prcko

Príjemný, oddychový, živý príbeh s úsmevným koncom. Dvaja výborní herci, jedna nemocnica, kopa peňazí a plno nezažitých zážitkov. Mne to ako dezert na večer stačilo. A Vám? 70 % ()

bakda

Opravdu skvělé spojení mistrů filmu Nicholsna a Freemana skvělé dialogy a humor ale také drama. Tenhle film jsem si zamiloval. ()

reve

Jasně, předvídatelné až běda... Ale milé a neuvěřitelně vtipné: "Somewhere, some lucky guy's having a heart attack." / "Edward, I've taken baths deeper than you." "It's easy to be deep in freshman philosophy." :-) Pro mne osobně jeden z filmů na horší časy... ()

zdendap

Příjemný film na vážné téma - umírání. Film se podařilo natočit, aniž by sklouzl do příliš sebelítostné polohy a patosu. Skvělý Nicholson, jak už je u něj nakonec zvykem. ()

stuj

"Souboj" dvou dozrálých a dotvořených hereckých osobností:). Zajímalo by mne, zda měli před sebou na place vzájemně respekt. Každý hraje úplně jinak a jinak se vyjadřuje, ale o to líp se na to kouká. Dva protiklady táhnoucí za jeden provaz. Film dvou lidí na konci života, kteří se ohlíží zpět a rekapitulují, jak život prožili, jak ho naplnili a zda uskutečnili to, co chtěli. A když zjistí, co jim zbývá, tak nepropadají zoufalství, a snaží se to uskutečnit. Dočkáte se dobrých vtipů i zamýšlení se nad smyslem života. ()

Marshal22

Nicholson a Freeman to zahrali skvěle. Jak mě ten film dojal, tak jsem se i zasmál při pár vtípku. Krásná ukázka, jak je třeba užít života, než si pro nás přijde. ()

Island11

Příběh o dvou nemocných nad hrobem užívající si zbývající čas. Takhle by se tento snímek dal zformulovat do jedné věty. Ale jedna věta je pro tento film opravdu škoda. Skvělé výkony mých oblíbenců, mrzouta Nicholsona a citlivého Freemana, s poutavým příběhem vás usadí na 90 minut a nepustí. Skvělá ukázka toho, jak se člověk zachová, když zjistí, kolik času mu zbývá.. Za mě plný počet, kterého vážně nelituji. ()

maxs

4,5 / 5 a chvíli jsem váhal nad 5* perfektní námět, scénář, obsazení i herecké výkony ... sarkasmem překypující arogantní Nicolson v kombinaci s praktických, mírným a klidným Freemanem (a nemocničním prostředím) je perfektním prostorem pro mnoho vtipných i smutných okamžiků. Na mne film velmi zapůsobil a doporučuji všem. ()

Ujo.

Dva ostřílení herci v srdcervoucím příběhu, ošperkovaném pěknými hereckými výkony nejen obou představitelů hlavních rolí. Přátelství a štěstí v konfrontaci s očekávanou smrtí. Obyčejný chudý automechanik, který chtěl být profesorem historie dá chuť do života bohatému magnátovi. Pěkný film, Morgan ani Jack opět nezklamali!!!! ()

HerpaDerp

Dosť nevyužitý potenciál. Film má peknú myšlienku ale je zabudnuteľný. Vďaka Jackovi Nicholsonovi a Morganovi Freemanovi a pomerne zvládnutému koncu ale určite stojí za pozretie. /70% ()

Dodge-I

Ale jo, proc ne - kdovi jak skoncime, v jake plechovce a jak vysoko :-) Nicholson i Freeman si uzivaji, ale to okoli je nevyrovnane, asi nejvetsi cenu ma ten seznam veci. Urcite stoji za to tento film videt, i kdyz nepatri mezi TOP ()

Hanscz

V hlavních rolích se představují dvě dnes už dvě nesmrtelné, filmové megastar Morgan Freeman a Jack Nicholson. Tato dvojice už ze začátku slibuje velice kvalitní herecké výkony! Myslím si, že svých rolí se zhostili bravurně. Morgan Freeman jako postarší velice inteligentní automechanik který si vyslechne ten nejhorší verdikt jaký kdy člověk může slyšet (máte rakovinu) a Jack Nicholson jako sarkastický a lehce prudérní ředitel nemocnice který si vyslechne obdobný verdikt. Dostanou se spolu na nemocniční pokoj kde se spřátelí a po sérii jejich konverzací J.N. navrhne M.F. aby si poslední chvíle užili plnými doušky. Manželka M.F. je sice proti, ale není jí to ze začátku moc platné. Film sice končí smutně ale inteligentní humor těchto dvou mistrů svého řemesla zajišťuje kvalitní zábavu s místy s nádechem lehkého ( Nicholsonovského ) sarkasmu. ()

billcarson

Po výborném začátku z nemocničního prostředí film v polovině ztrácí dech a do konce už to nerozdýchá. A psát si Bucket list, když už jsem jednou nohou v hrobě je trošku pozdě. ()

Ujetak

Film o dvou seniorech, kteří si chtějí na stará kolena ještě užít. Splnit si své sny a přání. A pak důstojně odejít. Tady už není co dodat snad už jen to, že nemohli vybrat lepší herce. ()

audri

Naprosto užasná herecká dvojice ve filmu, který nenásilným způsobem divakům naznačuje, že se namají nakonci života jen snažit přežívat co nejdéle, ale radějí opravdu žít a že ikdyž člověk umírá může zažít ještě spoustu věci a není přece pravda, že umíráme každy den, každou vteřinou? Tento film mě naplňuje chutí do života. ()

RajmikCZ

Co byste dělali, kdyby jste zjistili, že máte tolik a tolik času do konce života? Určitě byste to nepojali, tak jako Nicholson a Freeman v této komedii. To mě přesně štve na filmech, že neznají hranici mezi realitou a pouze iluzí. Jelikož se jedná o komedii, muselo to být pojato, tak jak bylo. Nejlepší herci v nejlepších letech. Proč si neskočit z letadla, proč se nepodívat do Egypta. ()

Awesomer

Tenhle film vyloženě pohladí. Stará garda v podobě Nicholsona a Freemana, což jsou páni veleumělci spolu tvoří dokonalou hereckou dvojici... Dojemný a krásný snímek... ()

Infurius

Nemám rád filmy v ktorých je niekto s rakovinou alebo proste v nemocnici a zomiera. Tento film som si pozrel hlavne kvoli hercom a bol som zvedavý ako to zahrajú a tak. Na konci mi to prišlo moc smutné a také filmy nemám veľmi rád. Celý scénar bol dobrý a zaujímavy. Bolo aj pár dobrých momentov:D pri ktorých som sa dobre zasmial,ešte som nevidel Untouchables takže neskor to porovnám:D 4 stars ()