Betmän

A podle mě je dost podobně vystavenej film Royal Tenenbaums, akorát vtipnější. Tohle je takovej milej film pro všechny. ()

blazenka

Film, který je tak úžasný jako jeho dva hlavní představitelé, nebo právě proto. Film, který jsem si naprosto vychutnala a myslím, že mi bude chutnat i napodruhé, napotřetí, ....Dvojce Nicholson - Freeman rozehrála vyjímečný koncert, ve kterém nechybí nic. Je tam ode všeho kousek a nejvíc je to o lidech. Plakala jsem i jsem se smála. 90%. ()

Luqi

Americká variácia Jahnovho Klopania na nebeskú bránu, kde si vypočujete pár múdrych viet o živote a smrti a pár veľmi dobrých sarkastických vtipov a dialógov. Ale ako som povedal, je to len ďalšia variácia a teda ničím prepvapujúci film. Napriek tomu, že Nicholson i Freeman podali skvelý výkon a spolu im to ladilo, ale už som oboch videl x krát v podobných roliach a teda by som radšej videl niekoho iného. ()

Wawer

Ze srovnání s Knockin' on Heavens Door vychází asi jako druholigový tým se dvěma špičkovými hráči, Nicholson a Freeman opět dokazují že jsou špičkovými herci, ale ono to prostě nestačí ()

R4kosn1k

Po shlédnutí filmu, jsem nevěděl co bych řekl, asi bych řekl jen to, že až se budu chystat odejít na onen svět :), také si napíšu seznam těch nejbláznivějších přání a splním si je... ()

HouseMK

Inspirativní film pro všechny, co zrovna umírají a mají přebytečné miliardy na účtu. Ostatní můžou tak akorát rozmrzele cukat kapačkama, koukat na AZ Kvíz a pít kafe z automatu. A nebo to nebrat tak vážně a snažit se ještě hezky po americku si užít a dát věci, které se jim za celý dlouhý život nezvedly, zase rychle do pořádku. Musíme tam všichni. ()

Eragon93

Film o smrti, kde víte, jak to dopadne. Je to velice smutné, ale zároveň i vtipné. Dva cca 70letí pánové zjistí, že jim zbývá jen několik měsíců života, místo aby se zhroutili, tak si užívají jako o život. Jack a Morgan z rukávu sypou jedno životní moudro za druhým a to se pěkně poslouchá. ()

drozdy1

Krásnej film.Výborné obsazení a výprava je také krásná jestli si chci někde zabrečet tak u tohohle filmu :( ()

zdeny99

Stará babička na invalidním vozíku se zadívala do zrcadla, kde viděla malou holčičku a povídá jí: "Odpusť mi, že jsem vždy měla strach a neužívala si života." Jedna z velkých lítostí umírajících je, když si uvědomí, že nežili, když už je příliš pozdě. A jednu takovou formu dvou starých chlapů vypráví i toto Reinerovo komediální drama. [26811. hodnocení, 933. komentář, 79%, 590. nejoblíbenější film] ()

zelda82

Pokud jste videli Klepani na nebeskou branu, tak budete hned doma...Pokud ne, tak jde v podstate o to, ze si dva odlisni starecci chteji pred smrti jeste trochu uzit. Pokud u Bucket listu stoji neco za zaznamenani, tak je to ustredni dvojice dedku, ktera se pri nataceni evidentne dobre bavila a ten pocit se panum Freemanovi a Nicholsonovi podarilo prenest i na me...Pekne ctyri hvezdicky ()

Axident

Aby bylo jasno: tenhle film je tak naládován klišé a tím typicky americkým, limonádovým, na city hrajícím balastem, že se to téměř nedá vydýchat. Když už jeden myslí, že víc se to přehnat nedalo, přijde další střih a scéna, která je ještě mnohem horší. Neomluvitelné. Proboha, to už ti američtí režiséři nemají ani špetku sebekontroly a není jim blivno z toho, ládovat to na plátno po tunách bez uzardění? Sečteno s mnohdy až rušivým točením na "modré pozadí" (nebo jaké, prostě je echt vidět, že staříci dřepí většinu času ve studiu) a faktem, že i v roce 2007 vypadá i tak důstojný pán s vlasy "jakože vyholenými" pod latexem jak lebkoun... Nicholson (pokolikáté už?) coby uštěpačný dědek a Freeman (pokolikáté už?) přemoudřelý, hluboký stařec. Suma sumárum - děs a hrůza. Koukal jsem na to ve tři ráno, všechno spalo a udělalo mi to vyloženě dobře :o) 4 hvězdy si to nezaslouží vůbec za nic, ale, když mě ten Freeman a Nichloson dělají dobře :o) ()

film-fancz

♠ 90% uvidite 2 mistry pri skvelych hereckych vykonech, podivate se na krasna mista nasi planety i kdyz nektera digitalne zfalsovana, coz je jedina skoda :-( ale tech 97min rychle utece se skvelym dramatickym a zaroven komickym pribehem.(nikdy nectu zavercne titulky u filmu,ale tady me donutila skvela pisnicka od Johna Mayera-Say) ()

P.J.2

Tento film je výborný už tím že si na nic nehraje, je to perfektní mix žánrů, sice jsem se nesmál celou dobu ale pár vtípků tam bylo opravdu příjemných(střelba z pušky), když si neuvědomíte že je to komedie a pojmete to jako příběh dvou mužu, kteří chtějí splnit své sny před smrtí,dostanete výbornou podívanou...Mimoto jsem u toho třikrát brečel :-D ()

Darkslayer

Aj keď to možno nie je na mieste, nemôžem si odpustiť porovnanie s Klopaním na nebeskú bránu, keďže oba filmy majú veľmi podobnú a v pár ohľadoch až identickú kostru. Avšak Klopanie na nebéskú bránu je minimálne o úroveň vyžšie. Kde klopanie pôsobilo nevtieravým čiernym a sviežim humorom, pôsobí Bucket list vykonštruovane, rozťahane a príliš hollywoodsky. Freemana a Nicholsona mám rád avšak film ma trochu sklamal, aj keď som od neho veľa neočakával. Prvá polovica filmu bola príliš rozťahaná, niekedy patetická a občasne humorná. Príliš analizovala a rozjímala o smrti a chorobe (čo mi pripadalo ako keby si tvorcovia mierne pomýlili žáner). Druhá polovica sa nesie už v sviežejšom a hlavne humornejšom duchu, aj keď stale narážame na občasnú trpko-klišoidnú pachuť. Scenérie mi niekedy prišli až príliš gýčovité (hlavne pyramídy). Celkovo mi film pripadal, ako keby sa v Hollywoode snažili svojsky napodobniť niečo ,na čo nemajú. ()

Judas

Podobně vystavěný příběh jako u německého Klepání na nebeskou bránu. Musím, ale přiznat, že Klepání se mi nejméně o dvě hvězdičky líbilo více. ()