poster

Vzepřít se obrům

 • USA

  Facing the Giants

 • Slovensko

  Vzoprieť sa obrom

Drama / Sportovní

USA, 2006, 111 min

Režie:

Alex Kendrick

Scénář:

Stephen Kendrick

Kamera:

Bob Scott

Hudba:

Mark Willard
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • 7up
  ***

  Může se vám to zdát až moc nábožensky založené. Ale spíš se snažte dívat že vlastně celkově sport je o víře, a bez té úspěchu není! Ačkoliv to nejsou nějací herci, tak dávám za 3* ...(30.4.2011)

 • Dever
  ***

  Soundtrack Alex Kendrick a Mark Willard: 1. Come Together - Third Day ,2. Voice of Truth - Casting Crowns ,3. Opening Scene - Mark Willard ,4. I'm Finding You - Bebo Norman ,5. Opening Credits - Mark Willard ,6. Completely - Ana Laura ,7. Death Crawl - Mark Willard ,8. Come On Back To Me - Third Day ,9. Never Give Up - Josh Bates ,10. Championship Game - Mark Willard ,11. With You - Mark Willard ,12. Brooke Tells Grant About the Baby - Mark Willard ,(13.5.2011)

 • Kuny27
  ****

  Záleží na úhlu pohledu. Podle mého to bylo poněkud přeplácané happyendem :). Pokud ale vezme v potaz rozpočet, který je až směšný - klobouk dolů. Jinak pokud se zamyslíme, že film a jeho myšlenka byla určena pro křesťany- hodnotím nejvýš. Nicméně CELKOVĚ HODNOTÍM 65%(29.3.2014)

 • Eoin
  ***

  Priemerný kresťanský film plný kíše, sem-tam gýču a predvýdatelných situácií ale s myšlienkou. Najviac sa mi páčila scéna tréningu so zátažou. 65%(15.2.2013)

 • majo25
  ****

  Spracovaním sa približuje televíznemu spracovaniu, resp. ako keby to točila nejaká (sektárska) kresťanská organizácia. Napriek tomu, a napriek množstvu kliše, ktoré vo filme sú, napriek jednoduchému scénaru, má film silný príbeh, "rezonujúcu" drámu a miestami i vtip. Silnou stránkou je aj filmová hudba. Miestami však tvorcoavia až príliš tlačia na pílu. Hodnotenie: 70%(13.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace