Děsnej doják

Date Movie

Komedie / Romantický

USA / Švýcarsko, 2006, 79 min

• Matty

Antikrist je film! 0% Zajímavé komentáře: pshimi, jojinecko, sidzej(1.6.2008)

• Jansen

Po zhlédnutí tohoto filmu jsem měl tak vymytý mozek, že jsem si večer pustil Ordinaci v růžové zahradě. Bezhnutě jsem seděl a vychutnával si ty doktorské příhody.(28.1.2008)

• salahadin

Byl jsem na tom v kině...omylem! Spletl jsem se, myslel jsem, že dávají Šifru...radši jsem měl to vstupný hodit do kanálu, vyšlo by to nastejno!(19.9.2006)

• Deimos

DVD/// Obsazení 7/10 Děj 3/10 Hudba 6/10 Efekty 6/10/// +dobré obsazení, hudba, postavy, občas vtipné -především však naprosto nechutné, spoustu tělních tekutin/// Napoleon Dynamit, Těžce zamilován, Nesvatbovi, Riskni to s Polly, Moje tlustá řecká svatba, Star Wars, Mr. and Mrs. Smithovi, Jeho fotr to je lotr, Hitch: Lék pro moderního muže a určitě jsem něco vynechal. Slušnej výčet z něhož můžou tvůrci vycházet. Nebýt těch nechutností, dám klidně i 3*, pač nosnej příběh to překvapivě mělo a několik trefných parodíckých scének taky. Bohužel ale s těma nechutnostma se mi moc nechou dávat ani ty 2*, ale co nadělám když to mají dobře natočené./// Celkem 49%///(9.1.2008)

• Davies182

Je to vážně neuvěřitelné, ale asi desetkrát jsem se (po novoročním ohňostroji a se dvěma promilemi v krvi) zcela upřímně zasmál! Tak teda PF 2015 a "jak na Nový rok, tak po celý rok"!(1.1.2015)