poster

Resident Evil: Apokalypsa

 • Velká Británie

  Resident Evil: Apocalypse

 • Německo

  Resident Evil: Apocalypse

 • Francie

  Resident Evil : Apocalypse

 • Slovensko

  Resident Evil: Apokalypsa

Akční / Thriller / Horor / Sci-Fi

Velká Británie / Německo / Francie / Kanada / USA, 2004, 94 min (SE: 98 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • AngelAngie
  *

  .. co tohle bylo?!(25.5.2008)

 • TeeAge
  ***

  Hi-tech zombie zábava, ktorej najväčšia a pritom zásadná chyba tkví v neprehľadnosti obrazu - spôsobená neustálimy nočnými scénami - možno s cieľom vytvoriť temnejšiu atmosféru. Na to však by nebola potreba, pretože dejovo sa jedná o duchaprázdny pop-corn.(10.10.2010)

 • Kaka
  *

  Akční scény nemají nápad, švíh, dynamiku, jsou šíleně zbrkle sestříhané a víceméně člověka jenom nudí. Witt především neví kudy kam, takže se vlastně sám topí v zahnívajících vodách typické B produkce.(26.1.2005)

 • Gemini
  **

  Apokalypsa už není tak stylová jako Andersonovo dítko, posun k videoklipu je naprosto jasně zřetelný. Původní herní námět se opět využívá jako osnova, kolem které se rozjíždí zběsilá jízda, která už ale působí dost překombinovaně - scénář je pěkně děravý a v závěru už mu silně dochází dech - a Milla, i když je to velice hezká (a poněkud křehce působící) žena, nemůže cedit mezi zuby hlášky příslušící nabušenému chlapákovi v motorkářských hadrech - právě proto, že vypadá tak jak vypadá. Navíc, Jill Valentine vládne v srdcích všech hráčů Residenta, a Sienna Guillory je v její roli naprosto úžasná. Gratulace castingovému oddělení;) S tmavými vlasy a šedomodrohnědýma očima působí v některých záběrech jako oživlá kráska ze skutečného anime. Silnou stránkou filmového Resident Evilu byla hudba, tak jak jsme na tom v téhle oblasti ve druhém dílu? Už to není Marilyn Manson, ale jde to...vlastně, je to spíš jako John Powell, takže je to velmi vhodné a odlišuje to oba snímky při zachování křivky kvality - dvojka je slabší jedničky.(12.3.2005)

 • Ainy
  **

  Nevím ... ale je normální zívat u akčního, vědecko - fantastického, hororového thrilleru a ještě k tomu s Mílou? Jsem to dnes na oslavě asi přehnala se Chardonnay a minerální vodou a nebo jsem to jen nepochopila.(27.11.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace