Chlo0opek

Úžasné záběry z celého světa na pozadí velice zvláštního přátelství dvou naprosto rozdílných lidí, kteří mají těsně před smrtí a rozhodnou si užít zbyek života do posledního dechu. Oba hlavní představitelé jako by byli přímo stvořeni na jejich role. Laskavé, poučné, chytlavé.. 5*. ()

bestik_63

Jack Nicholson nikdy nepatřil mezi mé oblíbené herce a vždycky jsem se jeho filmům vyhýbal. Po tomto filmu však musím přehodnotit tento názor a na nějaký jeho film kouknout. Dokázal totiž v tomto příběhu ukázat tu zábavnou stránku tak vážného tématu jako je nevyléčitelná nemoc. Morgan Freeman je pak druhá kapka která v kombinaci s tou první vytváří velmi kvalitní film, který můžu každýmu doporučit. ()

wetrix

Vždycky hodnotím film podle toho, co ve mě zanechá(pokud něco) a tenhle určitě. Je to opravdu hodně podobné s Klepáním na nebeskou bránu, kterou bych asi upřednostnil, protože v ní bylo tak jaksi všechno. Tenhle film je skvělý díky asi jedněm z nej herců současnosti, což předvádí i zde. ()

skunkos

Film o životě a smrti, o krásách a utrpeních, či o smíchu i slzách. Excelentní ústřední dvojice a srdceryvný příběh. ()

wb2009

Nicholson s Freemanem by měli spolu hrát častěji. Prostě si staříci splní svoje poslední přání. Film nabízí humor a emoce a dva skvělé herce. Co víc si přát? ()

Spike86

Krásný film, který vyloudí úsměv i slzy dojetí. Hlavní dva protagonisté jsou skvělí herci a předvádějí to i zde. Obě postavy jsou notně odlišné a jejich vlastnosti a charakter jsou dobře prokresleny. Nebyla to nuda ani na jedinou vteřinu stopáže, která nicméně není nikterak dlouhá. Film je vyvážený z komediálních, dobrodružných i srdceryvných dramatických momentů. Obsahuje i spoustu nosných myšlenek, které si lze odnést. 85% ()

Mr.Lordi

Tohle že má být komedie? No místy jsem se opravdu uchechtl. Ale film je spíše filozofický než komický, ale zase musím podotknout, že Jack Nicholson a Morgan Freeman skutečně excelují. Ale že by ten film zapadl do mého žebříčku oblíbených se opravdu říct nedá. 55% ()

MrSalieri

Byl jsem zklamán. Ukázky v TV byly v tomto případě naprosto matoucí. Vesměs strašná nuda s tunami rádoby filozofických srdcervoucích dialogů a kromě skvělého obsazení na tomto filmu nevidím nic pozitivního. Přitom potenciál by byl... škoda. ()

Fenk

Je to takový bušení na nebeský vrata po seniorsku, ale od tak silnýho námětu a dvou kapacit v hlavních rolích sem čekal přece jen trochu víc. ()

P@\/EL

Poměrně dobrá tragikomedie o dvou mužích, kteří trpí zákeřnou nemocí, ale rozhodnout se, že si život ještě pořádně užijí. Nečekejte žádné velké srandovní orgie, film nabídne pouze nenáročný inteligentní humor. Osobně jsem od filmu očekával více dobrodružství. To ovšem v tomhle případě muselo ustoupit poněkud delším dialogům. ()

Tomulka

Zápletka filmu není nic moc a některé dialogy jsou taky nic moc a taqky ty efekty jsou hrozně slabé, ale nalejme si čistého vína. Já jsem od tohoto filmu nic takového vůbec nečekal, chtěl jsem jen vidět herecký koncert Jacka Nicholsona a Morgana Freemana. Jsou to totiž páni herci a v tomto filmu opět dokázali, že do starého železa rozhodně nepatří. Jejich herectvím se bavím vždy. ()

A.MacGyver

Krásný film. Neumím si představit, že mi někdo řekne, že mám maximálně rok života. Myslím, že si to kluci užili... ()

Mort09

Jednoduchý příběh bez jakýchkoliv překvapení, pomalu plyne od začátku do konce, a to je hlavní problém tohoto filmu. Filmu chybí spád, první vtipy přicházejí pomalu v polovině filmu a to ještě nejsou všechny povedené. Navíc jakákoliv humorná scéna je prakticky v zápětí vystřídána scénou ve, které se řeší smysl života a smrti. Jediné co Než si pro nás přijde zachraňuje od ještě horšího hodnocení, je ústřední herecká dvojice, která je skvostná a perfektně hrající, i přesto se, ale jedná jen o lepší průměr mezi současnými komediemi. 55% ()

SONYAGENT

Drsná, dokonalá, zábavná a dojemná two-man-show dvou hereckých legend v roli, kterou si každý herec musí zasloužit.. Málokoho by nadchnul příběh, kdyby se ho nezhostili tito dva pečlivě vybraní herci, kteří se perou o každou vteřinku Vaší pozornosti a rozsápají Vaše srdce na kousky.. Moc dobrý scénář a skvělé obsazení, krásný konec :) ()