Účastník ilegálních pouličních závodů Sean Boswell se po problémech s policií snaží začít nový život na opačném konci světa. Žádná auta, žádné závodění, je to jeho poslední šance. Ale ani v rozblikaném Tokiu se nechová jako vzorný student střední školy, i když to po něm jeho otec vyžaduje. Pronikne do světa drifterů, vyznavačů speciální automobilové disciplíny, kterou charakterizuje kouř z pálících se pneumatik. A problémy, jaké měl doma, jsou zpátky a bohužel několikanásobně větší. Cena za prohru v souboji s tokijským šampiónem v driftu, který má navíc vazby na japonskou mafii, je příliš vysoká. A podtrhuje ji fakt, že se Sean zakoukal do jeho přítelkyně. V tokijských ulicích bude brzy pořádně horko... (TV Nova)

Ken43

Tenhle díl mě opravdu příjemně překvapil je podle mě nejlepší ze všech dílu hlavně proto že tam sou drifty a to mám nejrači ale rozhodně ostatní díly nejsou vbc pozadu. ()

Novik

Nejslabší díl, který neměl vůbec vzniknout, jediné co potěší jsou drifty, herec Sung Kang a cameo Vina Diesela. ()

ppfox

Zcela objetkivně, nejhorší díl Fast and Furious. Auta ujdou, holky celkem taky, ale příběh je hodně slabý. Hlavní role taky úplně nesedla. 40% ale jen za ten drift v garáži ala NFS ()

DMB

Mám pre sériu Rýchlo a zbesilo slabosť . Všetky dieli som videl niekoľkokrát , ale tokijská jízda je jediná ktorá ma pod 5 hviezd u mňa a to rovno 3 . Za sklamanie a odvrátenie od skvelej "tradičnej party" dávam ešte o hviezdu menej . Na druhej strane je zaujímavé , že Justin Lin práve po tomto sklamaní , možno ešte viac vyzdvihol tuto sériu ako bola pred týmto dielom . ()

M.4.K.

Tez nechapu zdejsi hodnoceni, myslim si ze se vyboceni z rady povedlo, nez aby se drzelo ve stylu v jakym byla natocena dvojka byl by to otres.Sice musim uznat ze tam chybel nejakej ten sprintik, ale to ze si nekdo zaklada na Vin Dieselovi a je zklaman, ze se objevil jen na konci, je jen zoufalej vykrik zaprisahlyho idiota.Jelikoz jsem se bavil, dej mel spad, zadne nudne pasaze, tunena auta a hudba byla tez dobre zpracovana nabyvam dojmu ze 65+% bude adekvatni. ()

whass

Tady to bohuzel nezachrani ani Diesel!!Nudná atmosféra,nudne zavody,a Tokio se celkove nepovedlo zobrazit tak aby cloveka film zabavil.. ()

mad.dog

Když si na tohle vzpomenu, říkám si :,, Bože, proč???'' Nesympatický (skoro otravný hl. hrdina), debilní příběh. Viditelný šlápnutí vedle. Prostě k týhle sérii patří Vin Diesel, jinak to nemá šťávu. ()

Drakie

Rychlá auta, tuning, divoké honičky s policií, ale i mezi hlavními postavami filmu jsou naprosto fascinující. Je to úžasný film, který vás vžene do svého děje rychlostí blesku. Každou chvíli se něco děje a nenudíte se ani minutu. Film se mi moc líbil, stejně jako předchozí díly Rychle a zběsile. Film doporučuji všem, kteří mají rádi akci, rychlá auta a napínavé filmy. ()

GreenEyedBoy

Tak debilný a stupídny film až sa pri ňom nejde nebaviť. Tvorcovia si zrejme ešte pred nakrúcaním povedali že z tak dementného scenára sa toho veľa vytrieskať nedá a správne sa rozhodli urobiť si z neho aspoň srandu. Zápletka tak nereálna až z toho bolí hlava, toľko klišé až to miestami prestáva byť vtipné, postavy nechutne jednorozmerné, toto jednoducho nemohlo byť myslené vážne. Hlavný hrdina vystrúha za celý film dokopy tri grimasy, a aj to má potom svalovku na ksichte, hlavný záporák a jeho na blond odfarbený poskok vyslovene na smiech, jediná postava ktorá má čo ponúknuť je Han. Zlatým klincom celého tohoto diela sú však pre mňa samotné autá a naháňačky. To že séria FF si s fyzikou nikdy ťažkú hlavu nerobila je nám všetkým jasné, ale tu sa nachádzajú skvosty nad ktorými skutočné ostáva rozum stáť(za všetky spomeniem zrážku auta ktoré v cca 250km rýchlosti narazilo do iného stojaceho auta, ktoré ho samozrejme zabrzdilo akoby to bola stena). Nad malichernosťami ako to že väčšina aút ma zhruba 30stupňovú prevodovku alebo že zo zhrdzavenej kostry nejakého šrotu sa dá urobiť ''král silnic'' sa ani netreba pozastavovať, to už pomaly beriem ako trademark série(aj keď, pravda, tu to bolo dohnané do extrému). Ak teda plánujete pozerať tento film s tým že pri tom budete používať hlavu tak dopredu varujem, na viac ako jednu hviezdičku to pre vás nebude. Ak však ste ochotní vypnúť mozog s tým že sa chcete len zabaviť, môžem túto, aj keď ultradebilnú, ale napriek tomu skvelú zábavu odporúčať. 5* nedám len preto lebo by ma škrelo svedomie že som dal tento film na rovnakú úroveň ako je Shawshank alebo The Green Mile. ()

