Účastník ilegálních pouličních závodů Sean Boswell se po problémech s policií snaží začít nový život na opačném konci světa. Žádná auta, žádné závodění, je to jeho poslední šance. Ale ani v rozblikaném Tokiu se nechová jako vzorný student střední školy, i když to po něm jeho otec vyžaduje. Pronikne do světa drifterů, vyznavačů speciální automobilové disciplíny, kterou charakterizuje kouř z pálících se pneumatik. A problémy, jaké měl doma, jsou zpátky a bohužel několikanásobně větší. Cena za prohru v souboji s tokijským šampiónem v driftu, který má navíc vazby na japonskou mafii, je příliš vysoká. A podtrhuje ji fakt, že se Sean zakoukal do jeho přítelkyně. V tokijských ulicích bude brzy pořádně horko... (TV Nova)

macherano

Ťažko povedať len to ťaží Z názvu A takisto ako dvojka známa tvár ale tento film robila súhra diesela a Walkera S ďalšou partiou čím sa stala séria tým čím je.dvojka A trojka ako nezávislý film fajn ale na jednotku štvorku päťku sestku A sedmičku nemá aj keď V ďalších častiach zistíme že to má súvis takže ženy super auta super dej A herci slabota A plus dobrá hudba ()

NagatoPein

Tento diel je hodnotený všeobecne dosť nízko, no pre mňa je na rovnakej úrovni ako prvé dve. Milujem Japonsko a ich kultúru a tiež svieža zápletka, obmena hrdinov a všeobecne znova dobrý fokus na undergroundovú racing scénu - to všetko dôvody pre čo sa mi FF3 páči a rád si ho pozeriem len tak z nudy. No a to že vidím svoju RX8, teda moje prvé auto, je ešte o to špeciálnejšie. ()

Wonder3000

Po shlednuti ff7 jsem zmenil hodnoceni, zapada a i kdyz je to jiny film dava smysl ... proste at si kdo chce rika cokoli tohle je FF ()

Tahazaar

Jeden z mála dílů, který je ještě hodně o autech. Naprostá většina akce jsou kaskadéři v opravdových autech na silnici a je to znát. Žádná hloupá přemrštěnost novějších dílů. Prostředí Japonska je nádhera a není moc akčních filmů, který by dokázaly tak perfektně navodit atmosféru a nenásilně ukázat prostředí a kulturu. Obsazení jsou méně známí herci, což vůbec není na škodu, nedokážu si představit, že by se tam někdo hodil víc. Hlavního hrdinu jsem měl radši než Paula Walkera v jedničce, Sung Kang je neuvěřitelně sympatickej, sedí i záporák "Japonskej Justin Timberlake" a moc hezká Nathalie. Nechápu výtky vůči driftu. Driftování je divácky mnohem zajímavější závod než když 4 auta jedou po rovince vedle sebe, jak to bylo v předchozích dílech. Navíc k tomu řidič musí něco umět, což je ve filmu skvěle ilustrováno. Přidejte nadupaný soundtrack a jedno z nejlepších FnF je tu. Příběh, si myslím, neurazí - pronásledování mezinárodních zločinců a ničení metropolí, mrakodrapů, tanků a letadel po celým světě jak je to v novějších dílech mě fakt nebaví. ()

Denzen

Všetko má svoje hranice... keď do hlavnej úlohy obsadíte nesympatického idiota, hlavnú dejovú linku a zápletku splácate za dve minúty, a zvyšok vyplníte nudnými akčnými scénami, dopadne to asi takto. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Drž se od ní zpátky, nebo budeš řídit už jen kolečkový křeslo." Třetí nejhorší díl slavné série. Lucas Black má rád rychlé sporťáky a je nenapravitelný potížista s neustálými problémy se zákonem. To ho přivádí do Tokya, kde laškuje s Yakuzou a kde se chce stát největším drift kingem na planetě. Vypadá to jak teenagerská komedie z prostředí na výšce. Lucas Black nevypadá na 18 ani náhodou a působí navíc nesympaticky. Díky bohu tady za Hana alias Sunga Kanga, díky kterému ode mě tento díl získává jednu hvězdičku navíc, která odděluje film od skoro odpadu. Jinak absolutní výsměch jedničce a dvojce. Je to ostuda pro celou značku, že vůbec někdo dovolil, aby to vzniklo. To do dnes vážně nechápu. Vin Diesel je zde asi 90 sekund na konci. - 40%. ()

AAsniper

Druhý najlepší diel série Rýchlo a zbesilo, a to bez srandy. Teda aspoň čo sa týka posolstva filmu - streetracingu. Všetko čo vyšlo potom, je iba strašné klišé a béčkové sci-fi. Už v čase vydania sa mi tento film páčil. A pre tých, ktorí film hejtovali hneď zo začiatku, je na čase ho porovnať s poslednými filmami 6,7,8, a zvýšiť počet hviezdičiek ktoré ste dali Tokyo Driftu. Za mňa 4*. ()

Marlowe

Vůbec nechápu jak si někdo mohl myslet, že tímhle ohromí ? Nulový zážitek. Hloupý příběh a hlavní hrdina sympatický jako plesnivý citrón. ()

