Charlie Sheen se nikdy nemel dostat k drogám. Ten kluk je boží a kdyby takto pokračoval ještě pár let mohl z něj být druhý Michael Douglas, který mu v tomto snímku nastavil laťku neskutečně vysoko. Jestli je na světě herec, co se narodil pro role hajzlů a záporáků, je to právě Michael Douglas. Oprávněný Oscar, který nemohl v roce 1987 ani maličko ohrožen. Oliver Stone v době kdy se ještě nikoho nebál a točil si co chtěl a lidi mu na to chodili po milionech. Jeho režie je svižná a potěší jak film díky ní plyne. Prakticky se Oliver Stone dokázal vyhnout slabším okamžikům a film udržel v rovnováze, což mu jediné prozpívá. Pravděpodobně se na tento snímek už nikdy nepodívám, ale je dobře že vznikl, jeho kvality se nedají popřít.(18.2.2007)

I pro nás 'ekonomy' je Wall Street podán hodně složitě, burza vypadá jako tržiště a jen matně připomíná tu dnešní. Díky tomu je těžké se ve filmu, který se - díkybohu - zajímá pouze o ekonomiku a vedlejší témata (konflikt otec x syn, kariéra x život...) nechává pouze načrtnuta. Největším kladem je tu samozřejmě Michael Douglas ve své vrcholné formě, bez něj by tohle byl jen další tuctový snímek. [TOP 19/7 80%](2.2.2007)

Toto jsou nadprůměrné tři hvězdičky..a to především díky Michaelu Douglasovi. Ten svým výkonem předčil naprosto všechny, a to včetně, dle mého názoru tuctového, Charlieho Sheena. Oliver Stone je zkrátka Američan točící pro Američany. "If your enemy is superior, evade him. If angry, irritate him. If equally matched, fight, and if not split and reevaluate."(11.2.2007)

|| Scenár: Olivier Stone, Stanley Weiser | Hudba: Stewart Copeland | Distribúcia: 20th Century Fox | Štúdio: American Entertainment Partners, Amercent Films | Rozpočet: 15 miliónov $ | Tržby: 43,848,100 $ | Ocenenia: Oscar: 1 - Michael Douglas (HR) || Vynikajúci film o svete Wall Streetu, ktorý ponúka omnoho psychologickejšie vypracovaný zážitok, než vizuálne orgastický Vlk z Wall Street. Charlie Sheen v jednej zo svojich životných rolí, s tradične perfektným Douglasom. Film typu garantovaného zážitku. 80% | FullHD, THX, EN DTS |(10.1.2015)

PFC Charlie Sheen a seržant z vedlejší čety (McGinley) se tentokrát potkali ns burze.... To jsou mi věci. :)) Tenhle film má samozřejmě svoje chyby, hlavně určitou schématičnost, ALE jeho síla je v tom, že velmi přesvědčivě ukazuje chamtivá a extrémně konzumní osmdesátá léta v USA. "GREED IS GOOD" GORDON GEKKO(13.7.2007)

• - Skládat hudbu původně začal Jerry Goldsmith, ale po neshodách se Stonem od projektu odstoupil. [Zdroj: měsíčník Cinema 12/99] (Locksley)

• - Gordona Gekka (Michael Douglas) měl původně hrat podle režiséra Olivera Stona Richard Gere nebo Warren Beatty. (Zdroj: ČSFD.cz)

• - Při natáčení filmu Četa (1986) vytáhl Oliver Stone uprostřed filipínské džungle ubrousek a několika větami si na něj napsal závazek, že Charlie Sheen bude hrát ve Wall Street. Charlie ubrousek také podepsal. (popos)