Kvalitně natočený film s relativně nesrozumitelnými dialogy. Buď se hlavní aktéři mezi sebou baví burzovní hatmatilkou, nebo neustále používají pořekadla a přísloví. Herecký výkon Michaela douglase je výborný, ale nikoliv však oscarový (dle mého názoru). Charlie Sheen se zde snaží imitovat Toma Cruise. Jeho výkon je dost hrozný. PS: Nic proti Cruisovi - toho já rád.(29.4.2006)

Abych se mohl podívat na druhý díl, musel jsem si znovu oživit příběh původního filmu. Rozhodně se je na co koukat, rok se sešel s rokem a Oliver Stone si vzal k ruce stále ještě nezkušeného mladíčka Charlieho Sheena, aby jej vhodil tentokráte do finanční džungle. Takže Wall Street je svým způsobem Četa 2. Skvělý Michael Douglas by mě dokázal přesvědčit, že slunce může vycházet i na zapádě.(16.5.2011)

Hutné drama, ale i exkurze do ne-zas-tak surreálného světa, jakéhosi betonové jurského parku, ve kterém bodují jen ti nejsurovější a nejdravější finanční predátoři. Obývají realitní nebe Upper East Side, mluví jazykem opcí, indexů a tendrů, ale přesto jim je rozumět: nebrat na nikoho ohled, chodit přes mrtvoly a ignorovat slova "dost" nebo "to stačí". Stone tne manhattanským byznysmenům do živého... Charlie Sheen se poučil, vzepře se Gekkovi i Shia LaBeouf? 80%(31.12.2010)

Úchvatný film ze světa velkých peněz se skvělým Charlie Sheenem a sympaťákem Douglesem. Dougles je jeden z nejsympatičtějších padouchů jaké jsem měl možnost zatím vidět. Oliver Stone dokonalé vykreslil místo, které mě uchvacuje už několik let a na které se nikdy nedostanu. Nesmírně se těším na druhý dil se Shiou.(19.4.2010)

Zaujímavý námet, ktorý sa musel dosť ťažko vymýšľať tak, aby to ľudí zaujalo.A v tom je ten najväčší problém, povedal by som.Wall Street je látka, ktorá nie úplne každého zaujme.Zo začiatku som s tým mal aj ja problémy, ale čím minúty na DVDčku pribúdali tým viac ma to začalo zaujímať.Asi tak od polky filmu.Vtedy to už fakt vyzeralo zaujímavé a prostredníctvom dobrých hercov (Sheen, Douglas) som sa dokázal dostať do toho deja.Ale keď som sa už do toho dostal, prišiel aj koniec, takže moc ten film moje hodnotenie nezdvihol.Film je to dobrý, má dobrý scenár a ešte lepších hercov ide len o to, koho dokáže zaujať tento žáner. 70% - 3*(1.7.2011)

• - Bud Fox (Charlie Sheen) nosí hodinky značky Lorus Quartz. (dyfur)

• - Roli Buda Foxe chtěl i Tom Cruise, ale Oliver Stone se již domluvil s Charlie Sheenem. Později Tomovi slíbil, že mu dá roli v dalším snímku: Narozen 4. července (1989). (viperblade)

• - Gordon Gekko (Michael Douglas) byl zažazen Americkým filmovým institutem v žebříčku nejzápornějších charakterů amerického filmu na 24. pozici. (TheDude)