Abych se mohl podívat na druhý díl, musel jsem si znovu oživit příběh původního filmu. Rozhodně se je na co koukat, rok se sešel s rokem a Oliver Stone si vzal k ruce stále ještě nezkušeného mladíčka Charlieho Sheena, aby jej vhodil tentokráte do finanční džungle. Takže Wall Street je svým způsobem Četa 2. Skvělý Michael Douglas by mě dokázal přesvědčit, že slunce může vycházet i na zapádě.(16.5.2011)

Uaaaaaa, monochromatické monitory na Wall Streete :) A to už v roku1987. Ako si dobre žijú tí burzoví makléri :) Skoro by som aj zabudol, že existovali, aj keď neviem, či som v jednom zábere nevidel aj farebný monitor. Ale nič to, Charlie a Michael boli perfektní ako (skoro) vždy a Oliver rok po čate natočil zas kvalitný snímok.(18.10.2008)

Burziáni a chamtivost. Prachy a "demokracie." Nablýskanost a proletariát. Pobyčejná poctivost a křečci s neustále křečovitějšími arumenty, jen aby si moghli omluvit vlastní bezohlednost. Hutnost i přes ta osmdesátá léta. Vážné téma. A není nad to, když člověk porazí protivníka jeho vlastní zbraní. A hlavně starší, dobrý, kvalitní Oliver Stone.(1.2.2007)

Film, který ukáže, že dělat brokera není zas tak primitivní a že to může dělat každý, kdo má známost nebo počáteční kapitálek. Nešlo tady ale jen o obchodování, ale o Stona, který nám opět ukázal, že když něco natočí, ať je to o čemkoli, stojí to za to. Děj vás vtáhne, aniž by jste měli zájem o tento okruh lidí zabívající se burzou a tím i vlastně osudem většiny zaměstnanců, jejich platů a v konečném důsledku i jejich spokojeností. Ukáže nám, jak drsná společnost může na vrcholu být, a že občas se někdo najde kdo se tomu postaví čelem, protože pocítí, že to správné není a peníze nejsou zas tak na prvním místě, ale vlastní pocit, že jsem udělal něco dobrého nejen pro sebe. Opravdu jsem se na to díval, a ráááád. (( ::(28.1.2007)

Už som sa v jednom z predošlých komentárov priznal, že nechápem zmysel a pravidlá amerického futbalu. U fungovania burzy zmysel ako-tak chápem, pravidlá mi naďalej unikajú. Oliver Stone mi v tomto mojom probléme nepomohol, ale nakoniec on predsa nenakrúcal náučno-populárny film, ale v súlade so svojím celoživotným ľavotočivým presvedčením film z centra špinavých finančných čachrov. Moralitku o tom, ako po raketovom vzostupe prichádza nutný pád. O tom, o koľko je lepšie, ak zamestnancov okrádajú ich vlastní manažéri, než by sa ich firma mala stať subjektom hrátok na burze. Štyri hviezdičky sú najmä za to, že napriek vnucovaniu svojho svetonázoru odviedol Oliver Stone profesionálnu prácu, k čomu mu mimoriadnym spôsobom dopomohol aj Michael Douglas.(21.8.2010)

• - Charlie Sheen po dobu natáčení hojně flámoval, což se na jeho působení ve filmu podle jeho vlastních slov podepsalo. Bojoval s kocovinou a snažil se přežít každý další den. (popos)

• - Oliver Stone dal na výběr Charliemu Sheenovi, kdo by měl hrát jeho otce. Charlie si (z herců Martina Sheena a Jacka Lemmona vybral právě svého otce Martina. Stone dal později Lemmonovi roli ve filmu JFK (1991). (viperblade)

• - Film měl pracovní název "Greed" (Chamtivost). (Elwanelyn)