Epizody(13)

Seriál Kukačky vypráví příběh mladého manželského páru, který zjistí, že jejich syn není jejich. Když se dozvědí, že došlo k záměně, musejí se rozhodnout, co udělají. Žádné řešení není jenom dobré. Záměna dětí na malém městě se dotkne nejen rodin, kterých se přímo týká, ale i ostatních obyvatel. Vzhledem k tomu, že k záměně došlo v místní nemocnici, zasáhne osudová událost do života mnoha dalších. Abychom pochopili vazby a vztahy mezi lidmi ve městě, vyprávění se dotkne i událostí v minulosti. Lidé si totiž nesou svá tajemství i nenaplněné touhy, které v kritických chvílích vyplouvají na povrch. (Česká televize)

Recenze uživatele marhoul k tomuto seriálu (10)

Kukačky (2021)

Jdu do plných. Mírně nadsazuji, ale činím tak od radosti, že se všem zúčastněným podařilo natočit kvalitní rodinný seriál, plný silných hereckých výkonů, zajímavých tváří, místy slabší momenty z tohoto důvodu ráda odpouštím, velmi se mi to jako celek líbilo. Jedná se o seriál, u kterého jsem na hodinu úplně zapomínala na bolesti současného světa, v budoucnu se na něj s chutí podivám zase. Zvláštní, ale všechny postavy mám ráda. I toho Honzu Dolanského, který dal hajzla zase na pána. :) Vyjadřovala jsem se k jednotlivým dílům, takže více se rozepisovat nebudu. Mějte se fajn! ()

Epizoda 1 (2021) (E01)

Ráda pochválím. Skvěle obsazeno bez notoricky okoukaných tváří, kvalitně zahráno, dobře se na to dívalo a party Sabiny a Davida Novotného mě chvílemi rozsekávaly až hrůza.. Výborní! Oba je mám ráda. Seděla mi i druhá dvojice, Marta Dancingerová působí sympaticky a příjemně, nechápu, jak ji mohli před pár lety tak dokaličit a znemožnit ve Slíbené princezně, takže tuto pěknou roli jí od srdce přeju. Je šikovná a Marek Adamczyk je fajn vždycky. Trošku mě mate počet epizod, fakt 13 kousků? O čem všem to asi bude? Udrží nás to po celou dobu? Uvidíme. První díl předčil má očekávání. Tedy kromě hovadiny, která od dnešního večera znervózní každou nastávající maminku, jakože se k novorozenci přikládá jen nějaká cedulka od pasu... Tohle bylo dost mimo (shazuje to i předepsané standardy, z Oddělení novorozenců se za toto pochvaly nedočkáte) a předpokládám, že v průběhu bude divákovi ukázáno, že chlapečci, byť je to jen seriál, neměli jen tohle. Od dávného dávna, jak by napsal Václav Čtvrtek, se přímo na novorozence psávalo genciánou (takové to fialové, co nejde umýt) a řadu let novověku je situace ošéfovaná identickými štítky na ruce maminy i miminka, čísly, popisy zavinovaček atd. Takže nastávající rodičové, dovolím si vás uklidnit, dítě označené přiloženým papírkem se jménem, to v naší krajině nebylo (ať nežeru od šedesátých let, ne-li déle). Už v sedmdesátkách se tutově čmáralo na stehýnko, ihned po prvním omytí a ošetření novorozence, takže radím ke klidu. Nebojte se. Přestože se takto odstrašující případ stal, a husí kůži z toho máme celé roky, dneska už jsme jinde. ()

Epizoda 2 (2021) (E02)

Druhý díl kvalitní, bohužel se děj začíná citelně natahovat. Herecké výkony jsou ale pěkné, takže ode mě zase za čtyři. Pokud se to ale v dalších částech bude nesvižně cajdat, celých podezřelých 13 dílů sestřelím, než by Arichtev zakukal jedna po půlnoci. Protože téma a obsazení jsou vážně skvělé. Avizovaná délka je pro mě vykřičník s otazníkem . ()

Epizoda 3 (2021) (E03)

Sabina Remundová je excelentní! Já ji měla vždycky moc ráda, ale v Kukačkách mě rozsekává, to se jen tak nevidí. Objala bych jí, plakala bych s ní. Druhá maminka je také vynikající, tatínci rovněž. Celé dobré, chválím, bavilo, líbilo, zajímalo. Stále platí, že jsem zvědavá, jestli to půjde, udržet laťku jestě deset dílů, ale teď už jsem ve fázi, kdy si moc přeji, aby ano! Dneska výborné. ()

Epizoda 4 (2021) (E04)

Síla. Ano, stále se bavíme o seriálu na osm v pátek večer... Ovšem o vydařeném seriálu. Všichni hrají jako draci. Naštěstí mám týden na vydýchání, protože i Petr Kostka.... ()

Epizoda 5 (2021) (E05)

"...náhradník, náhradníka..." ()

Epizoda 6 (2021) (E06)

Zbytečně zaseknuté, vata nepotěšila, přesto několik silných momentů, těším se na další díl. ()

Epizoda 8 (2021) (E08)

Rozhodnuto. Definitivně odvolávám počáteční rozpaky, že je 13 dílů moc. Každý pátek žasnu, jak kvalitně každý jeden hraje. S radostí seriál chválím, jak zde kdosi z kolegů moudře napsal, "Isteníkův díl" neměl chybu. Michal je mega sympaťák, Marta Dancingerová je totální miláček, Denisa Barešová, Jan Dolanský, dlouho bych psala... Velmi dobré. Seriál pro širokou diváckou obec je natočen s citem. Casting v tomto počinu je excelentní, žádné notoricky profláklé obličeje, přičemž většina z obsazených hraje často, zkrátka tato kombinace je rafinovaná, fungující, moc pěkná. Sabinka s Davidem jsou dvojka snů! ()

Epizoda 10 (2021) (E10)

Herecky stále výborné, scénář tentokrát slabší. Seriál se mi líbí, sedám k němu s chutí, pěkný počin ČT. David Novotný je skvělý! ()

Epizoda 13 (2021) (E13)

Velké finále. Síla. Moc pěkné. Isteník mě rozsekal. ()