poster

Resident Evil: Apokalypsa

 • Velká Británie

  Resident Evil: Apocalypse

 • Německo

  Resident Evil: Apocalypse

 • Francie

  Resident Evil : Apocalypse

 • Slovensko

  Resident Evil: Apokalypsa

Akční / Thriller / Horor / Sci-Fi

Velká Británie / Německo / Francie / Kanada / USA, 2004, 94 min (SE: 98 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skejpr
  ***

  Především - todle je konečně Zombie film. Neříkám, že horor, protože horor to není. Je to akční slátanina vykrádající první díl, 28 dní poté..., Úsvit Mrtvých, a hafo dalších filmů. Ale aspoň to má ten apokalyptickej nádech spojenej s přítomností zombie ve městě, což byla zásadní věc, kterou první díl postrádal. Prvních cca 20 minut je OK. OK to přestane být, když se do hry vloží kecy o projektu Nemesis a digitální zůdy v kostele. Co sakra dělaj v Zombie filmu digitální zrůdy... V tu chvíli jde celý film do horoucích pekel. Začíná děj, který nemá logiku. Začnou se rojit otázky, které nemají logické vysvětlení. Střih nemá kontinuitu (některé scény také ne - pošlou ženskou prohledat druhé patro budovy, která má dvě patra, ale v dalším záběru ta ženská leze do "svého patra" z nějakého jiného, ještě vyššího), akce je hloupá a většinou tak akorát dlouhá, že už si začnete uvědomovat, jak strašně moc hloupá je. Herecké výkony jsou tragické, nejlíp z toho vychází Mila Jovovich, která ze sebe i v tomdle paskvilu dokázala vykřesat velmi solidní výkon a pak Sienna Guillory, která je prostě pěkná, ale hraje jak zombie. A úplně nejsmutnějším faktem je, že mě to poměrně bavilo. Stydím se a jdu si hodit mašli. P.S. Dost dobrá hudba.(18.5.2007)

 • Gilmour93
  **

  Zmatený amatérský exkrement, při kterém jsem se cítil, jako bych náhle oněměl a díval se na koncert klavíristy, který před pár dny přišel o všechny končetiny. I když tady ti ploužící se kousavci představují jen křoví, nevidím nejmenší důvod, proč by si měl režisér Witt myslet, že je divákova mozková činnost na jejich úrovni..(1.8.2010)

 • viperblade
  *****

  No tento film se značně liší od jedničky... samozřejmě nemá ty samé kvality, ale nudily jste se pouhou minutu u tohohle?? Já bych řekl, že ne, protože pořád se něco děje.. skvělé akční scény mě nutí dát *****. Ať už je to jakkoliv velký brak, pro RE mám prostě slabost.(25.5.2007)

 • Le_Chuck
  ***

  V džungli nenáročných stredorozpočtových béčok určite špička. Ony tie ženské v minisukni z veľkými kvérmi nevyzerajú vôbec zle. Pokiaľ to nedržia ako varechu.(14.1.2005)

 • Jossie
  **

  Jedna hvězdička za pěkné mutanty a druhá za běhání Milly Jovovich po zdi a za hudbu. Jinak je zajímavé, že v tomhle filmu přežívají především ženské postavy.(22.8.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace