Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Faye
  ****

  O životě rozhodují většinou momenty, nejcennější zboží jsou informace a umění, jak je použít. A hlavně schopnost držet se přesvědčení, že pokud to špatné, co děláme můžeme srovnat s něčím stejně špatným co dělají ti ostatnítak to vlastně není takšpatné nebo je? Život je vlastně..jako.. burza .. hrát, vyhrát a hlavně udržet si těžce získané pozice.(10.4.2005)

 • genetique
  *****

  Z troch hviezdičiek na päť som svoje hodnotenie dlho nedvíhal. Ale na určité filmy treba asi mať nejaký vek, na základnej škole ma veci okolo svetovej burzy asi moc neťahali, teraz už som sa na to pozeral iným okom. Už samotná burza je pre laických divákov nie príliš šťavnatou a zaujímavou témou, Stone z nej však vyžmýkal maximum a tak sa k nám dostal takmer 100%-ne odšťavený nektár, ktorého najsladšiu zložku tvoria herci, scenár a kamera, horkastú príchuť takmer necítiť, až ku koncu, ale celkový dojem z chutnej šťavy to nepokazí. 90%.(6.3.2006)

 • johnn333
  ****

  Hutné drama, ale i exkurze do ne-zas-tak surreálného světa, jakéhosi betonové jurského parku, ve kterém bodují jen ti nejsurovější a nejdravější finanční predátoři. Obývají realitní nebe Upper East Side, mluví jazykem opcí, indexů a tendrů, ale přesto jim je rozumět: nebrat na nikoho ohled, chodit přes mrtvoly a ignorovat slova "dost" nebo "to stačí". Stone tne manhattanským byznysmenům do živého... Charlie Sheen se poučil, vzepře se Gekkovi i Shia LaBeouf? 80%(31.12.2010)

 • Roman.Ticka
  *****

  Skvělý film, skvělí Michael Douglas-Gordon Gekko a Charlie Sheen-Budy Foxx, vynikající hudba, zpracování, téma vlády ekonomiky nad světem. "Peníze nikdy nespí! Informace! Nikdo nepřijde k úhoně! 90 % Američanů tam venku nemají skoro žáden zisk. Já nic nevyrábím, já jenom vlastním a my tady určujeme pravidla hry!!" Americká lavina dorazila po 20. letech do Česka...(28.10.2010)

 • dobytek
  **

  Film je asi natočenej dobře, ale sledovat nějaký burzovní makléře, jak si po telefonu přehazujou virtuální peníze, mě prostě vůbec nebere. Navíc postava, který by měl divák jakoby fandit, je takovej nesympatickej slizoun a vlezdoprdelista. V dnešní době bychom ho mohli asi označit za ukázkovej případ zmrda. Jinak ze začátku to vypadá ještě docela nadějně, že by to snad mohlo bejt zajímavý, ale ono to je pořád jenom nějaký tlachání ve stylu akcie tohle, akcie tamto, index růstu blablabla, milion sem, 10 milionů tam, prodat akcie, nakoupit akcie... Pro mě absolutně nezáživný téma. Ke konci jsem to už sledoval jenom tak jednim okem, protože mě dění ve filmu už vůbec nezajímalo. No aspoň jsem se dozvěděl, z čeho jsou samply v písničce 3 steps ahead - Drop it.(21.7.2012)

 • - Jediný film Olivera Stonea, který se dočkal pokračování (Wall Street: Peníze nikdy nespí (2010)). (viperblade)

 • - Wall Street byl vůbec prvním filmem, v němž se objevil mobilní telefon. Šlo o Motorolu DynaTAC 8000X, první mobilní telefon, uvedený na trh v roce 1983. (Tommassi3)

 • - Gordon Gekko (Michael Douglas) byl zažazen Americkým filmovým institutem v žebříčku nejzápornějších charakterů amerického filmu na 24. pozici. (TheDude)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace