Režie:
Stanisław BarejaKamera:
Wojciech JastrzębowskiHudba:
Jerzy MatuszkiewiczHrají:
Mieczyslaw Voit, Emil Karewicz, Janusz Gajos, Wiesław Gołas, Roman Wilhelmi, Halina Kowalska, Wojciech Pokora, Stanisława Celińska, Zbigniew Buczkowski (více)Epizody(9)
-
Przydział (E01)
-
Przeprowadzka (E02)
-
Pierwsza noc (E03)
-
Profesjonaliści (E04)
-
20-ty stopień zasilania (E05)
-
Gołębie (E06)
-
Spisek (E07)
-
Wesele (E08)
-
Upadek (E09)
Obsahy(1)
Seriál sleduje boje obyvatel stejnojmenného varšavského činžovního domu s jejich majitelem Stanislawem Aniołem (Roman Wilhelmi), který se jim ve jménu svých vlastních ambicí snaží znepříjemnit život. Záměrem tvůrců bylo představit kolektivní portrét společnosti na příkladu obyvatel jednoho z varšavských panelových domů. (sator)
(více)Hrají
Wiktor Zborowski
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
1983 (2018) (seriál)
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Kazimierz Kaczor
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Marian Glinka
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Toša a Tomek (1977) (seriál)
Paweł Nowisz
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Witold Dębicki
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Wataha (2014) (seriál)
Tadeusz Pluciński
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
0:1 do poločasu (1969) (seriál)
Jerzy Kryszak
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Krystyna Tkacz
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Rodzinka.pl (2011) (seriál)
Świat według Kiepskich (1999) (seriál)
Marek Frąckowiak
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
Prawo Agaty (2012) (seriál)
Ryszard Pietruski
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Przygody Pana Michała (1969) (seriál)
0:1 do poločasu (1969) (seriál)
Teresa Szmigielówna
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Archiv smrti (1980) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Zdzisław Rychter
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Dekalog (1989) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Sylwester Maciejewski
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Dekalog (1989) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Bohdana Majda
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Tatiana Sosna-Sarno
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Odsouzená (2021) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Jan Mayzel
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Dekalog (1989) (seriál)
Jerzy Moes
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Bolesław Płotnicki
Ruské impérium
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Janosik (1973) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Barbara Rachwalska
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Janosik (1973) (seriál)
Kapitán Kloss (1968) (seriál)
Roman Kosierkiewicz
Polsko
Nejlepší seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Janosik (1973) (seriál)