskej práce. ()

anniesek

Skvělý herecký výkon Colina Farrella (one-man-show). Strhující děj - ačkoliv se odehrává na jednom místě. Film mě opravdu bavil, jen škoda toho podivného amerického konce… ()

pikovyeso

skara tak tohle byla pecka, film který měl rozpočet nula nula nic až na herce, prostředí jedné staré budky pro šlapky. Napětí, ani chvilku mě to nenudilo. Farrel je dobrý herec a tady mu to šlo perfektně a Whitaker a ten jeho tupý výraz hodňáka mám taky rád. ()

alona

Genialita se dá natočit i za 12 dní. Tomuto filmu podle mě dodalo na atraktivitě obsazení nepříliš známými a neokoukanými herci. Pro opravdové fajnšmekry doporučuji film zkouknout v původním, tj. anglickém znění. Ikdyž je český dabing na špičkové úrovni, tak na ledově pronikající hlas snipra v originálním dabingu, nikdo nemá. ()

ppfox

Jak hodnotit...prostě skvělé...pár herců, minimum místa, vynikající atmosféra, gradující napětí - nejlepší film odehrávající se na jednom místě jaký jsem kdy viděl! 90% ()

Puchyr

Zajímalo mě jak mohou tvůrci udržet děj a atmosféru příběhu jen v jedné jediné telefonní budce? Pustil jsem a viděl jsem: V prvních pěti minutách jsem si řekl vypnu to je to nuda, filmu bych se měl za omyl omluvit protože že ta atmosféra nepolevuje a jak film plyne je čím dál intezivnější. Děj byl čím dál zamotanější a já jsem už opravdu Colinovi přál, aby se z toho dostal. Něco jako Sniper s Snipesem , ale mnohem lepší. Zatím co tam víme kdo je střelec tady ani náhodou, a štvalo mě to že on to nakonec přežil a zdrhnul parchant, ale jako v životě gauner vždy vyhraje..... ()

iamblichos

Pre mna bez napatia, zdlhave napriek relativne kratkej stopazi. Myslim, ze tych prostitutok mohol postrielat viac, neskutocne mi sli na nervy.... ()

Infurius

Colin Farrell to zahral tak realne že viac sa tomu nedá uveriť , viac ako 80 minút na jednej ulici bez nejakých super efektov a bez množstvo hercov sa da natočit hustý thriller. ()

JokerJokes

Pro mě nejlepší film Joela Shumachera i Colina Farrella. I přes to, že se film odehrává celou dobu na jednom místě je ten film neuvěřitelně chytlavej. ()

maklymm

Hodina a pul neuveritelneho napeti. Vyborny dej odehravijici se pouze na periferii telefonni budky. Colin Farrell to zde odehral sam a na vybornou je to proste pan herec. Klobouk dolu pred timto filmem.. Smekam. ()

nihiliste

Famózní psychologický thriller, který se celý odehrává na jednom místě a přesto nenudí a člověk je napjatý až do poslední chvíle. Colin Farrell tady byl naprosto geniální, klobouk dolů. ()

Eclipsis___

Výborný výkon Farrella vo filme natočenom na pár metroch štvorcových. Poteší najmä krátka stopáž, takže dej je nahustený a nepustí diváka ani na záchod, ()

petix

Film, ktery me jednoznacne utvrdil v tom, ze neni treba zadnych slozitych pc triku a megalomanskych rozpoctu. Jedna ulice, jedna budka, skvely opravdu skvely scenar a perfektni vykon Colina Farrella ! Od shlednuti tohoto filmu se Colin Farrell a Joel Schumacher zaradili do mojich top. Film je napinavy...ma neskutecny spad, chvilku vas nenecha vydechnout. Hudba je skvele zvolena, protoze bych rekl, ze jeste umocnuje kazdy okamzik a stacilo by mozna jen poslouchat hudbu a hned vite jak napjata chvilka se blizi hlavnimu hrdinovi. No a ColinF...nemam slov...naprosto uzasne lidsky zahrany, jak by asi reagoval kazdej clovek v podobny situaci...vytrestene = pro me 5* za jeho vykon i za cely film. ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor