Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Trustme
  ****

  Motto SPOILER: Brácha za všechny peníze. Původní nápad o záměně a psychologie postav byly v prvních dílech zajímavé, napínavé. Divák pokud není trénován Ulicí, Ordinací si však říká, co chtějí tvůrci řešit 13x60min? Logicky nastupuje klasická metoda: Pojďme dát každé postavě její problém a tak to natáhnout i když to diváka úplně nezajímá, protože přišel hlavně vidět jak budou rodiče řešit problém elementární. Záměna poměrně brzy je tak oznámena i oběma chlapcům, zbývá najít viníka, ale k tomu je potřeba ještě deset dílů. Postavy jsou bohužel nesympatické i když to mají v popisu scénáře, ale i "herectví" některých je tristní. Marek Adamczyk zde dokazuje, že na psychologické role otců má ještě čas. Lepší casting mohl proběhnout i u obou kluků (bez tlačenky). Všechny ženské role jsou naproti tomu skvělé a výborně zahrané. Muži zde jsou za ostudy mužů a vykreslení jako ubožáci, podrazáci. SPOILER: ředitel školy Isteník učiní dobrácký skutek, který by jistě udělal každý outsider v takové situaci, mladému páru rodičů, tak zůstane na krku autistický podivín, který se k nim hodí přeci jen víc. Nic se ovšem nevyřešilo, ani za 13. dílů a tak ČT zřejmě natočí už spíš thrillerové pokračování o sebevraždě Davida Holce, infarktu jeho bratra Karla, registrovanému partnerství Marcely a Kamily. A Olina? Tá věčná dobrácká mamina? Zaslouží si lepšího chlapa. A Rudolf Býček je sám... Přesto jsou Kukačky tím lepším, čím současná česká seriálová tvorba disponuje.(3.4.2021)

 • zahadum
  *****

  Nedá sa inač ako na plno...proste Kukučky sú nádej na to, že sa k nám vráti po dlhej dobe kvalitný ľudský príbeh. Napriek tomu, že to malo sem tam sentimentálny náboj ako z reklamy na poistenie tak to malo veľký kus ľudského srdca. Nepadalo to nikdy do lacnej morálnej drámy ktorá by len poučovala. Do konca si to udržalo výbornú líniu kedy každá postava aj tá najmenšia zahrala významnú úlohu, Kukučky sú dielo za ktoré by sa nehanbil ani Dietl. Pokračujme v tom nech si nemyslím, že jedna kukučka leto nerobí....(3.4.2021)

 • mira007
  ****

  Seriál o záměně dětí v porodnici s unikátním námětem, který je ale jen fasádou pro obyčejnou vztahovku, ale vztahovku, která je zatraceně kvalitní, protože stojí na brilantních hereckých výkonech ( oba caparti, Remundová, Novotný, Barešová a Isteník , Kostka na Oscara). Možná to má víc dílů, než by to samotné téma sneslo, ale přesto to nenudí a čtvrtou hvězdu dávám za Isteníka, který tady prostě hraje v úplně jiné poloze , která hodně polidšťuje tu jeho komickou image.(3.4.2021)

 • filmsim
  ****

  Základní premisa Kukaček napovídá, že se seriál bude zabývat především výměnou dětí a z ní vyplývajících otázek typu, jaké to má psychologické dopady na rodiče i děti, kdo za to může a jak se v této nepřirozené situaci zachovat. Ovšem tvůrci seriálu se rozhodli ústřední výměnu dětí přetavit v dojemné lidské drama, kde každá vedlejší postava má své místo a dostatek prostoru na to, aby Kukačky nebyly jen seriálem o záměně dětí, ale kronikou běžných lidí z města i venkova, jejichž životy se navzájem přímo i nepřímo ovlivňují. Výměna dětí je stěžejním tématem seriálu, ale Kukačky toho divákům nabízí mnohem víc. 8/10 Více v mé recenzi na webu Fandíme Seriálům.(3.4.2021)

 • zette
  ****

  Zajimavy namet, ktery nuti snad kazdeho rodice, zamyslet se nad tim, co by v takove situaci delal on sam? A predstava je to hrozna. Cely serial stoji na velmi slusnych hereckych vykonech a predevsim na vyborne napsanych dialozich. Na druhou stranu nutno podotknout, ze za trinact dilu se Kukacky nikam moc neposunuly a jak uz v komentarich bylo zmineno. Chybi tomu jisty medialni humbuk, souzeni s nemocnici, psychologove atd. Ale svou kvalitu to ma.(3.4.2021)

 • - Ke konci epizody zazní skladba „Boobar Come Back to Me“ od anglické hudební skupiny Tindersticks. (Doomcourier)

 • - „Díky silnému a jedinečnému tématu, tedy záměně dětí, jsme měli možnost rozvinout dramatický příběh založený na reálných vztazích osobitých postav, ukázaných v běžných každodenních situacích. Jde o typ seriálu, který v posledních letech z českých obrazovek téměř vymizel,“ uvedl kreativní producent ČT Jan Lekeš. (SONY_)

 • - Premiéru epizody zhlédlo v průměru 1,55 milionu diváků starších 15 let, čímž se seriál Kukačky stal nejsledovanějším pořadem večera i celého dne. (rublik05)