poster

Vzepřít se obrům

 • USA

  Facing the Giants

 • Slovensko

  Vzoprieť sa obrom

Drama / Sportovní

USA, 2006, 111 min

Režie:

Alex Kendrick

Scénář:

Stephen Kendrick

Kamera:

Bob Scott

Hudba:

Mark Willard
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lefty86
  **

  Pokud to mělo být schválně zaměřené na křesťany tak se to dá pochopit, ale já do toho šel s nadějí užít si sportovní drama, ve scéně kdy celá škola seděla na hřišti a modlila se, mi přímo bylo trapně. Nejlepší co jsi udělal bylo že jsi našel krista.....Co je s bohem nemožné? Hrozný kecy. Přišel jsem na film když jsem viděl scénu jak Brock nese Jerremyho přes celé hřiště a to je perfektní a nejlepší scéna celýho filmu, jinak by to byl hroznej brak. Jacinda to popisuje asi nejlépe(19.1.2016)

 • DonPedro
  **

  Křesťanská agitka navlečená do helem a chráničů, která každého, kde se neveze na stejné vlně jako autoři, prožene záchvaty trapnosti nebo smíchu při každém "osudovém" breakpointu. Jenže - mimo realitu jsou všechny týmové filozofie a motivační proslovy, které udělají z bandy lazarů vítězný tým - a je jedno jestli jsou naražené na lásku k Bohu, škole, městu nebo quarterbackovi.(23.2.2009)

 • kapsomut
  ****

  Tento film hraje až příliš na emoce. Ale mě se to líbilo. Hlavně ta motivačka s tím, jak přelézal to hřiště poslepu! Přitom mi ukápla slza(26.8.2011)

 • Scevola
  ****

  Film, ktory oceni najma krestanske publikum. Relativizuje sportove vitazstva a zrdoraznuje, ze Bohu nie je nic nemozne. 7/10(1.3.2013)

 • Kuny27
  ****

  Záleží na úhlu pohledu. Podle mého to bylo poněkud přeplácané happyendem :). Pokud ale vezme v potaz rozpočet, který je až směšný - klobouk dolů. Jinak pokud se zamyslíme, že film a jeho myšlenka byla určena pro křesťany- hodnotím nejvýš. Nicméně CELKOVĚ HODNOTÍM 65%(29.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace