Děsnej doják

Date Movie

Komedie / Romantický

USA / Švýcarsko, 2006, 79 min

• becki_tu

Kočka sedí na záchodě a asi dvě minuty prdí. Sakra, co je na tom tak vtipnýho, pánové tvůrci? Pokud bych vystříhal všechny trapné, fekální, nechutné a zoufale neoriginální scény a vtípky, zbyde mi zhruba tak deset zábavných minut s několika dobrými momentky, mezi než bych určitě zařadil povedenou parodii na Pimp My Ride v trochu pozměněné podobě nebo variaci na Pretty Woman. Čekání na alespoň trochu inteligentní parodii tak stále pokračuje.(25.5.2008)

• Gilmour93

Při pohledu na to, kam až to s jejich vynálezem zašlo, se bratři Lumiérové otáčí šest stop pod zemí jak vrtule od Messerschmittu.. Prdící, depilační a beďarový humor, jehož účinnost kdyby se monitorovala na přístroji podobně jako srdeční činnost, tak celých 79 minut budete civět na rovnou přímku dávno zesnulého pacienta. Hvězda za absenci explicitního zvracení a kadění, což je známka toho, že se invence autorů má v budoucnu od čeho odrazit..(10.12.2009)

• PinokKio

V rámci pozdějších filmů od Friedberga a Seltzera je tohle docela stravitelný kousek.(8.8.2010)

• ChewieDC

Parodie typu Scary Movie, která je během 85 minut celkem čtyřikrát srandovní. Když je ale ve filmu nejvtipnější logo restaurace a mlácení somráka, člověk si říká, že je asi něco špatně.(21.4.2006)

• salahadin

Byl jsem na tom v kině...omylem! Spletl jsem se, myslel jsem, že dávají Šifru...radši jsem měl to vstupný hodit do kanálu, vyšlo by to nastejno!(19.9.2006)

• - Žena zobrazená v reklamě na reality show, do které se přihlásí Julia, je doublerka herečky Alyson Hannigan. (HappySmile)

• - Carmen Electra byla za svůj výkon ve filmu v roce 2006 oceněna Zlatou malinou pro nejhorší herečku ve vedlejší roli. (Pepinec)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)