Tobias18

Tak kultovní, tak uznávané a tak všeobecně milované Pulp Fiction vlastně nemá žádnou chybu, až na to, jak moc je to nadhodnocené. Opravdu nejde o nejlepší film všech dob, což však neznamená že to není dokonalé. Jeden z vrcholů tvorby pana režiséra. 95% ()

cineczeck

Pamatuju si jen husí kůži, která mě v kině obsypala ihned na startu, po tom co jsem se dozvěděl co znamená slovo Pulp.. A pak už jsem byl ve filmovém tranzu.. ()

Sportsvv

Režijně dokonale zvládnuté od filmového génia Tarantina. A navíc ta plejáda slavných jmen. Nejde jinak než dát 100% ()

v.pohode

To není motorka zlato, to je chopper. A čí je to chopper? To je Zeda. A kdo je Zed? Zed je mrtvej... Festival hlášek, fakt nezapomenutelnej film! ()

Tereza.Ondr

Tento film je naprostá bomba, skvělej scénář, skvělá hudba, skvělé hlášky a skvělé obsazení. Tomuto filmu nejde absolutně nic vytknout. ()

Richmond

Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností, sobectvím a tyranii lidské zloby. Požehnán buď ten, kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty neb ten jest skutečným pastířem a spasitelem zbloudilých dětí. A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry. A když uvalím svou mstu na tebe, seznáš, že jméno mé je Bůh... 5* 100% ()

MamaChola odpad!

Ještě ani jednou jsem se nedostala přes "kultovní" scénu tančícího Travolty a vyzáblé Umy Thurman. A oba mě hodně nebavěj. Tak strašně jsem se vždy naštvala sama na sebe, že na to dokáži tak dlouho čučet, aniž by cokoliv z toho, co se přede mnou odehrává, ve mě způsobovalo byť jakoukoliv odezvu, že při x-tém pokusu jsem to vzdala už ve chvíli, kdy jsem opět uzřela Travoltovu ponožku. Prostě to nedám, i když jsem se chtěla zařadit do většinového stáda filmových nadšenců mručícího "BOMBA vole"! Zkusila jsem si přečíst komenty ostatních uživatelů, ale zjistila jsem, tedy nezjistila jsem vo-čem-to-je ani zbla. NELZE - ODPAD. ()

Flatcix

Brilantní gangsterka plná skvělých, přirozených a nápaditých dialogů, černého humoru, zajímavé akce a hlavně nezapomenutelných postav. Writtin Directino tu stvořil definici kultovního filmu ()

AdasBadass

Dá se říci, že jsem tu nový. Nikdy nebyl na filmy moc čas. Ale až teď po nucené pouze (zranění) po shlédnutí pár desítek zajímavých snímků mi dochází o jaké filmové skvosty přicházím. Pulp Fiction mezi ně jednoznačně patří. Ať si každý říká co chce, ale tohle je fakt NÁŘEZ!!! ()

mp5991

Nestalo se mi poprvé, že bych byl zklamán filmem, který má jinak velmi dobré hodnocení. U všech předchozích jsem ale tak nějak tušil, čím si diváky získaly, u Pulp Fiction opravdu nechápu. Vydržel jsem asi 70 minut a ani pořádně nevím, o čem měly být. Působí to jako sestřih totálně náhodných scén, ze kterých je polovina zbytečně prokecaná a ta druhá vypadá, že je vystřižená z nějakého většího celku, který ale nejspíše neexistuje (což je škoda, protože třeba hned úvodní scéna naznačuje docela zajímavé pokračování). Snad kdyby se vystřihly ty ukecané scény, mohl by to být aspoň průměr, takhle jen zbytečně dlouhá nuda. ()

MekyJ

Poté co jsem to viděl nedávno viděl ještě jednou, musím uznat, že je to fakt legendární. Ty hlášky, ty postavy, ta hudba omg. To je skvost. ()

Markusak

Tenhle film není ani trochu seriózní. Připravte se na to, abyste nebyli poté zklamaní. Z černého humoru Tarantina jsem chcal smíchy. Tak vychytaný a skvělý černý humor jsem dlouho neviděl a neslyšel! Styl vyprávění je na filmové plátno vcelku neobvyklé. Jak sám Tarantino říká, že v knihách je to zcela běžný (souhlas), aby příběh nešel stále lineárně, ale u filmu se to moc často nestává. Režie je opravdu skvělá a herecké výkony na ty nemám co vytknout :) 5 * z 5-ti ()

JC_Gucci

Tohle je mistrovské dílo. Každá scéna, každá replika, vše je něčím zajímacé a ve většíně případů vtipné. Na tento film se můžu koukat neustále dokolečka a nikdy mě nepřestane bavit. ()

Majo.evans

Tarantina buď milujete alebo nie.To je celá veda.Mne sa od neho páči len Divoký Django ale hlavne Nehanební bastardi.Inak sú všetky jeho filmy o ničom.2-3 hodinové filmy,kde sa nič nedeje,max 1-2 scény čo stoja za to ale inak nič.Trápne dialógy,nuda,žiadna akcia(a aj keď,tak len málo).Tarantino má také hodnotenia,lebo má akúsi sektu,čo majú radi aj jeho hovno... ()

bonsetti

Film plný fetu a násilí, nechutný, nudný, se zmateným dějem. A přitom je zde tolik dobrých a oblíbených herců. Nechápu zdejší dobré hodnocení. Souhlas s: troufalka, NinadeL ()

Foltest

Svým netradičním pojetím jde jistě o film, který stojí za zhlédnutí. Dialogy a hlášky jsou skvělé a všechny minipříběhy fungují velmi dobře. Především jsem ocenil linku s boxerem a s gangsterovu ženou. Slabší pro mě bylo čištění auta. Hudební doprovod je taktéž velmi povedený. Co mi na snímku trošku chybí a zároveň důvod, proč jsem neohodnotil na čtyři hvězdy, je nepřítomnost nějaké hlavní a nosné myšlenky, která by byla jakýmsi sdělením filmu a výraznějších příběhových zvratů. Vyskytují se zde sice překvapivé a nečekané momenty, jenže snímek k nim nijak nesměřuje. Prostě scéna, najednou bum, bem, bam a diváku, smiř se s tím. Kdyby byly jednotlivé části poskládané chronologicky, tak by také celý děj působil vcelku nezajímavě. Zde však právě výborně pracuje specifikum filmu, jež zajisté bylo režisérovým geniálním tahem. ()

darius1706

Budu patřit k výrazné menšině, která považuje film za strašně nadhodnocený. Mám s Tarantiovými filmy zkrátka problém, vesměs se mi nelíbí. A Pulp Fiction do tohoto vzorce jasně zapadá. "Líbilo" se mi to o něco více, než třeba Kill Bill, ale i když jsem film viděl několikrát (pokaždé s někým, kdo se rozhodl, že mi ukáže, proč je tak skvělý), tak mě nijak zvlášť neoslovuje. 13. nejlepší film ze všech? Ani náhodou. Jasně, je tam pár hlášek, které sázejí na vulgaritu (která mi nijak nevadí, sám jsem sprostý jako dlaždič), je to vlastně pěkně natočené, ale ten příběh.... Všichni se tam chovají divně, mluví divně, dělají divné věci (v podstatě jediný smysluplný počin předvedl Willis s podvedením toho mafiána), zkrátka klasický Tarantino. Co se dá označit, jako kultovní, je výběr témat, troufám si říci, že dnes by si takový film nedovolil natočit ani on. Takže kouknout se na to dá, na vyplnění nudy, proč ne, ale to obrovské nadšení téměř všech zkrátka nechápu. Ještě je tu varianta, že jsem film viděl zkrátka v jiné době, než pro kterou byl určen. ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil

17.02.2023

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

Bruce Willis a John Travolta v novém filmu

16.05.2021

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

O čem měl být Tarantinův Star Trek?

10.08.2020

Star Trek 4 našel režiséra