Prvotřídní, krutě šokující, akční film, který s vámi otřese jako nic předtím. Zbraň, která zabila zkorumpovaného policistu se omylem stane nástrojem pomsty v rukou dvou desetiletých kluků. Otec jednoho z nich, malá gangsterská ryba Joey Gazelle (Paul Walker), se náhle ocitá v dosahu ruské mafie, která za každou cenu chce dopadnout a zlikvidovat toho, kdo připravil o život jednoho z jejich významných členů (Karel Roden). Začíná kolotoč omylů, podrazů a především velkých problémů. Pro Joeyho to bude hodně krušná noc a jestli nenajde tu zbraň včas, mohla by být i jeho poslední. (oficiální text distributora)

CliffLee

Pro milovníka akčních názeřů bych řek až povinný film, ale já bohužel k takovímto milovníkům nepatřím... film povznáší Paul Walker a Vera Farmiga (i když téměř všechny herecké výkony jsou skvělé), dále ke scénáři ten mohl být špičkový, ale mě se jeví jako dosti překombinovaný a hrající se na něco na co nemá (stejně jako režije). Taky mi už přijde dosti přehnané (no snad až klišovité i když v tomto př. zajímavě nápadité) propojení příběhů různých postav (tady jich taky mohlo býti méně). Nadruhou stranu film celkem svižně utíká a má vcelku parádně zvládlé akční sekvence a k tomu ten ''Wayneovský'' Karel Roden nejml. 6/10 ()

Honzeechec

Vypněte minutu před koncem a pak opět nahoďte na skvěle udělaný závěrečný titulky. Sorry ale posrat to tak kretenskym happyendem??? ()

Bakemaster

Super akční Béčko viděno s českým dabingem, kterej byl kouzelnej, naši borci si to rozhodně užívali a já taky, připadal jsem si jako kdybych hrál nějakou gamesu třeba Mafii nebo tak něco: Teď chcípneš, teď chcípneš sráči. ()

Votvirak

Ať si říká kdo chce, co chce tenhle film mě vážně dostal. Sice by se tomu dalo vytkou leda co(např. nedůvěryhodnost scény s hokejistou), ale jinak přesně ten typ akčního thrilleru ,který tu už dlouho nebyl. Už se těším na další Wayenův film. ()

Colour

Už začiatok začínal ako riadna volovina, ale zo zvedavosti som pozerala ďalej. Nadávka na nadávke, bez napätia, keď malý chlapec postrelil svojho otca a hlavnému hrdinovi bolo jasné, že ho postrelil jeho zbraňou, mala to byť najnapínavejšia časť a ja som len na to pozerala a rozmýšľala, či to fakt myslia vážne. Mňa tento film nenadchol, ďalšia blbosť plná sexu a nadávok. Tento film sa by sa dal urobiť oveľa lepšie, ale to by museli minimálne zmeniť scenár. ()

cinemaboy7

Chaotická jízda, zmatená střihem i kamerou....aneb jak dostat do jedné noci úplně všechno (mafie, drogy, zbraně, domácí násilí, rasismus, pouto otec-syn, pasáky, děvky, korupce, hokej, úchyláky, masové vrahy dětí....), když každé téma z toho by stačilo na celovečerní film. ()

waska

Slušná akční podívaná s poměrně vydařenými hereckými výkony. Paul Walker je sázka na jistotu a opět nezklamal. Rodenovi rusáci sedí jako šnekovi ulita, Palminteri to je srdcová záležitost, takže už jen schází Cameron Bright. Nemůžu si pomoct, tenhle kluk je mi nesympatický už od Godsendu. V Butterfly Effect jsem si ho moc nevšímal, protože děj ho přetloukl, ale tady je to opět ta malá kaňka na papíře. Každopádně Wayne Kramer roste do velikého režiséra. ()

10Domik10

Ako je písané vo viacerých obsahoch k tomuto snímku: "Tento film svami otrase ako nič pred tým." No ak ho pozeráte po prvý krát, tak by to aj mohla byť pravda. Karel Roden ako fanatický fanúšik Jona Wayna, prekvapujúco excelentný Paul Walker, krásna Vera Farmiga, ľadová záverečná prestrelka s veľkou dávkou krvi, výborný scenár ...... BRAVO Wayne Kramer jeden z najlepších akčných thrillerov. P.S. A tá manželská scéna BOMBA !! ()

greigor

Velmi zábavně natočené drama se vším, co má takový film mít. Spousta nečekaných situací a rozuzlení. Nádherné střílení pukem na terč, jen si nejsem jistý, jestli by to bylo tak jednoduché se z toho vzpamatovat, ale nevadí..Walkerův styl se mi líbí a klučíkovské duo bylo také fajn. Jenom snad ten konec mi vadil, v době svého odhalení přestalo všechno předtím dávat logiku, ale tak co,bavil jsem se dobře. ()

