Děsnej doják

Date Movie

Komedie / Romantický

USA / Švýcarsko, 2006, 79 min

• ChewieDC

Parodie typu Scary Movie, která je během 85 minut celkem čtyřikrát srandovní. Když je ale ve filmu nejvtipnější logo restaurace a mlácení somráka, člověk si říká, že je asi něco špatně.(21.4.2006)

• Mahalik

Hmm, tohle je fakt hrůza. Tohle má být parodie? Tohle je od 2 ze 6 scénáristů Scary Movie? Jediný klad na téhle hrůze je Alyson Hannygan (protože mám pro ní slabost), ale toť vše! Vtipy jsou nedotažené do konce a když se najde konečně něco normálního zvrhne se to v nechutnou kravinu. Pokud se přesto budete na tento výtvor chtít podívat, dám vám radu: Až uvidíte scénu s basketbalem připravte si kýbl!(25.10.2006)

• PinokKio

V rámci pozdějších filmů od Friedberga a Seltzera je tohle docela stravitelný kousek.(8.8.2010)

• bestlama

Nuda, děs a běs .... a k tomu hrůza ...(20.5.2009)

• Dan9K

Ne, tento film není tak blbý až je vtipný, tenhle film je tak blbý, že chcete zabít jeho tvůrce. Nechápu, že v posledních letech se v podobných amerických parodiích (takovou dehonestaci si tento žánr nezaslouží, ale ono jich už bylo tolik, že další hřebík do rakve parodie tolik nevadí) humor vytváří takřka pořád stejným způsobem; fekály, nadměrnými velikostmi prsou, zadků a penisů, afektovaným tancem, sexuálními narážkami, pitvořením, společenskými trapnostmi a vtipy hodné animované grotesky pro tříleté děti. Děsnej doják je vlastně extraktem toho, co nesnáším, tak proč dávám tak vysoké hodnocení? Ono je tu totiž přecijenom pár momentů, které mohou vést až k pousmání, kdyby nebyly zase okamžitě zabity například nedostatečnou pointou či zbytečným nastavováním původně slibné myšlenky. Nejlepším vtipem tak pro mě byla podařená scénka na motorce, kdy hlavní postavu dublovala absolutně nepodobná kaskadérka. Bylo to vtipné, protože to byl vtip nenucený, na který nebylo předem ani potom upozorňováno a skončil v pravý čas, kdyby se takového schématu tvůrci drželi častěji, nemusel to být takový průser.(30.6.2008)

• - Carmen Electra byla za svůj výkon ve filmu v roce 2006 oceněna Zlatou malinou pro nejhorší herečku ve vedlejší roli. (Pepinec)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

• - Při jízdě na motorce ke konci filmu je Julia (Alyson Hannigan) nahrazena kaskadérkou. Ve scéně jsou vidět ruce kaskadérky, která má jinou barvu pleti. (KajusaK)