Tom5821

Dvojce Freeman, Nicholson snad ani nemůže hrát v něčem špatném. Tento snímek je toho důkazem, neboť jejich herecké kreace v tomto filmu byly naprosto vynikající. I přes velmi jednoduchou dějovou linii jsem se při sledování nenudil. Legraci střídal smutek a děj pomalu směřoval k typicky americkému konci, který se ovšem k mé radosti nekonal. ()

me_george

Tak nevím. Tento film si kladl za cíl mě rozesmát, nebo i trochu vychovat? Nepovedlo se mu ani jedno. V podstatě tak trochu film o ničem. Navíc je to snad první film, ve kterém mě nepovedené digitální efekty opravdu rušily. Pozitivem by možná byla ústřední herecká dvojice, ale od ní se dobrý výkon dal očekávat :-) ()

Mykhaluu

Koncert. Oddechové koncert. Herecký koncert na odlehčenou notu na vážné téma. Nevím, tak nějak to zapůsobilo... A když už někoho blízkého máte v piksli, tak to berete jinak. Víc od srdce! ()

Kuzmik

Příjemná oddechovka na nedělní odpoledne pro starší lidi. Rob Reiner zvolil pomalejší ale za to poutavější zpracování, při kterém si jen na místě Morgan Freeman představujete sebe. Za 40 let se na tento film budu dívat trochu jinak. *** 6/10 ()

Numerobis

Pár zřetelných chyb (roztrhaný seznam najednou zas je), dva páni Herci, kteří se vlastně nemuseli snažit - a ani nesnažili. Profláklé téma a studiové záběry na pyramidy, Tádž Mahal a hromada dost falešné filosofie, akorát tak na sobotní večer. Umřít mladý je třeba výrazně lepší... ()

WolfIssen

Tento film jsem měl za tutovku už z hlediska toho, kdo v něm hraje hlavní dvě role. Páni herci předvedli opravdový herecký koncert, skvěle se doplňovali a nechyběl vtip, akce ani zamyšlení nad životem. Nádherný konec. ()

L3nour

Působivý námět. Ukazuje, jak je život pomíjející a že za peníze si prostě lásku a přátele nekoupíš. Také skvělé herecké obsazení (obě role perfektně a důvěryhodně zahrané). Hodně lidí tady dává okolo 3-4*. Na mě ale film opravdu zapůsibil, a tak nemůžu jinak :)) ()

Kopite

Pomerne smutný film, v ktorom si dvaja zomierajúci kolegovia z nemocničných lôžok rozhodli trošku užiť, pred tým ako bude tomu všetkému definitívny koniec. Sčasti sranda, sčasti úvaha o živote, ale takisto príbeh dvoch ľudí, ktorí sa predtým nikdy nevideli. Záver naozaj dojemný. ()

mark9th

Pán Nicholson a pán Freeman sú skoro vždy zárukou úspešného filmu. A v tomto sú obaja :). Tak čo k tomu dodať? 100\100 ()

Katka232

Milá komedie, která nezestárne a bude vždy vtipná, i když je to dost černý humor. Ale podání hlavních hrdinů nemůže nikdy zklamat. A hlavně je to podané komornějším způsobem, který se k tomuto tématu velice hodí. ()

Zverkinus

Spojenie týchto dvoch hercov v hlavných úlohách ma príjemne prekvapilo už pred pozretím filmu. Pekný a dojemný príbeh okorenený trochou humoru a sarkazmu, tvorí príjemných 93 minút, ktoré pohladia na duši, či už ako komédia, dráma, alebo dokonca cestopis. ()

Paja.93

Jeden z filmů, kvůli kterým mám radost a dělám si pomyslný seznam v hlavě věcí, které jsem udělala a měla bych udělat před smrtí, např. proletět se horkovzdušným balónem, zpívat před obecenstvem atd. Prostě krásný, smutný film. PS: Musím ochutnat alespoň šálek Kopi Luwak! ()

Tominni

Tak moc jsem se těšil na Bucket list a možná proto se po shlédnutí objevilo mírné zklamání. Ano, výborný Jack Nicholson hraje opět mrzutého, bohatého a cynického chlápka, kterému musí otevřít oči až hodný Morgan Freeman, pro kterého je rodina na prvním a jediném místě. Přes různé hlášky a moudra o smrti film přes Tour de World míří k očekávanému závěru a prohlédnutí. Je to o to víc škoda, že Rob Reiner měl slibný potenciál, ale nedokázal ho plně využít. ()

Kubi21

Prostřední část je vtipná, milá a velice hezká, ale ten úplný začátek s nastíněním postav a hlavně konec mi tento zdánlivě pohodový film dosti zkazilo. Nad vodou ho v mých očích drží povedené vtípky a oba staří bardi, na které je radost pohledět. Bohužel za ten konec a citovku jdu s hodnocením dolů. ()

juditik

''Here's something to remember when you're older Thomas - never pass up a bathroom, never waste a hard-on, and never trust a fart. '' .... ''I'll remember that when I start "decrepitating", sir. ''.... Napriek stále prítomnej smrti, veľmi pohodový film, plný výborných hlášok...''Somewhere, some lucky guy's having a heart attack. '' ()

HEED

Musel jsem k filmu dospět abych jej správně vstřebal a patřičně docenil jeho kvality. A řeknu vám, je rozdíl pustit si film do podkresu, nebo se podívat na film s chutí. Kvalitní herci nijak nevybočující z řad svého hereckého nadání, dobrý střih a režie z filmu neudělali zbytečně táhnoucí se nudlu. I když by se mohlo některým zdát, že dílo svým popisovaným obsahem by mohlo být nudné. Skutečně není tomu tak, snímek si získá lidi spíše rozumovějšího nadání, občas se i člověk zasměje. Avšak nic pro bláznivé rebely, to jest film o rozumných lidech, kteří se stanou v posledních dnech svého života rebely. ()