Prankster

Víc než akční a krimi to byla vydařená komedie s tragickým námětem. Dobře jsem se bavil i když s vědomím, že kluci to mají za pár... Nečekal jsem tak dobrou úroveň filmu a byl jsem mile překvapen. Pro příznivce filmu Pulp fiction je tohle myslím správný film na večer. Těch stávajících 87% si tenhle film rozhodně zaslouží. ()

LukKon

Pre mňa najlepší film z nemeckej kinematografie. Niekto hovorí, že to je napodobenina Tarantina. Možno. Podstatné však je, že je to perfektný road-movie ukazujúci nám, ako si užiť zbytok života s gráciou a humorom a konečne si splniť životný sen. Po pozretí tohto filmu chcem vidieť more oveľa viac ako kedykoľvek predtým. ()

oasismanik

Silné, prvoplánové clishe. Tú inšpiráciu od Tarantina tam cítiť, ale nie až v takej miere, ako som čakal. Inak ide o nadpriemerný film, ale zas až také geniálne to nie je. Slabšie 4 hviezdičky. ()

pekas

Nejdřív jsem dal 4, podruhé dávám pět. Je to na rozhraní, ale spíš to převažuje k pětce. Moritz a jeho kumpán byli sladcí, kameo Rutgera Hauera potěšilo a závěr byl krásný. Jen to posraný herecký klišé s kouřením by mi nechybělo, kdyby tam nebylo. ()

Lennie

Kravina...ale milá. Humor je dávkován správnou měrou, takže ačkoli film vtipkuje o smrti, neuráží a zbývá tak čas i na trochu filozofování. Celé to je podbarveno krásnou hudbou a herecké obsazení mě pobavilo...hlavně Moritz Bleibtreu jako Abdul. Ještě, že jsem už byla u moře. ()

transbeskyd

Tarantinovsky pojatá vzpoura proti rakovi. Černý humor je dávkován v řádných porcích, ale nepřejí se. Žhaví adepti do dřevěných pyžam tu poslední rozlučku rozehráli s plnou parádou a na nebeskou bránu neklepou, ale řádně buší. Jízda až do konce a vítr kolem uší! ()

Nessos

Od začátku člověk ví, že na konci jeden z nich umře, od půlky už ví, i který. Celý film je v podstatě jedná velká myšlenka, kterou si pokládá za život každý z nás. ()

Mykhaluu

Možná, že kdybych film viděl o nějakých 15 let dříve, viděl bych vše jinak... Nicméně jsem ho viděl v roce 2011. V roce 2010 jsem byl na stáži v Hospici Rajhrad, kde jsem se účastnil přímé péče o nemocné, takže z nějaké necitlivosti ke smrtelně nemocným bych se neobviňoval... Ve filmu hrála dobrá hudba. Měl některé hezké záběry a střihy. Když se jednalo o vážnou věc, bylo to v pohodě. Když šlo o humor, tak to bylo dle mého pořádně mimo. No a ono to byla většinou komedie. Nic moc povedená parodie na německo, či co vlastně... ()

zly.dvojce

Moje paranoia se mi prohlubuje. Tohle jsem prece uz musel hodnotit. Jediny nemecky film, ktery se mi kdy libil a naprosto me odvařil, když jsem ho poprvé viděl coby adolescent ve filmovém klubu v mém rodném městě. Dokonalá road movie. ()

iz67

Když se Němci snaží o vtipný, akční film a navíc "něco jako Tarantino", tak to nemůže nikdy dopadnout dobře. Vy všichni, jejichž komentáře tak rád čtu (Vitex, Charlosina, lola3121, Matty) jste asi viděli jiný film než já a nebo jste byli na projekci, kde rozdávali nějaké podpůrné prostředky. Je to každou minutu horši, musím to vypnout nebo mě to ....... . ()

Barrymore

Moje srdcovka. Za těchto okolností nemůžu napsat objektivní komentář. Jsou zde perfektně zakomponované všechny emoce. Na začátku se směju, na konci brečím; ve finále ten zvláštní nepopsatelný pocit. 100 % ()

Sharleen

Napriek tomu, že Nemci ma svojimi filmami nejako extra nenadchýnajú, z času na čas príde niečo, čo stojí za povšimnutie. Ale v tomto prípade to bolo skôr ako blesk z jasného neba. Čierna komédia o dvoch chlapíkoch, ktorí by sa vzhľadom na odlišnosť pováh za bežných okolností asi ťažko stali priateľmi... a o tom, že treba vidieť to, o čom sa v nebi najviac hovorí a urobiť pre to všetko aj s mafiánmi a policajtmi v pätách. Moja obľúbená klasika plus od tohto filmu mám na Tila Schweigera proste slabosť. ()

thomasnikrs

Zcela se vymyká německé kinematografii. Je to jeden z těch filmů, který člověku berou dech od samého začátku. Jeden z mým TOP FILMŮ. ()

slowfox

Po té co se hlavní hrdinové hned na začátku dozví, že umírají na rakovinu, by jsem rozhodně nečekala jaká jízda nastane. Někomu by to mohlo připadat jako klišé, někomu cynické, mě to přišlo zcela přirozené. Nenásilný přechod mezi strachem ze smrti a radostí ze života. Důvod jak spojit 2 naprosto odlišné povahy a toto spojení vytváří spoustu vtipných scén. Skvělý humor, bavila jsem se od začátku až do konce. Filmu nemám co vytknuot. ()

Andik

Uplne skvelý film,ktorý odporúčam všetkým,čo majú depky,depresie, problémy a problémy s problémov,aby si ho pozreli a hned im bude lepšie. ()

Esdälon

Bez nějakýho okolojdoucího zdlouhavýho komentáře... Tohle je zasraná megahaluz, kterou by měl vidět každej.. KAŽDEJ! ()

fordhont

Velmi šikovně skloubené vážné téma s krimikomedií v richiovským stylu. Bohužel jako celek se mi to nelíbí tolik, jak bych si přál. To německý prostředí mi asi prostě nesedí. Každopádně z německé tvorby asi to nejlepší. ()