LabySo69

Jsem celkem překvapenej místním hodnocením, rozhodně jsem si totiž nemyslel, že by tu mohl bejt ten film "červenej", i když je pravda, že se to rozjíždělo hodně dobře. Ale pak to najednou začlo bejt tak přeplácaný a tak nelogický, že jsem se až přemlouval, abych to dokoukal. Kdyby trochu Kramer ubral a nesral do toho kdekoho znamenající podsvětí (děvky, pasáci, gambleři...), tak to mohl bejt opravdu hodně dobrej film, takhle to bylo zpočátku zábavný, ale pak už to fakt nudí. Ne nadarmo se říká, že "opakovaný vtip už není vtipem" :-) ()

renoarko

Celkom slušný akčný film, Paul Walker dokázal, že nie je len peknou tváričkou z Fast and Furious, ako som si doteraz myslela (ináč pekný zadok). Príbeh odsýpa rýchlo, všetci sú tu drsní a cool (veď len slovo ku**a tu padlo nespočetne veľa krát) a vizuálne efekty len podporili výsledný dojem. Karel Roden (ako stvorený pre úlohy vrahov, mafiánov, zloduchov a iných zlých človiečikov) potešil, vsuvka s pedofilmi tiež. Odporúčam. ()

Ceberus

Název filmu skutečně odpovídá. Je to skoro až absurdně bláznivé a pořád se někam cestuje - tedy zejména cestuje zbraň, která jaksi hraje hlavní roli. Zhruba po třetím twistu už se mi to nahánění zbraně začalo zdát čím dál neuvěřitelnější. Nehodnoťme však výkon nehmotných objektů a vraťme se k hercům. Nejprve pochopitelně slovo ke Karlu Rodenovi - ten je pochopitelně schopen zahrát dokonale jakkoli nedůležitou roli, takže i zde jsem si užíval jeho hereckých etud. Nevím, jestli to bylo touhle konkrétní rolí, ale u dětské hvězdy Camerona Brighta mám dojem, že je naprosto prkenný. Jak všude kolují ty vtipy o Stewartové nebo Reevesovi zcela bez obličejových výrazů, tak přesně takhle odehrál Bright celý tento film. Co se týče samotného závěru filmu... z mého pohledu to bylo logické vyústění a nemám s tím problém. Tři a půl hvězdy. ()

sehe

asi som inými očami pozerala než ostatní.Absolútne nepravdepodobné a vraj prvotriedne a kruto šokujúce?Šokovala iba nezmyselnost. ()

bono22vox

Výborný nadupaný thriller. Efektní vizuální finesy doplňují slušně napsaný příběh, který i přes svou přímočarost přichystá několik překvapení, a vše podtrhují kvalitní herecké výkony: kupodivu hlavně Walker, který mě jako hezounek z Rychle a zběsile nikdy nějak extra nepřesvědčil, že umí hrát, ale tady je opravdu skvělý. Další výbornou démonickou kreaci vystřihne Roden, vynikne i tehdy čtrnáctiletý Cameron Bright coby jeho syn. Pokud nemáte nic proti filmovému násilí a překotnému tempu vyprávění, pak určitě neváhejte... ()

kwaicheng odpad!

Tohle se taky nepovedlo, hysterickej Pól, dva desetiletý dacani z toho jeden se tváří tak, že kdybych ho potkal v noci na ulici tak se poseru strachy, do toho nepřející odkvétající buchta Vera Farmiga, která si sice nechá vylízat pekáč ale Pólovi nedá ani kdyby se sebevíc snažil a navíc se do všeho sere, pitomí gengstři, debilní zvraty...no sračka. ()

ER

Do tohoto filmu bych nevěřil,že tvářička Paula Walkera může "zářit" i v drsnějším krimi thrilleru. A stalo se. Možná i díky povedené story s řadou nahodilostí,které dokáží pořádně orosit čelo a přidat na něj pár vrásek navíc. ()

danny_21

Zpočítku vypadalo zajímavě - samej fuck, krev, prachy, šlapky, korupce - ale jak se dostane Walker do průseru, začíná na povrch vyplávávat ta překombinovanost a některé momenty a scény z druhé poloviny byly dost na přes hubu - hokej, pedofilové a samotný happyend, jako kdyby rejža najednou nevěděl, co vlastně chtěl říct - 55 % ()

Stallone a kulka v hlavě?

Stallone a kulka v hlavě?

08.02.2011

Pravda, na té kombinaci není nic nového. Tentokrát by to ale bylo doslova – Sly totiž zvažuje účinkování v akčním thrilleru Headshot, který natočí tvůrce Zběsilého útěku Wayne Kramer podle scénáře… (více)

Bruce Willis stále v akci

Bruce Willis stále v akci