Tři oříšky pro Popelku

• Východní Německo Drei Haselnüsse für Aschenbrödel (více)

Tři oříšky skrývají tajemství a Popelce umožní být jednou obratným lukostřelcem v zelené kamizole, prohánějícím se na koni, jindy neznámou princeznou, před jejíž krásou se i princi tají dech. Cestičku ke štěstí si Popelka najde s pomocí svých kouzelných oříšků a princ přes všechny nesnáze najde svou milou díky tak malému střevíčku, který na nožku padne jen Popelce. (Ateliéry Bonton Zlín)

Ejvi

Popelka patří k Vánocům, stejně jako Mrazík na Silvestra :) Nejznámější a nejkrásnější česká pohádka. ()

michael.film

Zatiaľ vrchol rebríčku českej klasiky rozprávok. Bez tohto filmu proste neexistujú Vianoce a jeho soundtrack "Kde pak ti vtáčku hnízdo máš" si doteraz spievajú generácie ľudí ()

e_BRAN_it

Baby, dievčatá, ženy. Odolávajte! Prosím. A robte nám to čo najťažšie! Aby sme mali dôvod sa zlepšovať a zdokonaľovať. Poklad z najhlbšej hĺbky či najvyššej výšiny je najcennejší. A práve po takom najviac túžime. Latku môžete znížiť, a aj to často robíte, ale potom vždy nariekate, že "Prečo práve ja?" No práve preto. ()

Profík

Trochu ozvláštněná popelka s výbornou zimní atmosférou, i když kdo ví, jak by to dopadlo, pokud by se to podle plánu natáčelo v létě, třeba taky dobře. Jen mi pořád trochu vadí dabing Pavla Trávníčka, to nemohl přijít nějaký dialog coach? 87%. ()

NikoKovac

Abych parafrázoval Roberta Fulghuma, pohádka o Popelce se mi nikdy nelíbila. Hlavně teda to, že jako důkaz princovy lásky Popelce stačilo, že znal číslo jejích bot. Ale co už, třeba spolu opravdu žili šťastně až do smrti a měli doma tisíce párů bot... samozřejmě, je to pohádka a pohádky bývají takové. Jinak by to nebyly pohádky. Tato je krásně natočená, se skvělými herci, úžasnou muzikou a vynikající výpravou. Jen ten příběh mě prostě neoslovil. ()

BlackHoleSun

Pohádka, na kterou se nezapomíná. Neodmyslitelná součást mého dětství. Kdybych jako milovník historie slyšel na princově místě učitelovo "za chvíli začíná hodina dějepravy", tak nevěstu nechám odjet a vrátím se za učitelem ;) ()

skierka

Nejkrásnější česká pohádka, která pro mě neodmyslitelně patří k Vánocům. Odehrává se v nádherném prostředí a kouzlo jí dodává právě fakt, že byla natočena v na sníh bohaté zimě. Tak nějak samozřejmě působí dokonalé kostýmy a sympatické herecké výkony. Za mě dokonalost! ()

petruskalo

Nepatří mezi mé nejoblíbenější a zajímalo by mne, proč ji hodně lidí uvádí jako nejhezčí. Přesto je to krásná pohádka. ()

damapo

Jako malému se mi to líbilo, ale je to už tak okoukané, že mám-li být objektivní jak moc se mi to líbí teď - 1 hvězdička. ()

Popelka se dočká krvavého zpracování

Popelka se dočká krvavého zpracování