Děsnej doják

Strašná haluz

Komedie / Romantický

USA / Švýcarsko, 2006, 79 min

• moviesfan

Parodie mě většinou baví. Tahle ne. Připadala mi opravdu trapná (až na ten taneček s dívkou s kilama navíc). Hodnocení: 5%(22.8.2008)

Dalsi z tech druhu filmu, ktery jsou tak dementni, az jsou docela vtipny. Prvnich zhruba 20 minut je pekelne sviznejch, jeden for za druhym a docela slusny, ale v momente, kdy je dlouhej zaber na kocku na hajzlu, uz filmu trochu dojde stava a od ty doby uz se jedna o prumernou parodii, kde je sem tam nejakej dobrej vtip. Ale rozhodne bych podle hodnoceni cekal vetsi sracku, nejaky veledilo to neni, ale v ramci zanru to je slusnej prumer. Co se tyce pribehu, tak to je fakt "desnej dojak", takze se muzete tesit na ruzny scenky z romantickejch komedii, ktery vetsinu casu dobre drzej pohromade. Jenze to tvurcum nestacilo a tak museli sem tam hodit do deje nejakou radoby vtipnou scenku, ktera je tam navic a nema s dejem nic spolecnyho. Sesla se tady docela dobra parta hercu, ktera je pro danej zanr v pohode. Diky svy delce a docela slusnymu tempu jsem se nestih nudit a obcas jsem se i zasmal, takze nevidim duvod, proc tenhle film uplne odstrelit.(8.10.2006)

• tron

„Vy ste boli zasnúbení?“ – „...Išlo skôr o sex.“ Hoci sa mi páčia inteligentné komédie MOJ BRATRANEC VINNY, ZOOLANDER a TROPICKÁ BÚRKA, v poslednom čase zisťujem, že prestávam nenávidieť záchodové bláznivé komédie bez IQ, scenára a hereckých výkonov a že mi na nich spravidla neprekáža ani tak to, že sú v nich hovná, ale že je v nich MÁLO hovien. Zabite ma. Divák (niektorý) proste pri týchto sračkách fajn zrelaxuje. Samozrejme, musí zabudnúť na doby, kedy paródia mala rozpočet, kvalitný scenár a herci v nej podávali miestami takmer oscarové výkony. Dnes je tam natrepané všetko a najväčšou hviezdou v obsadení je Carmen Electraová (kto je Carmen Electraová? Dobrá otázka.). Smršť primitívnych gagov je ale taká mohutná, že zúbožený divák nezvládne situáciu a vyprskne od smiechu (sex-kocúr, Guča mužských chlpov, „Predstavte si chlpatú mrkvu.“, vyrážka, „Pripravil ho o panictvo.“). Nikdy si však asi nezvyknem na to, že noví tvorcovia paródií parodujú nielen vážne filmy (PÁN PRSTEŇOV, KING KONG, KILL BILL), ale i komédie; je bizarné robiť si srandu z vecí, ktoré boli vtipné už v originálnom filme (zadok Jennifer Lopezovej, PÁN A PANI SMITHOVCI, ŤAŽKO ZAMILOVANÝ).(9.6.2009)

• genetique

No a je to tu znova. Ďalší "ťažký, hlboké posolstvo nesúci a hodnotný" vyrabovák príjemných a normálnych komédií a filmov. Už keď chce niekto robiť paródiu, tak nech si pozrie tento brak a uvidí ako to robiť rozhodne nemá. Každou minútou sa oddiaľuje možnosť poriadneho výbuchu smiechu, pár pousmiatí ale ledva stačí tak na 20%.(8.12.2006)

• petero

+ za tie prehodené kozy, Jinxesa na toalete a basketbal =), za prekvapivo sympatického Eddie Griffina a „vyzeráš ako šlapka“ Sophie Monk, - za nechutnosti, asi prvý krát som ľutoval že som počas filmu jedol =/.(5.11.2008)