Lovci duchů

• USA Supernatural (více)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Režie:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (více)

Předloha:

John Shiban (kniha)

Série(15) / Epizody(327)

Recenze uživatele helraiser k tomuto seriálu (176)

Nebožtíkova krev (2006) (S01E20)

Na jednu stranu zásadní díl v rámci hlavní dějové linky. Objevuje se kolt, který v budoucnu sehraje velmi důležitou roli. Navíc se poprvé objevují upíři, kteří se budou objevovat během celé série, ale, abych pravdu řekl mě osobně ze všech monster v seriálu berou ze všech nejmíň. Ovšem tento díl je jinak parádní a bratři i s taťkou se vydávají společně na lov démona takže jízda teprve pořádně začíná. ()

Salvation (2006) (S01E21)

Tak a jdeme do finále, démoni jdou po kotlu a moc se s tím nepářou. Má to akci, spád, atmosféru a objeví se i hlavní padouch, takže spokojenost. ()

Ďáblova past (2006) (S01E22)

Vrchol série jak se sluší a patří. Hlavní zloun něco prozradí a jak to vypadá tak nás čeká velká pekelná jízda, o čemž vypovídá závěr. Tak se řádně připoutat, jízda začíná. ()

Ve chvíli mé smrti (2006) (S02E01)

Docela zásadní díl co se týče základní mytologie. Taťka, aby zachránil Deana, tak uzavře smlouvu se žlutookým démonem, díky čemuž se démon zmocní koltu, který sehraje ještě důležitou úlohu a sám umírá. Dean se dozví důležité informace o Samovi a objevuje se smrtka Tess, která se v seriálu neobjevuje naposledy. Celkem super díl, ale spíše než atmosférou tak důležitosti co se týče děje. ()

Klauna má každý rád (2006) (S02E02)

Slušně atmosférickej díl o vraždícím klaunovi. Hned jsem si při sledování vzpomněl na klauna z TO a opravdu jsem si tenhle díl vychutnal. Navíc se v tomto díle objevuje poprvé bar s Jo, Helenou a Joshem které se budou během této série objevovat docela často a bráchum dost často budou pomáhat. S tímto dílem jsem opravdu naprosto spokojen a Dean opět krutopřísný. ()

Chuť krve (2006) (S02E03)

Objevuje se psychopatický lovec Gordon, který se neobjevuje naposledy a bude s ním ještě zábava. Dean se opět ukáže jako kurva drak a jeho přesdržkovaná s Gordonem byla parádní. No jinak díl točící se kolem upírů byl dobrý, ale v budoucnu se objeví ještě mnohem lepší. Podívaná solidní i když atmosférou se těm nejlepším rozhodně nevyrovná. ()

Ona je zombie (2006) (S02E04)

Tak zombie jsme tu ještě neměli a první výstup se docela povedl i když zde zombie je vážně docela netradiční a jiná než jsme zvyklí. Docela zábavná podívaná i když k dokonalosti tomu něco chybí. ()

Slepá poslušnost (2006) (S02E05)

A opět díl týkající se hlavní dějové linky. Další děti se super schopnostmi, tentokrát ovládání mysly. Z povzdálí můžeme cítit vliv žlutookého démona a jeho plán, který ještě není zřejmí. Fajnová podívaná, jen to kazí zase ufňukanej a strašně chytrej Sám, opravdu mě štve. Jinak pohodovej díl. ()

Není úniku (2006) (S02E06)

Luxusní horrorový díl o duchovi masového vraha, který se s tím moc nemaže. Atmosféru to má parádní a dozvíme se i něco o minulosti taťky a Elen. Naprostá spokojenost. ()

Obvyklí podezřelí (2006) (S02E07)

Tenhle díl mě tedy moc nebavil. Příběh nic moc, no celkem slabost. V této sérii zatím nejslabší díl. ()

Křižovatka blues (2006) (S02E08)

Parádní díl točící se okolo smluv s démony. Poprvé se objevuje křižovatková démonka s rudýma očima, která se neobjevuje naposledy a ještě sehraje důležitou roli. Poprvé se objevují i pekelní psi, kteří se ještě také objeví a sehrají svou roli. Dean opět výbornej a jeho taneček s demonkou na závěr byl famózní. Skvělá podívaná. ()

Smrtící nákaza (2006) (S02E09)

Parádní atmosférický mytologický díl o městečku nakaženém démonickým virem jenž z lidí dělá vraždící maniaky. Za vším jak jinak stojí žlutooký démon, jehož plány jsou stále zahaleny tajemstvím, ale úspěšně pokračují a jejich součástí je i Sam jenž je vůči viru imunní. Mimochodem Dean opět neskutečnej řízek a závěr nám dává tušit, že se v příštím díle dočkáme velkého odhalení. ()

Kořist (2007) (S02E10)

No tak se nám to pěkně začíná rozjíždět. Konečně se dočkáme odhalení toho co tatík řekl Deanovi. Opět se objevuje psychologický lovec Gordon, který je na lovu super děcek a jde i po Samovi. Akční, zajímavé s krvavou démonickou koncovkou. Gordon na chvíli mimo hru, ale v příští řadě se s ním opět setkáme. Hodně dobrý mytologický díl. ()

Návrat do dětství (2007) (S02E11)

Tak tohle byla paráda, nejhororovější díl této řady. Látka tohoto dílu by s přehledem stačila na celý film. V podstatě parádní atmosférická duchařina odehrávající se ve starém hotelu, s dost dobrou atmosférou a duchem malý holčičky. V tomto případě naprostá spokojenost. ()

Změna podoby (2007) (S02E12)

Nemůžu si pomoc, ale měniče mám ze všech potvor nejmíň rád a tím pádem ani tenhle díl nebude patřit mezi mé oblíbené. Takový průměrný díl ve kterém se ovšem objevuje agent FBI Harrison, který se ještě několikrát objeví a bratrům ještě pěkně zatopí. ()

Anděl pomsty (2007) (S02E13)

Díl o duchovi zavražděného kněze, který se zjevuje obyvatelům města a nutí je zabíjet místní zlosyny. Povedený díl i když k dokonalosti něco chybí. ()

Zrozen ve zlém znamení (2007) (S02E14)

Mag se vrací a je řádně naštvaná. Je to pěkná mrška a nevidíme se s ní naposledy. Není na pořádnou motivaci k pomstě. ()

Drby (2007) (S02E15)

Tohle je neskutečně zábavný díl ve kterém se poprvé objevuje ,,šotek", neskutečně zábavný týpek, který bratrům ještě několikrát šprýmařsky naloží. Naprosto super postava, se kterou se opravdu nebudeme nudit. ()

Bouračka (2007) (S02E16)

Takový obyčejný duchařský příběh v rámci seriálu. Není to špatný, ale ani kdovíjak dobrý, v seriálu jsou mnohem lepší. Pro mě koukatelný průměr. ()

Srdce (2007) (S02E17)

Takovej ciťovej díl s vlkodlakem v hlavní roli a není to vůbec špatné. V tomto díle se žádného happy endu nedočkáme a ukáže se, že i drsňák Dean je ve skrytu duše cíťa a, že i chlapi brečí. Hodně povedený díl. ()

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu