Lovci duchů

• USA Supernatural (více)
Horor / Drama / Mysteriózní / Thriller / Fantasy / Komedie
USA, (2005–2020), 247 h 25 min (Minutáž: 29–60 min)

Tvůrci:

Eric Kripke

Režie:

Kim Manners, Robert Singer, David Nutter, J. Miller Tobin, Mike Rohl (více)

Předloha:

John Shiban (kniha)

Série(15) / Epizody(327)

Recenze uživatele helraiser k tomuto seriálu (176)

Mé srdce bude bít dál (2011) (S06E17)

Baltazar je pěkný výkuk, zachránit Titanik kvůli písničce, no je to prostě borec. Zábava neskutečná, tahle postava to je neskutečný oživení této série. ()

Na Divokém západě (2011) (S06E18)

Dean a Sam na divokém západě. No úplná parodie na western, fakt jsem se skutečně bavil. Na druhou stranu se dozvíme, že s Castielem není něco v pořádku, nějaké temné tajemství. No tak to nás čekají zřejmě zajímavé věci na konec této série. ()

Nejdražší maminka (2011) (S06E19)

Beze sporu se jedná o dobrý díl, ale strašně mě nasral a to z několika důvodů. Tak za prvé tvůrci seriálu naprosto nesmyslně opět odstranili skvělou postavu, která měla obrovský potencionál a to během pár chvilek co se objevila, v podstatě větší slovo dostala až v tomto díle a hned je po ní a ještě tak snadno, směšné a obrovské zklamání. Dále naprostá šílená změna Castiela, který spolupracuje s Crowleym, který stále žije. Kdo tohle vymyslel, tak se úplně zbláznil. Mytologie této řady je opravdu na přes držku, jen co po objevení Matky všech monster dostala trošku směr a grády, tak to takhle dojebou. Nasranej jsem neskutečně, ale to nemění nic na tom, že jako díl to byl dobrý. ()

Dva králové (2011) (S06E20)

Celý díl je v podstatě o Castielovi a taková jeho zpověď, jak a proč začal s tím neřádem Crowleym spolupracovat a jak to vlastně je s tím očistcem. Dobrý díl a nyní velké finále. ()

Až na krev (2011) (S06E21)

Ale jo jako předfinále docela dobrý. Zapojení Lovecrafta bylo geniální. Baltazar tomu zase dál tu správnou sťávu a Dean zase emoční vložku a je to prostě borec, udělat takovou věc to už opravdu je něco. Koukalo se na to fajn, ale prostě tomu už něco chybí. ()

Muž, který věděl příliš mnoho (2011) (S06E22)

Prozatím naprosto nejslabší finále ze všech. Castiela naprosto zmršili a udělali z něho mega sviňi, která se nezastaví před ničím ani před zabitím svého přítele Balthazara čímž mě pěkně nasrali, jelikož to byla nejlepší postava v této řadě a mohli jsme si s ním užít spousty legrace ještě. No Rafael to má za sebou, Castiel má nyní naprosto neomezenou moc no a Sam má vidiny z pekla. Celkově hodně slabé finále, kde se v podstatě vše důležité stane v závěrečné čtvrthodince, jinak slabota. Uvidíme co vymyslí dál, ale v každém případě kvalita oproti předchozích řad šla hodně dolů. ()

Meet the New Boss (2011) (S07E01)

Tak jo tohle je oproti finále předchozí řady slušná podívaná. Castiel jako Bůh čistí špinavosti světa i nebe a je to docela jízda. Objeví se i Smrt, od které se dozvíme o Leviatanech které Castiel do sebe nasál i s dušemi všech monster. Na konec se Castiel ne ha zbavit duší, ale Leviatani zůstanou a převezmou nad tělem Castiela kontrolu. To bude ještě jízda. Samovi vidiny z pekla jsou boží a strejda Lucifer baví jako vždy. Nečekal jsem to, ale opravdová spokojenost. ()

Hello, Cruel World (2011) (S07E02)

Tak jo Leviatani v akci, našli si hostitelé a pořádně to ty nenažraný mrchy rozjeli. No zatím to vypadá, že se ty bestie nedají zabít, slušně všem nakládají. Jak to vypadá tak Castiel to má za sebou, zbyl po něm jen plášť. Co je ovšem na tomto díle nejlepší tak jsou Samovi vidiny, to je luxus. Nemůžu si pomoct, ale tahle řada zatím hodně dobrý až nečekaně. ()

The Girl Next Door (2011) (S07E03)

Tohle už je slabší obyčejný monsters díl, zajímavý pouze propojení Samovi minulosti s přítomností a chvilkovému objevení Levitanů a jejich zahájení lovu na bratry. Koukatelné, ale žádný zázrak. ()

Defending Your Life (2011) (S07E04)

Osirev byl super, egyptskou mytologii jsme tu ještě neměli, takže za tohle vážně palec nahoru. Navíc ta vlastní vina to byl super nápad. ()

Shut Up, Dr. Phil (2011) (S07E05)

Čarodějnický díl okořeněný humorem a jedním Levithanem. Docela sranda. ()

Slash Fiction (2011) (S07E06)

Leviatani opět v akci a stojí to opravdu za to, tyhle bestie mě baví, tak snad se z nich vyklube i něco víc než jen nezabitelný žraví bestie. Jinak objevení Crowleyho bylo docela vtipné, ale stejně ho nemůžu ani vystát. Bobby je frajer ()

The Mentalists (2011) (S07E07)

Hodně slabej duchařský příběh ()

Season Seven, Time for a Wedding! (2011) (S07E08)

Docela zábavnej díl, ve kterém se po nějaký době objeví fanynka Becky. Je to sranda, ale to je tak všechno. Crowley na konci potěšil. ()

How to Win Friends and Influence Monsters (2011) (S07E09)

Leviatani opět v akci a jejich experiment na chov lidí k žrádlu. Je to vážně zábava. Leviataní doktor se sežere sám a chudák Bobby to schytal. No uvidíme jak to bude pokračovat, ale začíná se nám to pěkně rozjíždět. ()

Death's Door (2011) (S07E10)

Rozlučkový díl s Bobbym plný emocí, objeví se i starý známý Rufus. Dokonalý díl i když opravdu smutný. Rozlučka s jednou z nejlepších postav seriálu, ale odvaha tvůrců se cení. Od této chvíle už nic nebude jak bývalo, Bobby budeš nám všem chybět a budeme vzpomínat na všechny ty chvíle s tebou. Hodně silná epizoda po všech stránkách. ()

Adventures in Babysitting (2012) (S07E11)

Průměrný monsters díl okořeněný pátráním po plánech Leviatanů. Uvidíme co přinese budoucnost. ()

Time After Time (2012) (S07E12)

Hodně zábavná variace na cestování časem. ()

The Slice Girls (2012) (S07E13)

Amazonky se toho nebojí a ani Dean se jim neubrání. .. ()

Lovci duchů se dočkají prequelu

Lovci duchů se dočkají prequelu