poster

Policajt v Beverly Hills

 • USA

  Beverly Hills Cop

 • Slovensko

  Policajt v Beverly Hills

 • Velká Británie

  Beverly Hills Cop

Akční / Komedie / Krimi

USA, 1984, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • sinp
  ****

  Eddie Murphy bude už navždy symbolem let osmdesátých a je smutné, že s tím samým se snaží vyrukovat i o dvacet let později, kdy už o něj není takový zájem. Jeho životní role je de facto rolí jedinou, jelikož Murphy už dále jen opakoval to samé. Je to skvělá šmrncovní komedie s neotřelou zápletkou i hrdinou, příjemnou hudbou a nevtíravou atmosférou. Ano, je to hodně dávno...(3.10.2005)

 • HAL
  ****

  Jeden ze symbolů "easy n´ cheesy" osmdesátek ve kterých vůbec o nic nešlo a poldové tu místo nekompromisních drsňáků prolezlých vnitřními démony připomínali spíš kluky blbnoucí na hřišti. A tak všichni vesele hláškují, střílí a i přes nějaké to pošťuchování táhnou všichni za jeden provaz, takže schematičtí záporáci prostě nemůžou mít šanci. Věk prvního Policajta je docela znát, ve srovnání s moderními Mizery a podobně vypadá jako by jel jen na půl plynu, ale bavit se dá u něj pořád slušně. 7/10(20.7.2008)

 • Webb
  ***

  [6/10] (Paramount) (Technicolor /// Produkce: Jerry Bruckheimer, Don Simpson /// Scénář: Daniel Petrie Jr., Danilo Bach /// Kamera: Bruce Surtees /// Hudba: Harold Faltermeyer /// Nominace na Oscara: Daniel Petrie Jr., Danilo Bach (scénář)) [1001 FILMŮ, KTERÉ MUSÍTE VIDĚT, NEŽ UMŘETE](26.10.2008)

 • Terva
  *****

  CITÁT - Vypadá tohle jak pět tisíc dolarů? Ne!! To jsou jen dva tisíce dolarů!!............. Je to dobraj polda, má široký záběr, ale nemůže zvládnou všechno. Stará klasika, dobrá hudba, rázný humor a ukecaný Eddie Prostě dobrý a stále koukatelný příběh. CITÁT - Přinesu klíče, hádat se můžem v autě........ Takže navštivte Beverly Hills a zatkněte pár leváků. CITÁT - Vítejte na mejdanu........(16.10.2013)

 • genetique
  ****

  Stará dobrá spomienka na Murphyho najjagavejšie filmohity, keď ešte jeho ksichtík nebol okukaný. A možno ani tak nejde o ten jeho face ako o to, že každá jeho postava mala určitú šťavu, nádych a iskru a nemusel sa prezliekať do 300kilových kostýmov, či sa strápňovať s partiou detí, či vo vesmíre. Axel Foley, jeho šarm a dôvtip vyvliecť sa z každého maléru a jeho policajné manévre sú vždy príjemnou zábavou i po toľkých rokoch a pozretiach. 85%.(11.9.2007)

 • - Kritika filmu vytýkala obhroublost a primitivní humor, na druhou stranu však přiznávala, že se jedná o film velice zábavný. Rovněž prorokovala, že postava Axela Fooleyho (Eddie Murphy) bude inspirací pro mnoho dalších komedií. (-bad-mad-wolf-)

 • - Roli Axelova přítele Mikeyho Tandina měl původně hrát bratr Sylvestera Stalloneho. (Chevees)

 • - V galerii můžeme vidět veliké umělecké dílo sestávající z několika figur. Jedna z figur byla vymodelována podle režiséra Martina Bresta. (D3VIL)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace