Rozpočet $-miliónovTržby USA $42,647,449Tržby Celosvetovo $42,938,449Tržby za predaj DVD v USA $49,682,171 //počet predaných kusov 2,062,982(27.5.2009)

Nevím, jestli jsem ovlivněný tím, že filmy ze sportovního prostředí, jsou vždy ty nej, ale je pravda, že těch špatných jsem moc neviděl a to se nestalo ani u tohoto filmu. Krásné na tom je, že děj se odehrává v době, kdy černoch na basketbalovém hřišti, byla čirá utopie. A dnes...myslím, že je tomu právě naopak, určitě v NBA(7.11.2014)

Sportovní film, se vším co k tomuto žánru patří a něco navíc. Film, který udržel mou pozornost a bavil mně. Jinak plný souhlas s Awesomerem.(20.3.2013)

Snímkov so športovou tématikou s rasistickým podtónom tu bolo už pomerne dosť. Len zriedka ktorý však dokázal vďaka príbehu natoľko zaujať, aby emocionálne zasiahol. "Glory Road" svoju úlohu splnil. Myslím, že divák milujúci šport ako taký (nie len basketbal), sklamaný nebude. Pekný film.(3.4.2015)

Klasický vzorec sportovního filmu, který nemůže dopadnout špatně a zajímavé je zejména sledovat, jak to scénárista s režisérem tentokrát zaonačí, aby i při zřejmém finále zůstalo zachováno napětí. Zde je příběh ještě příjemně okořeněný rasovým motivem, hezkým basketem a příjemnými herci.(19.7.2013)