OndrejKW

Takový jakoby bez nápadu. Něco tomu chybělo, ale nedokážu vyjádřit co. Hlavní herec mě neoslovil, byl ke všemu skeptický, vůbec žádný charakter, nemá na nic vlastní názor, ani svou káru nebo pěknou babu. A ještě mu rodiče zakazujou závodit. ()

jumptheshark

Bavilo. Rychle a zběsile, to bylo vždycky o nadupanejch kárách, akci a pěknejch holkách. Všecko to tady je, plus se to odehrává v prostředí mýho oblíbenýho Japonska a je tu i jeden prvek, kterej v předchozích dílech nebyl, a sice humor nebo alespoň pokus o něj. Hlavní hrdina? Je to sice děsný herecký poleno, já tomu herci řikám "syn Dennise Quaida z Legie", ale je vlastně docela vtipnej (zkrvavenej úsměv na neméně omlácenou bárbínu mě dostal), navíc od týhle série snad nikdo soudnej žádný oscarový výkony neočekává. Holky jsou tu hezký, záporák přiměřeně zlej k příběhu a hodnej Japončík-mentor hlavního hrdiny celkem sympaťák... Prostě prima film, kterej filmům značky Rychle a zběsile ostudu neudělal. ()

mistr97

Tokijská jízda je pro mě asi nejslabší díl série Rychle a zběsile. Dost za to může Lucas Black v hlavní roli, který mi je nesympatický. Děj a především kvalita dialogů odpovídá svou kvalitou spíše americké komedii pro teenagery. Ve chvíli, kdy strýček z Jakuzy přijal nesmyslnou nabídku na uspořádání závodu, jsem jen kroutil hlavou. Proč by to dělal, kdy měl vše ve svých rukou? Film tak zachraňují v podstatě jen nadupaná, driftující auta. 50% ()

FlyingGentle

Ano, už se to tady píše, že trojka je lepší než dvojka, ale nedosahuje kvalit jedničky. Jenže je tady spousta jiných faktorů, za kterých dávám 4 hvězdičky. Když se člověk smíří, že tady nehraje Paul Walker a Vin Diesel pouze legrační cameo na konci, což je skvělý tah na propojení s dalšími díly (o kterých se ale možná tehdy ještě nevědělo, že vzniknou?), může si v prvé řadě vychutnat výborné autohoničky. Když koukám na celou sérii znovu, ale od pátého dílu a zpětně jsem si nyní pustil i první dva díly včetně Tokijské jízdy, přijde mi jako by tenkrát byly ty auto scény hodně realistické, více autentické než nyní. Dneska je vše na efekt, na zrychlenou akci, ale před 15 až 20 lety měly scény punc opravdovosti. Ukázal to už první díl, hlavně scéna toho přepadení kamiónu, která vyzněla fakt realisticky, ale i tady ve trojce dopadla suprově závodní soubojová část mezi D-Kayem a Seanem ve stoupání do hor za městem na výbornou. Jedinečná je scéna, kdy se honí tři auta a projíždějí davem na křižovatce. Už už by auta smetla dost diváků, kdyby se lidé nerozestoupili a udělali krásnou zatáčku, do které se vozy "nadriftují". Film má kromě klasického souboje dobra i zla hodně elementů z japonské kultury, což mu dodává nový rozměr. Sžívání Seana s japonským životem má humorné stránky, když mu profesorka ve škole vehementně vysvětluje důležitost japonských školních galoší. Jsou tady ulice plné světel, automatů, které do Evropy začaly pronikat už na konci 80. let, na druhé straně pubertální mládež žijící život na hraně a samozřejmě odvrácená tvář japonského velkoměsta: nelegální obchody. Tokijská jízda může klidně zapůsobit jako samostatný film a nemusí být brána ani jako součást série. V tomto duchu jsem ji vnímal a za její opravdovost se mi fakt líbila. A Sean Black se prý objeví i v 9. díle za rok, takže je na co se těšit!!! ()

Booxtronic

Za mě nejslabší díl celé série. Příběh je slabý, hlavní hrdina nestojí za nic a okolní postavy taky žádná sláva, i když se Sung Kang asi hodně snažil. Filmu zkrátka chybí výrazné osobnosti typu Vina Diesela. Trošku to pro mě zachraňuje hudba a pěkně provedené kaskadérské kousky, ale jinak slabota. ()

Spin-off Rychle a zběsile má záporáka

Spin-off Rychle a zběsile má záporáka

06.07.2018

Speciální agent Luke Hobbs (Dwayne Johnson) a Deckard Shaw (Jason Statham) ze série Rychle a zběsile se již příští rok objeví ve vlastním spin-offu oficiálně nazvaném Hobbs and Shaw. Chystaný akčňák… (více)

Singerovy fazole, Highlander pro dorostence

Singerovy fazole, Highlander pro dorostence

24.09.2009

Dvakrát fantasy, pokaždé jinak. A podle jmen režisérů i v různorodé kvalitě. Bryan Singer v poslední době zvažoval několik zajímavých projektů, nakonec ale podepsal smlouvu na fantasy Jack the Giant… (více)

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (více)

Vydatné herecké posily...

Vydatné herecké posily...

05.10.2007

...dostalo hned několik filmových projektů, o nichž už ČSFD obšírněji informovala. Začněme hrdinskou fantasy na motivy příběhů Conanova otce Roberta E. Howarda Solomon Kane, kterou britský režisér… (více)