Zrzavakocka

takový nápor na nervovou soustavu jsem hodně dlouho nezažil, když jsem jej poprvé viděl v kině a pak následně na dvd tak ani v jednom případě jsem se neopovážil se zvednout a odejít, pokud je pravdou, že tento film byl natočen za pouhých deset dnů tak smekám ()

TynTynka

Opravdu šílený film. Napjatě jsem ho sledovala celou dobu i když šlo v podstatě jen o jednu postavu. A pak ten závěr...pěkná psychologie. ()

killberrybil

Tahle kdyby se napravovali všichni hajzlové, tak zemře spoustu nevinných lidí. Dramatičnost to má, ale logika občas pokulhává, takže za čtyři. ()

tompolicky

Po letech jsem si shlédnutím oprášil tenhle skvostný snímek. Co oněm napsat, snad jen to, jak je zajímavé, že totálně bez výpravy na dvou třech místech se dá natočit skvělý film plný napětí a zvratů. Super. Díky za herecké výkony, díky za zajímavý scénář, díky za příjemně strávenou hodinku a půl. Jen hudba mohla být o trochu lepší. ()

Eviel

Dodnes nechápem ako ma thiller , ktorý sa odohráva na 1m štvorcovom dokázal udržať 80 minút v pozore :) Strašne mi tam vadili tie ujačané pripečené prostitútky , ale pri výbornom výkone Farrella a tej napätosti , ktorá neupadla po celý čas to bola maličkosť. Naozaj výborný vygradovaný thriller ! ()

HoncPe

To, jak tento film dokáže vystavět drama na metru čtverečním je opravdu úžasné! Klobouk dolů. Ocenit se musí i výkon Colina Farrrella, jeho nervozitu jsem prožíval tak, jak jí u správného filmu prožívat chci. Myslím si, že není co víc říct. Pokud nevěříte, že se dá natočit film na prostoru o velikosti telefonní budky, tento snímek vás vyvede z velkého omylu. ()

DavidAAAA

Skvělá rozborka jednoho podvodníčka a lháře až do poslední molekuly jeho hnusné duše. Film natočený na prostoru 20 x 20 metrů stojí na stálém napětí a mistrovském herectví zúčastněných. Dokonalé pokoukání. ()

Jirkacek

Jak natočit za málo peněz výborný film aneb není telefonní budka jako Telefonní budka. Film jsem si pustil poprvé brzy po jeho natočení a nedávno po asi deseti letech jsem se na něj podíval znova. Ani v jednom případě prostě nezklamal, i když by herecké obsazení slušelo nějakému béčkovému thrilleru. O to větší bylo příjemné překvapení z celkového dojmu. Paradoxně nemusím filmy o délce přes dvě hodiny, nicméně u tohoto filmu bych přivítal více než 80 minut. Závěr mi přišel trochu ukvapený, ale budiž. O chvíle, kdy hlavní hrdina vstoupil do telefonní budky a zvedl sluchátko, nedokázal jsem si DVD ani jednou zastavit nebo od TV odejít. Děj gradoval až ke zmíněnému konci, který přes rychlý závěr nabídl překvapující skutečnost v podobě postavy muže na druhém konci drátu. A i když telefonní budky z ulic již postupně mizí, skvělý zážitek z filmu zůstane. V telefonní budce byste tedy ode mne našli čtyři hvězdičky ****. ()

Jan.Racek

Jeden z nejlepších akčních filmů!! Na malém prostoru využito maximální napětí,film který je hlavně o upřímnosti životní výkon Farrella! Za mě 100%! ()

MaNa10

Pro mne jeden z nejlepších filmových zážitků. Díky čemu? 1. Fascinující herecký solo výkon Colina Farrela. 2. Nezapomenutelný projev Keifera Sutherlanda v roli hlasu z telefonu. 3. Ačkoli se 97% filmu odehrává v telefonní budce a max 15m kolem... diky skvělému scénáři se divák ani chvíli nenudí. 4. Zlomové okamžiky a situace jsou naprosto nečekané a tak divák chtě nechtě nemůže ani na chvíli odběhnout myšlenkama jinam. Joel Schumacher ukázal že režie je jeho parketa a prostě umí. Telefonni budka v mem pořadí překonala i Volný pád od Schumachera. 9/10 ()

kratajirka

A třeba někdo natočí něco podobného a bude u toho podtitulek "Podle skutečných událostí". LowBudget film s HighMeaningem! Budka alias zpovědnice po americku. Colin alias hříšník. Kiefer co by kazatel. Já káži, ty konáš. Nekonáš-li, skonáš. Submisivita vs. dominance. Lež vs. lež. Ten film má tolik charakteristik. Výmluvně poukazuje na chyby dnešní doby. ()

andydufrsn

Film, na který se vždycky rád podívám, ač se film odehrává na velice omezeném prostoru a ze záporáka známe jenom hlas, tak se Schumacherovi daří držet napětí. A Farrell se zde vyprofiloval do dobrého herce. Snad jen toho moralizování mohli tvůrci ubrat ()

karelondatra

Nějak mě to neoslovilo. Možná jsem moc čekal podle hodnocení ostatních. Na můj vkus takové nemastné neslané. V podstatě nejvíc se mi líbil Stu v úvodu, jak chrlil ty rádobymanažerské fígle, jak to sypal z rukávu. To mi přišlo výborné. Ale pak ta hlavní zápletka, ta mě nijak neohromila a přišla mi i dost děravá, včetně finále. ()

teekanee

Čekal jsem dobrý film, ale že dostanu nejlepší thriller, co jsem za dlouhou dobu viděl jsem nečekal. Samotný nápad je velmi dobrý, ale až následná exekuce je přímo brilantní. Technicky naprosto přesně natočený, dialogy vynikající a ustřední duo Farella a Sutherlanda hraje jak z jinýho světa. Film, který jsem rozhodně neviděl naposled. 89% ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor