Baroque

v podstate veľmi štýlový film a otrepané označenie "kultový" sa k nemu hodí. ale toto označenie ide neraz ruka v ruke s príchuťou sprofanovanosti. toto dielko je toho príkladom. je tu pár naozaj silných chvíľ a dobrých výkonov. ale je treba podotknúť, že ako celok je veľmi nadhodnotené, resp. precenené. vo filmovej histórii je x produkcie, ktorej toto dielo tak nesiaha ani po členky, ako ani produkcie ktorá tomuto dielu po dané členky nesiaha. nie som z toho na sračky. unavujú ma typické citovačky... ale za **** hádam hej. celý film určite nie je zďaleka vyrovnane obsahovo bohatý... ()

Emmmalie

Tento film si právom zaslúži pomenovanie kultový film. Bol skvelý. Po tomto filme som si veľmi zamilovala Umu Thurman bola úžasná ako celý film a pesničky z tade sú tiež skvelé tlieskam a počúvam ich stále do kolečka dokola! 95% ()

solver

Ano vidět to s 20letým zpožděním asi není úplně ono a taková Jackie Brown mi přišla o něco lepší. Za hudbu, tančící Umu a slušné herecké výkony dávám * ()

Dave_Speed

Příliš dlouhá stopáž, celkem nudný děj... Prostě tento film na mě dojem neudělal. To, že jsem se výbec dodíval až do konce a neusnul jsem při tom, je zásluhou některých fakt dobrých hlášek a sem tam i zajímavých okamžiků. ()

Meki.U

Na tento film jsem se dlouho nemohla přinutit podívat, i přesto, že je všeobecně známo, že tento film musíte vidět. Po zhlédnutí jsem, ale i já pochopila proč je to KULT! Tarantino je úžasný režisér a co provedl v tomto filmu s neméně talentovanými herci je prostě paráda! Filmový skvost, na který se nezapomíná! ()

bohyyy

Kult s velkým K. Asi k žádnému jinému filmu podobná nálepka nesedí líp. Tarantinova láska k braku je vidět v každém políčku. ()

Tomik9

Když jsem viděl začátek jak pár amatérských zlodějů se chystá přepadnout restauraci a poté hned se hned v další scéně objevil Vicent Vega s Julesem říkal jsem jak to na sebe navazuje? Postupem filmu mi to všechno došlo a jen jsem žasnul jaký je Tarantino génius. Obsazení herců skvělé, vynikající akce, legendarní hlášky a samozřejmě perfektní hudba která k tomu opravdu sedne . Všechny postavy se proplétají což se mi na filmu nejvíce líbilo. Kultovní film který by měl vidět každý milovník filmu, nic jiného než plné hodnocení si nezaslouží! ()

steews

Když někdo řekne, že ještě neviděl Pulp Fiction, řeknu mu, panebože, to musíš, to je kultovka. S žádným jiným filmem se tenhle výraz nepojí víc. Jsou tam kultovní postavy, kultovní scény a hlášky. Je to film divný a zajímavý, neotřelý. Já osobně jsme ale rozhodně nepochopila celou tu kultovní stránku věci (narážky, slang, hadry, auta) a myslím, že může málo kdo nežijící v Americe. ()

Fallstock

Už vím, proč se tomuto tvůrci vyhýbám. Jeho tvorba a pohlížení rádoby humornou formou na násilí, mi jde silně proti srsti. Nedokážu se pak bavit nad hláškami nad rozstřelenou hlavou v autě, nebo znásilněným černochem. Nikomu neberu filmy pana Tarantina, ale fim by měl mít obsah, který zaujme. Tady byly pasáže, které mně vůbec nedávaly smysl, jakési nechronologické vyprávění, které jen ubíralo filmu na gradaci a úchylné scény, které mně osobně byly protivné, až jsem byla ráda, že ten divný film skončil. Hvězdička je za herce. Tarantina bych poslala někam na léčení, ale fakt. ()

maxmajky

Absolutní kult. Škoda, že podobně kvalitních kousků vzniklo jenom pár za 20 let. Jiné než nejvyšší hodnocení je zločin :-) ()

house336

Přes nechuť kterou chovám k Tarantinovi jsem se rozhodl, že se podívám, jelikož jsem byl jeden z mála lidí, co to ještě neviděli. Po všech těch komentářích o kultovnosti tohoto jsem věřil v nezapomenutelný zážitek.... Ale ne. Je pravda, že je to nejlepší film tohoto prapodivného režiséra, ale vidět ho víckrát asi není ani potřeba. Protože to divákovi nic nedá. Má sice, spoustu kladů, jako herci, hudba, nezapomenutelné hlášky, víc děje a snahy než jeho pozdější filmy, ale pomalé a zdlouhavé pasáže, které jsou dány neobvyklou kompozicí, tak v konečném důsledku kazí ten film jako takový, protože najednou vám tam skočí závěrečné titulky a vy to můžete vypnout, aniž by to v člověku něco zanechalo. A byť se mi snad poprvé v životě zamlouval i Travolta, tak nemůžu jít až na 5*. ()

Eisenmann

Nejspíš jako každý z nás jsem o tomto filmu slyšel spousty věcí, než jsem měl možnost ho shlédnout. Popravdě slyšel jsem snad jen samou chválu a tak se domnívám, že kdyby bylo možnost udělat hvězd například sedm, spousta lidí by se nebála uštědřit tomuto dílu takové hodnocení. Já bych v takovou chvíli napsal, že uděluji střízlivých pět hvězd. Ovšem, hvězdiček máme pouze pět, tedy je nutné, až nezbytné se připojit k řadám hodnotících a film ohodnotit plným počtem bodů. Bylo by jistě vhodné doplnit, že kdyby například celý film byl jen "mikrokomedií" časovanou od příjezdu pana Winstona do jeho odjezdu, zasloužil by si tento snímek oněch pomyslných sedm hvězd, které není možno udělit. ()

Mr.Orange

Týmto filmom si urobil Tarantino meno a zapísal sa do histórie pretože tento film je úplne iný než čokoľvek v tomto žánri, Celý film je nabitý slávnymi menami hercov ktorý tu podávajú životné výkony a dialógmi ktoré sú napísané a premyslené do najmenších detailov a dali za vznik mnohým kultovým hláškam. Za osobitné spomenutie tu stojí hlavne skvelý John Travolta a réžia ktorá divákovi za celú dĺžku filmu nedá vydýchnuť ()

FilmFan

Miluju ty scény ... Miluju ty hlášky ... Miluju ty písničky ... Miluju Butchovo vybírání zbraní ... Miluju Vincentův plán na zbytek večera ... Miluju když Pan Wolf přijede za 9 minut a 37 sekund ... Miluju dokonce i dabing od Václava Vydry ... Quentin Tarantino je Bůh ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra