Děsnej doják

Strašná haluz

Komedie / Romantický

USA / Švýcarsko, 2006, 79 min

• Jacinda

Hodně, hodně velká sračka(29.11.2008)

• ChewieDC

Parodie typu Scary Movie, která je během 85 minut celkem čtyřikrát srandovní. Když je ale ve filmu nejvtipnější logo restaurace a mlácení somráka, člověk si říká, že je asi něco špatně.(21.4.2006)

Nevím, jestli to bude tím, že jsem viděl snad všechny zde parodované snímky a navíc je to svým způsobem můj oblíbený žánr (jak romantické komedie, tak parodie) - nebo proto, že tohle je jeden z těch lepších (doplň si) movie, každopádně jsem byl velmi spokojený. Tenhle film do odpadu nepatří.(15.5.2009)

• kOCOUR

Snůška samoúčelných nechutnostní a zmatených filmových citací, která je během 71 minut (Chewie, viděls director's cut? ;) přesně jednou vtipná a po zbytek času čistě k pláči. Bez nápadu, bez hereckých výkonů, nedomrlá, zhovadilá, trapná, otřesně natočená. 1* za Smithovic psychologickou poradnu.(25.4.2006)

• Gilmour93

Při pohledu na to, kam až to s jejich vynálezem zašlo, se bratři Lumiérové otáčí šest stop pod zemí jak vrtule od Messerschmittu.. Prdící, depilační a beďarový humor, jehož účinnost kdyby se monitorovala na přístroji podobně jako srdeční činnost, tak celých 79 minut budete civět na rovnou přímku dávno zesnulého pacienta. Hvězda za absenci explicitního zvracení a kadění, což je známka toho, že se invence autorů má v budoucnu od čeho odrazit..(10.12.2009)