Crocodylus

Film, ktorý treba vidieť! Virtuozita hlavného hereckého obsadenia v kombinácii s bravúrnym námetom učinila z tohto počinu zážitok, ktorý definuje limity kinematografie - a to nepreháňam! 5/5 ()

Zaks

Áno, každý film, ktorý ukazuje posledné mesiace, dni, hodiny zo života človeka musí pri troche snahe autora chytiť za srdce. Ale spracovanie témy mi prišlo až moc tuctové, čakal som trochu viac odvahy ponúknuť divákovi niečo zaujímavé. Sterilné ako prostredie v špitály, kde sa polovica filmu odohrávala... ()

P3rcy

V současnosti existuje opravdu jen pár herců, kteří mají dostatečné charisma a zároveň takový talent aby mohl být celý film postaven jen na nich. Z fleku si vzpomenu na Toma Hankse, Roberta De Nira, Anthony Hopkinse a samozřejmě Jack Nicholson a Morgan Freeman (na víc herců si nějak nemůžu vzpomenout). Zkrátka, kdyby ve filmu byli jen o kapku horší herci, byl by film naprostá nuda. ()

Marcello

Síce som podľa doporučenia na tento film čakal niečo iné, ale aj tak to bol taký príjemný Freemanovský kúsok, ktorý zohreje na duši a na konci vženie slzičku do oka. ()

Dedincan

Mal som rozpozeraný iný filmík, ktorý má s týmto spoločnú tému potreby vidieť svet. A som celkom rád, že som bol "vyrušený" kamarátom a kukli sme si toto. Kým si po nás príde sa rýpe možno v klišovitej téme, ale vyslovene nepreháňa a nenaťahuje sa. Pomerne veľký priestor venovaný spoznávaniu sa v nemocničnej izbe ma síce prekvapil, ale nebol na škodu a dobrodružstvám v ďalšej časti filmu to neubralo. Rozmýšľal by som skôr nad štyrmi hviezdami, ale vďaka bezkonkurenčnej dvojke v hlavnej úlohe (Nicholson - Freeman) privieram oči a dávam počet plný. ()

PORTER44

Dva velikáni ač v pokročilém věku nezklamali jedna hláška za druhou některá vážnější a smutnější ale i spousta zábavných, i když tzv.čekají na smrt pořád si z toho dokážou udělat srandu.Skvělé herecké výkony. ()

mach333

Po přečtení krátkého popisu filmu je asi všem jasné, o čem film bude. Obě hlavní stars filmu podávají svůj standard - tzn.výborné výkony. Jediná věc, co mi tu chyběla, byl nějaký moment překvapení. A tak jsem jen čekal (a trochu se nudil), jak proběhne jejich seznámení, zpráva o diagnóze, co si vše napíší na společný bucket list, no a kdo zemře jako první. Za mne je to solidních 70% s tím, že oba herci zůstávají i nadále mými velkými oblíbenci :-). ()