Joey

USA, (2004–2006), 16 h 15 min (Minutáž: 21–27 min)

Kamera:

Nick McLean

Hudba:

Transcenders

Matt LeBlanc, Andrea Anders, Paulo Costanzo, Jennifer Coolidge, Drea de Matteo, Mädchen Amick, Lucy Liu, Miguel A. Núńez Jr., Carlos Gómez, Carmen Electra (více)

Série(2) / Epizody(46)

Seriál Joey je voľným pokračovaním úspešného sitcomu Priatelia. Jeho hlavnou postavou je Joey (Matt Leblanc), ktorý je jediným synom v rodine Tribbianovcov. Má sedem sestier a talianskych predkov, ale po taliansky sa nikdy nenaučil. Joey sa pokúša stať slávnym hercom. Jeho najväčším úspechom je úloha doktora Draeka Remoreya v seriály Tak ide čas. Táto práca mu dáva určitú istotu, ale nenapĺňa ho. Najväčšou jeho oporou je babička, ktorá ho vždy podporuje. Joey je šarmantný spoločník a netrpí núdzou o ženy, ale napriek tomu nemal so žiadnou z nich dlhodobý vzťah postavený na láske, okrem Rachel. Po tom, ako sa jeho priatelia rozpŕchnu, sa Joey presťahuje do Los Angeles, aby zmenil svoj život a konečne prerazil v hereckej kariére. Priateľov vymení za svoju staršiu sestru Ginu a jej synovca Michaela. V seriály sa objavuje aj Joeyho susedka Alex, ktorá je síce vydatá, ale medzi Joeym a ňou to iskrí... Joey (Matt Leblanc) sa sťahuje z New Yorku do Los Angeles po tom, ako mu jeho zástupca oznámi skvelú novinu. Má pre neho nie jednu, ale hneď dve zaujímavé úlohy v televíznej šou a on si môže vybrať. Nanešťastie program, ktorý si vyberie nemá úspech, a ten, ktorý zavrhne sa stane hitom roka. Stretne sa so svojou sestrou Ginou (Drea De Matteová) , ktorá mu zoženie byt. Ginin syn Michael (Paulo Costanzo) prehovára Joeyho, aby s ním mohol bývať. Ale on s tým nesúhlasí, pretože by tým sestre ublížil. Po dlhom prehováraní Joey prikývne, ale odpoveďou je mu Ginin hnev... Joey sa zoznámi s mladou susedkou Alex (Andrea Andersová) a netají sa so svojimi sympatiami k nej. Zistí však, že je už zadaná... (oficiální text distributora)

lobo87

Ja som sa na Joeym bavil. Síce mu trvalo trochu dlhšie, kým ma bez svojich Friends chytí, ale dočkal som sa príjemného sitcomu a bolo mi ľúto jeho konca. Asi nie je nikto, kto Joeyho postavu nepozná z Priateľov. Má to svoje výhody i nevýhody. Výhodou je, že poznáme Joeyho, jeho humor, jeho povahu, nevýhodou, že vedľajšie postavy majú nulovú šancu zabodovať. Keď sa však oprostíme od pôvodných Friends, zostane zábavný seriál, pri ktorom som sa párkrát skutočne nasmial. Najviac na postave Adama Goldberga.. 75% ()

swinevenca

Joey byl v Přátelích jeden z nejlepších, ale tam jen doplňoval svojí blbostí ostatní, když je na tom postavenej celej seriál je to horší. A úroveň humoru už taky zůstala v rámci posledních sezón Friendů. ()

ChandlerBing

Joey je komediálně na naprosto stejné úrovni jako Přátelé. Problém je v tom, že všichni, kteří sledují Joeyho, sledovali předtím Přátele a tak jim tady prostě chybí Chandler, Monica a spol. A tudíž se u Joyeho nikdy tolik nenasmějeme, protože celý seriál doplácí na to, že to je vlastně jen nostalgická vzpomínka pro příznivce Přátel. A proto také skončil ve druhé sérii. Nicméně sitcom je to výbornej a Joey Tribbiani není zdaleka jediná postava, která pobaví. Joey zde naopak baví jenom tím, čím už nás bavil 10 let. ()

Gig

Joey je pořád ten starý Joey. Ale něco tomu chybí. Je jako by byl ve vakuu. Chybí mu kolem jeho přátelé, ti původní přátelé. Možná, kdyby se sem tam s někým, třeba i epizodně jako hostem, setkal s Rossem apd... Nevím. Potom dochází tlačení na pilu a to přece Joey nemá zapotřebí, ne? ()

guma odpad!

Položíme si otázku: “existuje nějaký horší komediální seriál než tohle?”.. určitě ano, ale ten jsem neviděl. ()

chipsik

Ja bych tento serial ohodnotila jako takoveho chudsiho pribuzneho Pratel, ale jestli se vam libi Pratele, tohle pro vas bude dobra zabava taky. ()

wir2k

No abych řekl pravdu tak než jsem seriál viděl udělal jsem si na něj názor ve stylu "To bude katasrofa, jak mohl..." o to větší bylo mé překvapení po shlédnutí několika dílů vůbec to není špatné aneb Joey to zvládl ()

cubiczech

Neni to tak dobre jako pratele.. je tam malo slozitejsich gagu a pusobi to cele takove... nedodelane... ale kupodivu musim rict ze si to zachovalo starou "Pratelskou" atmosferu :-) ()

kobe.AIR

Vzhledem k tomu, že asi jako jeden z mála nejsem zatížen komplexem Přátel, dávám pět hvězd. Je to jednoduchý humor, ale zato rozesměje mnohem víc než Přátelé. Na tu nádhernou scénu, kdy Joey na jevišti odrecituje dlouhý Shakespearovský monolog, aby kolem něj vzápětí začali tancovat kovbojové a on zjistil, že si spletl hru, nikdy nezapomenu. Bohužel český dabing je jedním z nejhorších, co kdy v našich luzích a hájích vznikl. Jestli se tenhle seriál sledovat teprve chystáte, určitě vsaďte na angličtinu. ()

djrewerz

Po skončení seriálu Friends som ostal smutný a dúfal že raz bude predsa pokračovať. Bohužiaľ nestalo sa. Prišiel však JOEY. Prvá séria presvedčila, že to nebude až také zlé ako som čakal. Gina, Michael, Alex, Bobbie... každá postava je zaujímavo trafená. A graduje to ešte viac s príchodom druhej série a postáv ako Zach a Jimmy. Hlavne Jimmy a jeho zúrivé diskusie, ktoré som musel pozerať aj niekoľko krát dookola. ()

winniefred

Jako velká fanynka Přátel jsem měla celkem strach, že tam budu něco/někoho moc postrádat, ale brala jsem to jako samostatnou kapitolu Joeyho a myslím, že tvůrcům vyšel jejich záměr na jedničku-nebo u mě na 4 hvězdičky. ()

yarghoul

Když vidím Joeyho, tak pořád přijde zbytek té povedné šestice přátel a ono pořád nic. A pak mi to dojde. V tomhle seriálu oni nepřijdou :( a proto to není ono, protože bez přátel to není nikdy ono. ()

till85

Solidní seriálek Joey zustal stejnej.Jak už tady bylo několikrát řečeno Přátelé to nejsou ale i tak pěkné. ()

Luke189

Naprosto vydařený seriál, který tak trochu připomíná seriál Přátelé !! Seriál měl dobrej rozjezd, ale nikdy se nevyrovná právě seriálu Přátelé. Seriál po druhé sérii skončil, protože to mělo nízkou sledovanost ..kdyby to hodně lidí nesrovnávalo se seriálem Přátelé, mělo by to celkem slušnou šanci. ()

Desmi

Budete mne asi nenávidět. Ale u tohoto "servoše" jsem se nasmál třikrát víc než u Přátel ze kterých Joey vzešel. =) ()

Favreau a mladý Sheldon

Favreau a mladý Sheldon

16.03.2017

Přátelé měli spin-off s Joeym, Teorie velkého třesku nám nabídne Sheldona. Rozdíl je akorát v tom, že tentokrát dostaneme prequel, v němž bude populárnímu hrdinovi 9 let. Ano, řeč je o dlouho… (více)