Bláznivá komedie o českém super-agentovi 007 naruby. Muž pro zvláštní operace je totální nemotora a je nasazován vládou tam, kde jde o něco naléhavého a mimořádného. Superagent Vašek Hruška se svěřených úkolů neohroženě ujímá a k jejich řešení přistupuje zcela netradičně. Jeho akce jsou však překvapivě úspěšné... (oficiální text distributora)

Doski

Určitě se na to ještě dá dívat a občas jsem se trhal smíchy nad některýma trapárnama. Sypal je prostě neuvěřitelné k smíchu už sám od sebe. 15% ()

j.linhi

V době vzniku, kdy mi bylo 11 a viděl jsem to poprvé se mi to líbilo, proto jedna hvězda. Ted bych si to dobrovolně nepustl. ()

Wyrdas

Surrealismus - to je to, co si musím opakovat, když jsem se rozhodl zhodnotit tento film. Jsou lidé, co hodnotí Ulici nebo Ordinaci jinak než "Odpad" a zdůvodňují to tím, že když úplně vypnout, dá se to. Ten samý recept musím poradit i zde. Je to bláznivá, ztřeštěná a duchaprázdná komedie. Ale je kvůli tomu špatná? Pokud Ulice a Ordinace může mít kladné výkřiky do tmy pod těmito argumenty (vyprázdnění hlavy a totálního relaxu), tak to samé se dá říct i zde. Ale protože budu korektní a nebudu přehánět jen proto, abych si postavil hlavu, tak dávám za tři - 51%. Možná, kdyby nebylo davového šílenství nad hodnocením "odpad", dal bych o hvězdu méně, ale trochu vzdoru přeci jen projevit musím. ()

RypavaDvojka

Vašek Hruška jakožto parodie agenta 007 v podání Jardy Sypala mě bavila taky. Role přímo na tělo a zahraná dobře, nějaké mušky se vždy najdou, ale pro mě příjemná podívaná. 8. nejhorší film? Rozhodně ne ()

Realmond

Jasně že je to blbost, jasně že se nejdená o žádný intelektuální humor, pojďme si ale všichni přiznat včetně těch všech odborníků na filmy co dávají tak rádi odpad, že si to ani na nic nehraje, a jako taková ulítlá oddedchovka je to prostě dobré. Sypal se tam prostě vyřádil a pro Soukupovu tvorbu mám celkem slabost, i když samozřejmě natočil lepší filmy. ()

tony_2 odpad!

Toto je film? Toto su herci? NIE a este raz NIE.Toto je vrchol nevkusu,stupidity,trapnosti.Nevidel som ten film do konca-no nemohol som ale to co som videl mi bohato stacilo.To kto dal peniaze na taky nepodarok?Viem si predstavit milion veci kde by sa tie peniaze dali pouzit ovela zmysluplnejsie.Hanba vam vsetkym ktori ste co i len troskou prispeli k vzniku tohto ,,veldiela,,.Hanbite sa a spytujte svedomie. ()

biergof odpad!

Dvakrát jsem se zasmál a 100x poblil! Koprodukce tv nova ukazuje, čím nás bude krmit dalších 10 let (ordinace, ulice, Leoš Mareš) a stále bleju, stále bleju! ()

tucnak odpad!

Potřebovala bych ještě o stupeň horší hodnocení než je "odpad!". Na tuhle věc mi i on přijde zbytečně shovívavý. ()

haffen odpad!

Po zhliadnutí tohoto snímku si môžem povedať, že som videl dokonalý film. Aj na dementný film treba mať talent. Toto je najväčšia hlúposť akú som kedy videl. A s prehľadom to prekonáva aj Kameňak. Niečo tak strašné som dlho nevidel. A či vôbec. Ustredie tajnej služby v mäsokombináte, Jaroslav Sypal ako agent 00-niečo... Ten režisér Soukup je skrátka ešte väčší křupan ako Zdeněk Troška. Veľmi dobré filmy sa ťažko točia. Ale aj na toto musí mať človek obrovský talent. Tých 7% je absolutne nadhodnotených! P.S. po 45 minutach som to vzdal a nedopozeral. Tak silný žalúdok, aby som TO zvládol skrátka nemám... Takže ani netuším ako to skončilo. Ale najskôr rovnako tragicky ako prvá trištvrte hodina... A prosím! Neprezrádzajte mi záver filmu, vážne by som to nezvládol! Páni "K" a "J" (MIB), prosím, vymažte mi pamäť. Prosííííííím.... ()

popos

Naprostá debilita a šílemství filmu mě až rozesmálo . Na jednu stranu je to příšerný film a na druhou stranu výborná parodie na tajnou službu. Viděl jsem tuto "komedii" jednou a to mi stačilo,ale z nostalgie bych se na ni možná i podíval,abych se znovu zasmál tak hrozné mu filmu. ()

megan017 odpad!

Ubohé ,trapné, nevkusné. Najdou se nějaké scény, kterým se zasměji přiznávam, ale ten účel udělat z toho českou bondovku??a ten jakoby telefon s Jamesem Bondem ?Trapné,trapné,trapné!!!!! ()

PRobin odpad!

"Bláznivá komedie" v podání Novy. Takže ubohost nejvyššího kalibru. J. Sypal tu hraje totálního debila (a jde mu to samo), který žije u maminky, což je debilní babka se síťovkou, která furt čumí jen na Novu a je hrozně, ale HROZNĚ vypatlaná! P. Martincová je prostě P.! Je to o tom, že jeden debil tam furt lítá v dámských šatech, druhej debil hraje jako že ho nepoznal a hrozně ho rajcujou ženský se strništěm, třetí debil tam hraje teplouše (nic proti nim, ale hrát ho? Otřes!) A zbytek debilů je tam jen do počtu. A já jsem debil, že jsem si dal ten slib vidět 300 nejhorších filmů. Když ta debilka na konci promluvila anglicky, musel jsem to stopnout a pár minut vydejchat. Novácká mentalita mě nikdy nepřestane udivovat. Natočit film, který by ničím nezaujal ani před padesáti lety je kumšt. Ale já ve svém poslání vytrvám! ()

Godhaj

,,A co byste řekla projížďce na růžovém slonovi?“ ,,No dovolte, já jsem slušně vychovaná, na růžovém slonovi jezdím až po delší známosti.“ No upřímně řečeno, jsem se zas tak moc nenasmál, spíš jen občas. Takže kadence vtipů by rozhodně mohla být vyšší. Ale na druhou stranu ty eskapády, co předvádí Sypal nejsou špatné. Postavy jsou hloupé tak akorát, aby byly vtipné, ale nesklouzávají do trapnosti. Ale chybí tomu určitá šťáva, je to takové trochu moc utahané. ()