Děsnej doják

Date Movie

Komedie / Romantický

USA / Švýcarsko, 2006, 79 min

• lesumir

Fekálnosti, fekálnosti, fekálnosti. Řekl jsem, že je tenhle film fekální?(4.12.2006)

Dalsi z tech druhu filmu, ktery jsou tak dementni, az jsou docela vtipny. Prvnich zhruba 20 minut je pekelne sviznejch, jeden for za druhym a docela slusny, ale v momente, kdy je dlouhej zaber na kocku na hajzlu, uz filmu trochu dojde stava a od ty doby uz se jedna o prumernou parodii, kde je sem tam nejakej dobrej vtip. Ale rozhodne bych podle hodnoceni cekal vetsi sracku, nejaky veledilo to neni, ale v ramci zanru to je slusnej prumer. Co se tyce pribehu, tak to je fakt "desnej dojak", takze se muzete tesit na ruzny scenky z romantickejch komedii, ktery vetsinu casu dobre drzej pohromade. Jenze to tvurcum nestacilo a tak museli sem tam hodit do deje nejakou radoby vtipnou scenku, ktera je tam navic a nema s dejem nic spolecnyho. Sesla se tady docela dobra parta hercu, ktera je pro danej zanr v pohode. Diky svy delce a docela slusnymu tempu jsem se nestih nudit a obcas jsem se i zasmal, takze nevidim duvod, proc tenhle film uplne odstrelit.(8.10.2006)

• becki_tu

Kočka sedí na záchodě a asi dvě minuty prdí. Sakra, co je na tom tak vtipnýho, pánové tvůrci? Pokud bych vystříhal všechny trapné, fekální, nechutné a zoufale neoriginální scény a vtípky, zbyde mi zhruba tak deset zábavných minut s několika dobrými momentky, mezi než bych určitě zařadil povedenou parodii na Pimp My Ride v trochu pozměněné podobě nebo variaci na Pretty Woman. Čekání na alespoň trochu inteligentní parodii tak stále pokračuje.(25.5.2008)

• AngelAngie

Jsou i horší, občas jsem se opravdu dost nasmála.(30.5.2008)

• Stegr

5% - Takhle nějak vypadá naprosto zbytečný film. Kdyby to nebylo nikdy natočeno, bylo by mnohem lépe... Zlaté maliny 2006 - 1x - Nejhorší herečka VR - Carmen Electra...(27.10.2007)