zorrra

Práve som to dopozerala, ešte mám nezaschnuté slzy na tvári a v mysli mám len dve otázky: Našiel si v tomto živote šťastie? a Priniesol tvoj život šťastie aj druhým? ()

neli13

Možná jsem čekal víc, než mně ten film nakonec dal. Ano, klasický Jack Nicholson, mrzutý a nevrlý a jako protipól Morgan Freeman. Časté "vyšší poselství" ve filmu není na obtíž, ale ani ten konec nějak dojemný nebyl. A právě na ten jsem možná čekal. Klepání na nebeskou bránu nabízí více, ale není zase tak krásně barevně okouzlující... ()

El_Barto

Nádherný film s excelentními herci, neuvěřitelně povedenými hláškami a krásným humorem, který byl neskutečně krásně suchý a nostalgický, někdy i lehce morbidní, stejně jako celý film. Nevím co víc napsat, krása, která neomrzí ani podesáté... ()

aneken

Báječná seniorská v podstatě road movie, která v sobě kombinuje milý humor se zamyšlením nad blížící se smrtí. ()

Zsir

Prostě Freeman je třída. Skvělej scénář, skvělý herci a já po dlouhé době viděl zase film, který ve mě něco zanechal. ()

subo.psycho

Veľmi dobre spojená, komédia spolu s drámou. Jack Nicholson a Morgan Freeman , stále ukazujú ,že sú skvelí herci a u nich je to naozaj tak ako s vínom,čím starší tým lepší :) ()

ladymarmelad

Je to skvělej film.Je to vtipný ale smutný zároveň. Myslím že tenhle film by měli vidět hlavně ti kdo se jich to týká. Vim že asi ve zkutečnosti je to ještě o něco horší ale stejně si myslím že je to dobrý motivace. Tenhle film se mi opravdu líbil a ten konec co víc si prostě přát.Obsazení hlavních rolí v podobě Jack Nicholson a Morgan Freeman dokonalý. Mám ráda tyhle herce. Proto doporučuju tenhle film těm kdo mají stejný problém nebo ti kdo chtějí vidět něco vtipnýho ale zároveň i popřemýšlet o různých věcech co se týkají vlastního života =) ()

KristKrist

Jack Nicholson a Morgen Freeman jsou kvalitní herci a tento film má opravdu zajímavý námět.Nedostalo mě to,ale tak,jak bych čekala. Konec mě ovšem skoro rozplakal,což bylo pro mě docela překvapení. Tři hvězdy,celkově to nebylo špatné. ()

Lucisek

Film byl výborný, herecké výkony skvělé. Naprosto jsem jim věřila, co hráli. Jack Nicholson jako povrchní, absolutně nesnesitelný, sobecký "pan někdo", který zůstal naprosto sám a Morgan Freeman jako hodný, milý, obyčejný pán, který má rodinu, jež ho má ráda. Za normálních okolností by se tito dva lidé neměli ani šanci potkat, natož se sblížit, ale oni se nesejdou za normálních okolností, ale v nemocničním pokoji. Oběma zbývá jen krátký čas, a tak se rozhodnou si život ještě pořádně užít. Mezi tím vším jim ale dojde, že to nejdůležitější, co by měli udělat, je strávit to s rodinou a ne šílenostmi. Film má spoustu vtipných hlášek, poučení o tom, co je v životě důležité, ale také smutných chvil. Konec jsem obrečela. Ale stojí za to se na tento film podívat. ()

Majez

Asi jsem na film ještě mladý (30), debaty o smrti, zpytování svědomí atd mi nic neříkají, ale když si staříci začnou psát seznam a plnit si sny - naprosto jim rozumím, všichni máme sny a nestíháme si je plnit pro samou práci a povinnosti. Na konci je pro mě jedna z nejsilnějších scén ()

Ben.Ji

Převelice příjemnej film,kterej se zakousne do duše a zůstane tam sakra nadlouho.Excelentní herectví jak Nicholsona,tak Freemana.Kopi luwak mě dostalo. Další z filmů na kterej se rádi podíváte i podesátý. ()

Duston_Movie

Príjemná komédia na poobedie. Vo filme ma príjemne potešili herecké výkony Jacka Nicholsona a Morgana Freemana, naozaj to zahrali komicky :D Film končí smrťou oboch hlavných postáv, ktorú ste však očakávali, a tak vás nezarmútila. Film čerpá rovnaký námet ako pár ostatných filmov so zoznamom čo chce človek spraviť pred smrťou (alebo pred tridsiatkou) [Posledné Vianoce, Things To Do Before You're 30, atď] . Film končí očakávaným doplnením posledného bodu, o ktorom si už nikto nemyslel, že sa splní, no nakoniec sa na nich usmialo šťastie a Tom [sluha] ich oboch dal do urny do výsokých hôr s majestátnym výhľadom. ()