Anděl Seth se svěří příteli, že lidem závidí schopnost prožívat radost i bolest, vnímat chutě či doteky. Zanedlouho má pocit, že ho lékařka Maggie Riceová, která na operačním sále marně bojuje o život pana Balforda, na okamžik zahlédla. Jeho pokusy uklidnit ji ani dotyky však žena necítí. Seth stále sleduje Maggie, která se nepřestává trápit nešťastnou operací. Jednoho dne ho ale žena zahlédne, a dokonce ho osloví. Oblíbeným místem andělů je knihovna, a právě tady se Maggie opět setká se Sethem, jenž ji upozorní na svou oblíbenou pasáž v Hemingwayově knize. Stráví spolu příjemné chvíle, které Maggii přinesou tolik potřebný klid na další operaci. Pacientem má být poživačný pan Messenger, který k Sethově překvapení vycítí jeho přítomnost a řekne mu, že se ještě nechystá zemřít. Také býval andělem, ale z lásky k současné manželce se rozhodl být člověkem… (TV Nova)

otík

Celou dobu se to tváří jako nádherný romantický film a pak to skončí tak ..... To jim neodpustím. Jinak by to bylo daleko více. ()

Flyer

Město andělů je takovým tím typickým bijákem, na který se chodívá se svojí drahou polovičkou do kina. Nechybí zde romantika oslazená tunou cukru, sympatická ústřední herecká dvojka a dojemný závěr, který se sice u mě minul účinkem, přesto věřím, že zejména u divaček nezůstane jedno oko suché. ()

tomeek

Cageovi tu anděla věřím a celkově tento film působí velice dobře, ale ten konec je opravdu trochu moc přitažený za vlasy: SPOILER: pochybuju, že by při jízdě pustou krajinou na kole nezaslechla zvuk blížícího se náklaďáku se dřevem, natož aby po nárazu do něho umřela, bez jakýchkoli (váznějších) viditelných zranění. ()

stOKYi odpad!

1 550 000 krát slovo ľúbim ťa človek nepočuje ani v telenovele. Takéto uplakané filmy mi idú hore krkom a nedajú sa ani dopozerať!!! Úplne dno filmového umu. ( 31.10.2010) ()

Kjůkíí

S&M .. příběh nadlidské lásky a mimorozumové reality. Takhle bych to vznešeně popsal. Začal bych hudbou, která byla skvělá. Někdo odsuzuje Cagea, že se sem nehodí, Meg zase, že se sem hodí až moc. Já myslím, že oba vytvořili nezapomenutelný romantický příběh, který je tak zásadně netypický a netuctový, že se u natáčení oba skvěle bavili. Meg Ryan se hodí do každé slaďárny, je jimi přímo posedlá mi přijde, ale sluší jí to. Nejlepší scéna je, když se andělé schází na pláži a v knihovně, vše vypadá tak tajemně a člověka trošku zamrazí při pomyšlení, jak může být lidský cit silný. Vášeň, touha a těžká rozhodnutí a nakonec i velký happyend, který trvá tak 10 minut, smutný příběh, ale velice kvalitní a zde i tu romantiku ustojím. Snímek výjimečný a netradiční. Pohladí po duši a neurazí srdce. "Když tady nahoře je tolik krásy." ()

Magneto

Moj najoblubenejsi romanticky film,pri ktorom sa neda ubranit slzam...Okrem toho taky krasny, kristalovo cisty a uprimny odkaz, ktory z tohto filmu plynie, som nevidel u ziadneho dojaku.Snovy a magicky zazitok umocnuje aj nadpozemska kamera J.Sealeho,ktora nam ani na chvilu nezabudne svojimi obrazomalbami pripominat anjelsku podstatu pribehu.Herecke vykony su nadpriemerne,Meg je k zakusnutiu ako vzdy,ale tentoraz sa neskeri a nieje taka popletena...Magicky film,ktory chyti za srdce kazdeho,kto ho(srdce) nema z kamena ;-) ()

Sfinkter

Celý přerod zamilovaného Cage na mě byl moc rychlý, tím pádem nepochopitelný či nepochopený, takže zážitek z filmu trošku pokulhával. Město andělů určitě patří někam do lehoučkého nadprůměru romantických komedií, kde by nejspíš vůbec nebyl nebýt výkonů Cage s Ryan. ()

Karush

Tento film mi ukázal, čo vlastne skutočná láska je. Film Vás zasvätí, do toho čo je pocit túžiť po niečom, po niekom tak silno, že niekto dokáže obetovať večnosť kvôli pocíteniu skutočnej lásky, jedinému dotyku, vôni vlasov a vášni mladej doktorky. Podobný film: Nebo nad Berlínom . ()

žvanimírek

Pobavilo mě, jak píše don corleone, že Nicholas Cage trénoval nemrkání a vydržel upřený pohled držet až několik minut! Někdo měl ale Nicholasovi říct, že to nemrkání a upřený psí dívání bylo pouze pro roli v City of Angels (ovšem nutno dodat, že i tady mě ten jeho pohled neskutečne sral)....chudák se snažil ten trénink využít v každým filmu za posledních 13 let, což je špatně!! ()

Mrkvič

Pro mě je tohle prostě klasika kýč nekýč. Třeba je to pro někoho děsně laciný, ale pro mě je to i v dialozích nesmírně silný. A že jich tu je. Fajnová hudba, herci i záběry. Dobře se na to dívá i po několikáté po letech. ()

SantaKlaus

Velice nudný film, pokaždé u toho usnu ... Nicolas tam furd chodí a čumí, chodí a čumí, chodí a čumí na Meg Ryan (tzv. nic nechodí a čumí déle) to je celý scénář a nechápu jak Město andělů muže mít 73% !?! ()

plechulka

Po prvním shlédnutí čtyři hvězdy hlavně za vizuální kouzlo viděných andělů mezi námi.... pro mne tenhle film s dalším shlédnutím (a hlavně s dalšími podobnými rolemi Meg) trochu ztratil, ale koneckonců to "poprvé" se počítá! ()

Jazzzz

Vyloženě nuda, která nezaujme a u obrazovky neudrží. Mezi romantickými filmy je jen málo, které mě dokážou zaujmout a tady ten film mezi ně opravdu nepatří... Herečka v hlavní roli není dost poutavá na to aby utáhla celý děj jenom ona sama a Cage jí v tom určitě nepomáhá... ()

Ekkan

Romantické, originální a bezvadně zpracované. Podle mě se do toho filmu Nicolas s Meg prostě hodí. Jsou pár na, který by se člověk mohl koukat pořád. ()