Kykyryda

No, tak jsme si zadriftovali... opět, proč by někdo točil F & F bez Vina Diesela? O něco menší průser než dvojka, ale i tak je to hrozně špatný. ...ale přiznávám se bez mučení, trochu má na mém hodnocení podíl to, že jsem se ani za léta hraní Need for Speed nenaučila driftovat... ()

ambrobene

Celkom kovbojka. Zdrbanie si zaslúži ten rákosník, ktorý hral hlavného hrdinu. Mali ponechať Vin Diesela... lebo to nemá období, čo si to dovolili. ()

Tomrou

Stoprocentně nejslabší díl z celé série. Jako jedinému dávám 2 hvězdy. Proč si na tom nedají víc záležet a pořád se snaží z toho vytřískat co se dá? Slabota [45%] ()

skonsam

Pokud neni v rychle a zběsile Vin Diesel, tak všichni hodnotí špatně. Díl Tokijská jízda je super, akorát nevítězí svaly. ()

damic

Tak jak praví Zajdaanek, mám to stejně. Pro mě taktéž nejlepší díl celé série, možná ale proto, že já nejsem nějak velký fanoušek FF, ale tady mi šlo spíše o japonskou kulturu, kterou mi film krásně naservíroval. Pro mě, za mě klidně z názvu vyhodím Rychle a zběsile a zbude mi tam jen to, co potřebuji, toť Tokijská jízda. Za mě minimálně 80%. Koukám na to často. )) ()

BH7

Pro mě díl, který je přibližně na stejné úrovni jako dvojka. Změna prostředí určitě oživila děj podobně jako týnejdžr učící se driftovat. Jedno velký plus dávám závěrečnému závodu, kde se úžasně blejsknul Mustang.....to opravdu nemělo chybu. Jinak také oceňuju využití smrti Hana jako mazanou scénáristickou výhybku v návaznosti se sedmým dílem. ()

Mr.Unknown

No tak toto už áno! Po druhom dieli, ktorý trošku sklamal, bola táto jazda naprieč Tokyom čosi o veľa lepšíe. Narozdiel od ostatných som vôbec nemal problém s hlavným hercom, práve naopak, skvele mi sem zapadol. Potom akcia, autá a všetko bolo na perfektnej úrovni... Už stačí? Plná PALBA! ()

Jinrey-1

A mááme tu Tokio. Město barev, nočního ruchu a spousty dalších aut. Záporák je tentokrát namachrovaný zmetek, co se chlubí postem, který není ani jeho, ale jeho strýčka. Ale i tak. Hlavní hrdina je klasický puberťák, to by šlo celkem. Tak jako tak, film se mi líbil, rozhodně trvám na svém hodnocení ()

mpet

Oproti dvojce podstatné zlepšení. Auta jsou hezčí, jsou tu luxusní japonský kočky, které rozhodně potěší pánské publikum, a hlavně herci tu nejsou tak umělí a nepůsobí na mě tak trapně jako ve druhém FaF. Co je tu však špatně je to, že tu chybí stará parta z prvního filmu, což je neskutečná škoda a ani poslední scéna s Dommem už to nezachrání. ()

tompolicky

Jelikož se válím s virózou v posteli, pak nadopovaný paralenem, zbaven na chvíli horečky, chtěl jsem si pro připomenutí pustit tento snímek...Vypnul jsem tu hrůzu asi po 20ti minutách a zázračně jsem si vzpomněl, proč jsem tenhle odpad viděl jen jednou v životě ( na rozdíl od ostatních dílů série ). Nevím, ale Justin Lin spolu s Chrisem Morganem musel při natáčení druhého dílu série přejet Vin Diesel svou károu - to by pak vysvětlovalo totální výpadek paměti, soudnosti a filmového umu a natočení tohoto braku. Díky Bohu přišli zase brzo k sobě a série pak opět skvěle pokračuje. Tomuto snímku chybí sex-appel jaký mají všechny ostatní....obsazení, akce, scénář, hudba......prostě nesahá ostatním dílům ani po kotníky. Já si teďko musím zobnout další Paralen abych potlačil dnešní velikou filmařskou újmu. Kdo si chce zkazit odpoledne, ať si tohle pustí. ()

Spin-off Rychle a zběsile má záporáka

Spin-off Rychle a zběsile má záporáka

06.07.2018

Speciální agent Luke Hobbs (Dwayne Johnson) a Deckard Shaw (Jason Statham) ze série Rychle a zběsile se již příští rok objeví ve vlastním spin-offu oficiálně nazvaném Hobbs and Shaw. Chystaný akčňák… (více)

Singerovy fazole, Highlander pro dorostence

Singerovy fazole, Highlander pro dorostence

24.09.2009

Dvakrát fantasy, pokaždé jinak. A podle jmen režisérů i v různorodé kvalitě. Bryan Singer v poslední době zvažoval několik zajímavých projektů, nakonec ale podepsal smlouvu na fantasy Jack the Giant… (více)

Budoucnost bude průměrná

Budoucnost bude průměrná

21.03.2008

Brett Ratner a Len Wiseman jsou jako bráchové. Oba rutinéři, kteří se vyšvihli na výsluní díky úspěšným, ale nikterak zázračným akčním sériím (Křižovatka smrti a Underworld), pak dostali šanci… (více)

Vydatné herecké posily...

Vydatné herecké posily...

05.10.2007

...dostalo hned několik filmových projektů, o nichž už ČSFD obšírněji informovala. Začněme hrdinskou fantasy na motivy příběhů Conanova otce Roberta E. Howarda Solomon Kane, kterou britský režisér… (více)