Vzepřít se obrům

• USA Facing the Giants (více)

Šest let trénování středoškolského fotbalového týmu Orlů nepřineslo Grantu Taylorovi žádné dobré výsledky, natož vítězství. Navíc teď musí čelit zdánlivě nepřekonatelným pracovním a osobním potížím, a to se pak na konec trenérské kariéry pomýšlí snadno. Ale po jednom nečekaném setkání v sobě Grant objevuje víru, jež mu dodá sílu vytrvat. (oficiální text distributora)

Jeand´Boa

Jsem věřící a fanoušek sportovních dramat, ale toto je opravdu moc...respektive je to málo...kvalita filmu je odpovídající nějakému TV filmu a kvalita příběhu a jeho podání je smutně přehnaná...u podobných přehnaně agitačních záležitostí se ani nedivím, že se nám věřícím ostatní smějí a odsuzují nás... ()

carott

Kdyby se ubrala křesťanská propanda, sebelítostiví trenér a prvních 40 minut, tak to mohl být vcelku dobrej film o fotbale ()

Bezda22

Nevěřim v Boha, ale prostě jenom věřim. Mám víru, i když mám pochyby. V životě sem si prošel dost věcma a bez víry bych to asi nedal. Neni to víra v nějakou vousatou postavičku houpací se na obláčku. Kdyby se v tomhle filmu nejelo ve stylu "Bůh, to mě poser sem a Bůh to mě poser tam", byl bych spokojenější. Každopádně na mě tyhle filmy prostě hrajou. Neřikám, že herecký výkony byly úchvatný, ale prostě to nějak je neřešim. V těhle filmech je nějaká motivace a poselství a když se xkrát za film peru se slzou v oku, tak to prostě nemůžu zahodit. Když si to celý převedu na to v co věřim, tak to musim vocenit. Lidi sou bezvěrci, v cokoli a tohle je jedna z možností jak do lidí tu víru nějak dostat. Já sem s tim spokojenej. ()

Megynka

Mě se to moc líbilo :) v Boha sice nevěřím, ale když to člověk opomene, je to prostě pozitivní film o tom, že co chceš, toho můžeš dosáhnout ... ! ()

Doomer odpad!

Bůh absolutního rachotu, JEŽÍÍÍŠ JEŽÍŠŠŠ TĚ MILUJE!!!, prostě o fotbalovém teamu co pořád prohrává, pak trenér přijme krista a začne o tom nonstop mluvit a samosebou pak všechno vyhrajou jak v am. fotbale tak v osobním životě.... takovou blbost teda nežeru. btw celkem by mě zajímalo proč si myslí že Ježíšek pomáhá fotbalovému teamu v americe když nepomáhá ani hladovějícím a nemocným lidem nikde na světě. ()

Blutarg

Je to docela o ničem (klasika, kdy outsider porazí favority ve finále středoškolského poháru), ale když mě ten americký fotbal bere... ()

Desdinova

Napriek tomu, že film sám o sebe je celkom predvídateľný a nie je príliš výnimočný vo vhodnej chvíli dokáže potešiť. ()

Bigwave

Šílená propagační agenda na Boha, která hraničila s fanatizmem. Film nebyl ani dojemný nebo napnutý vyhrocenými scénami ze hřiště. Špatné. ()

george82

Jako spousta sportovních filmů, tak i tento je o neskonalé víře a touze dosáhnout něčeho víc. Tentokráte v prostředí středoškolského fotbalu. Film je to docela fajn, ale chybí mu ta hlavní jiskra. Hlavní trenér je takovej nemastnej neslanej a člověku je ho líto, než aby mu fandil. ()

Themilhaus

Vcelku dobrý film na sportovní téma, kde šlo o to jak se outsideři mohou přes svoji píli dopracovat až na vrchol. Z mého pohledu film hodně sráželo pronášení 10x do minuty s bohem není nemožné nic, otevři se bohu , sklid své oseté pole atdé adté a pořád dokola jak u magorů, proto snížuju hodnocení na dvě hvězdy, Ámen! ()

ondrasz odpad!

Tedy tohle je odpad na treti. Tady je snad blby uplne vsechno.. Po dlouhe dobe jsem pral tem druhym aby vyhrali... Jeste ze se hosani pomodlili a hned vsechno slo :D Takovy blbosti netocili ani komari, jako agitatorsky filmy. :) ()

Koochy

Tenhle film nikoho neoslní překvapivou zápletkou, tolik podobnou v některých hodně málo úspěšných filmech. Pravdou je, že myšlenka toho filmu je silná. Překoná i všemožné nechutně sladké fráze. Je to o životě, jaký může mít každý. Některé věci tam jsou hozeny dost zjednodušeně a není tam vidět jejich pozadí (např. tam není zabráno, jak se kluci museli začít drtit, aby dosáhli tak o hodně lepších výsledků ve škole). Některým věcem těžko uvěřit, ale u Boha je možné všechno - není to fráze a tenhle film z části ukazuje, co znamená to "všechno". Takže paráda. ()

Slam7

Mam fakt moc rád Am. fotbal, mam fakt rád sportovní filmy, mam fakt rád filmy o Am. fotbalu...tak proč tohle? To na mě bylo až moc! Nikomu neberu víru, každej ať si věří v co chce, ale tohle hodně bilo do očí!!! Občas mi přišlo, že to zavání až fanatismem. Nějaký ty hvězdy dávam, ale jen za ten sport a za scénu se zavázanýma očima. Jinak takový filmy si klidně můžou Amerikáni nechat. ()

JacksLFC

neskutečně omletá písnička pořád dokola. Producenti se snaží z jednoho příběhu natočit 100 filmů a ačkoliv je tento film neskutečně populárním v Americe s neskutečnou tržbou tak časem si uvědomíte, že za víc jak 3* by jste tomu dát nemohli. ()

mathes odpad!

Film se na začátku tváří jako klasická variace na téma "from zero to hero", nicméně zhruba ve čtvrtině filmu vstupuje do hry hlaní postava celého filmu - Bůh. Prostě bez boha nemá smysl nic a nikdo. Fakt jsem to chtěl dokoukat, protože je tam pár zajímavých scén, ale toho Boha je tam prostě moc a nedá se to vydržet. ()

Mainer

ta propaganda je fakt strašná... ale motivační scény a konec jsou fajn, takže aspoň dvě hvězdy... btw stejně to je ale k blití, přestože moje víra je dost podobná. Čekal jsem, že tam bude ebmlém: sponzorováno Mormony nebo tak něco... ()