poster

Resident Evil: Apokalypsa

 • Velká Británie

  Resident Evil: Apocalypse

 • Německo

  Resident Evil: Apocalypse

 • Francie

  Resident Evil : Apocalypse

 • Slovensko

  Resident Evil: Apokalypsa

Akční / Thriller / Horor / Sci-Fi

Velká Británie / Německo / Francie / Kanada / USA, 2004, 94 min (SE: 98 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • viperblade
  *****

  No tento film se značně liší od jedničky... samozřejmě nemá ty samé kvality, ale nudily jste se pouhou minutu u tohohle?? Já bych řekl, že ne, protože pořád se něco děje.. skvělé akční scény mě nutí dát *****. Ať už je to jakkoliv velký brak, pro RE mám prostě slabost.(25.5.2007)

 • Gilmour93
  **

  Zmatený amatérský exkrement, při kterém jsem se cítil, jako bych náhle oněměl a díval se na koncert klavíristy, který před pár dny přišel o všechny končetiny. I když tady ti ploužící se kousavci představují jen křoví, nevidím nejmenší důvod, proč by si měl režisér Witt myslet, že je divákova mozková činnost na jejich úrovni..(1.8.2010)

 • Ainy
  **

  Nevím ... ale je normální zívat u akčního, vědecko - fantastického, hororového thrilleru a ještě k tomu s Mílou? Jsem to dnes na oslavě asi přehnala se Chardonnay a minerální vodou a nebo jsem to jen nepochopila.(27.11.2016)

 • Shit
  ****

  Skvělá akční jízda, která dobře navazuje na stejně dobrou jedničku, možná že tohle je ještě lepší, protože tady neni skoro žádnej čas na vydechnutí, akce střídá akci, výbuch střídá výbuch a Milla střídá Millu, po celou dobu filmu jsem se skvěle bavil a užíval si tu akční řež, ale přece jenom to mohlo být ještě lepší, jen kdyby dali ještě víc prostoru Mille Jovovich, akce s ní je opravdu vynikající. Ta akce by sama o sobě byla dobrá, ale ještě je parádně podpořená kamerovými vychytávkami, který tomu ještě dodaj šmrnc, kameraman si s tim opravdu pěkně pohrál, někdy to možná už trošku přeháněl, ale většinou se mu ty záběry povedly na výbornou. Jediným tak trošku mínusem je slabej scénář, ale u takovýhleho filmu nemusí být scénář nijak zvlášť propracovanej, jen stačí aby nebyl úplně stupidní a to se povedlo(13.2.2006)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Správná bojovnice proti čemukoli má být štíhlá, nepříliš oděná, v sexy obuvi a s pořádnou bouchačkou. Alice i Jill tohle splňují a tak jsem v tomto pokračování mlácení, střílení a pečení zombíků našel dvojnásobek zábavy. Co na tom, že to bylo o ničem, když se na to celkem příjemně koukalo? Nic, protože já umím vypnout mozek naprosto brilantním způsobem.(21.10.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace