Chuck

USA, (2007–2012), 65 h 7 min (Minutáž: 40–45 min)

Hudba:

Tim Jones

Zachary Levi, Yvonne Strahovski, Joshua Gomez, Adam Baldwin, Sarah Lancaster, Ryan McPartlin, Vik Sahay, Scott Krinsky, Mark Christopher Lawrence (více)

Série(5) / Epizody(91)

Chuck (Zachary Levi) je hlavním hrdinou stejnojmenného seriálu. Chuck je pracovníkem v obchodu s elektronikou "Buy More". V práci tráví prakticky veškerý čas, a když není zrovna v práci paří hry se svým kámošem Morganem (Joshua Gomez). V den narozenin příjde Chuckovi e-mail od jeho největšího nepřítele - Brycea Larkina (mimochodem agenta CIA). Poté je Bryce zastřelen. Chuck e-mail otevře, co však netuší je to, že se jedná o informační databázi tajných služeb poskládanou do obrázkových souborů (tzv. INTERSECT). V tu chvíli se celá databáze začne Chuckovi záhadným způsobem nahrávat do hlavy. Probere se až ráno.

A právě tohle startuje celý seriál. Poté co CIA zjistí, že všechny jejich tajné informace má v hlavě bezvýznamný prodavač, nasadí na jeho ochranu krásnou agentku Sarah (Yvonne Strahovski). Ta mu pomáhá čelit všem nástrahám, které tato "moc" přináší. (Banger888)

subic

Velkým problémem tohohle seriálu je (krom Adama Baldwina), že jeho kvalita stále upadá a upadá, vše už se jen opakuje. Mělo zůstat jen u první série. ()

kubas369

Zajimavá oddychovka, které docházejí ve třetí serii nápady a dech. A vše se propadá do naprostého žanrového zoufalství. ()

play3man

Ten moment, keď si pustíte nový seriál, žiadnu z postáv nepoznáte, neviete o ich charakteroch absolútne nič a aj napriek tomu tušíte, že čoskoro sa vám sakramentsky vryjú do hlavy. Tak presne toto som si povedal počas pozerania prvej časti tohto seriálu. Od toho momentu však ubehli už takmer štyri mesiace a momentálne mám za sebou prvé tri série, ktoré som si bez žmurknutia oka užíval. Počas tých niekoľkých desiatok častí síce kvalita občas poklesla, zachytil som aj zopár chýb, no celkovo som sa skutočne výborne bavil. Dobrý scenár ťahajú do výšin jednotlivé postavy. Zachary Levi sa očividne v Chuckovi našiel a táto postava mu naozaj sedí. Chuckov najlepší kamarát - Morgan (Joshua Gomez) hrá svoju rolu taktiež výborne a k našej poľskej susedke Yvonne Strahovski, v roli CIA agentky Sarah Walker, snáď ani netreba nič dodávať. Mierne výkyvy v kvalite ma mrzia, no oveľa viac ma mrzí to, že už mi do konca seriálu zostávajú iba dve série... 5* / Štvrtá séria občas prešľapovala na mieste, no po dopozeraní piatej série známku nemením. / "Chuck 6th Season". Did you just flash? ()

Mire

Seriál som začal pozerať s fakticky žiadnymi očakávaniami, keďže agenti a špiónske veci sú absolútne mimo záujem, ale s pribúdajúcim počtom pozretých dielov som si Chucka dokázal celkom slušne obľúbiť. Páčilo sa mi prakticky všetkých päť sérií, mne by nevadilo keby seriál pokračoval ďalej, keďže ma nijako neurážal a neliezol mi na nervy. Koniec je taký aký je, čo už. Ak by sa uvažovalo aspoň o filme, ktorý by mohol ešte čosi vymačkať z posledných udalostí, nebol by som proti. Zachary Levi, aj Yvonnka Strahovská majú moje sympatie, rovnako ako ostatné postavy. Humornejšia stránka seriálu v podobe Big Mikea, Jeffa a Lestera (alebo aj Jeffstera), bola tiež veľmi fajn. Takže rád sa k Chuckovi ešte niekedy vrátim :) ()

Detak

Konec u třetí série, ale třeba se k tomu ještě někdy vrátím, protože kluci a akce mě bavili a byli vtipní, agentka krásná.. Ale to ustavičné vztahové drama, kdy se hlavní hrdinové v jenom díle zamilovávají, aby se mohli ve druhém díle rozejít a ve třetím znovu zamilovat a pak zase rozejít a pak zase zamilovat a pak znova a znova, no prostě tohle už mě neskutečně točilo :-P  Ale na koukání v páru asi v pohodě.. ()

pasqviL

Rozhodně jeden z nejlepších nápadů pro seriál poslední doby. Zajímavé postavy se střídají s nádhernými slečnamy. Těším se na další řadu. ()

Camatius

Tak tento serial ma velmi prijemne prekvapil. Aj ked ako asi viac ludi podotkne - ide o kombinaciu roznych tem pouzitych napriklad v Aliase, ale na druhu stranu plnu slusneho a zabavneho humoru a originalnych napadov. V kazdom pripade tato kombinacia je velmi podarena a rozhodne nieje zlym napadom serialu venovat cas. Uvidime o rok co prinesie tretia seria, ale je to po Firefly druhy serial, ktory som si po dosledovani mal chut pozriet znovu a aj som tak spravil.:) ()

DiNozzo

Jednoduše výborný seriál. Hlavní postava ztvárněná skvělým Zachary Levim, looser, který prostě jen tak přežívá a je rád, že je rád a nemá rád špatné zprávy (což skvěle dokazuje například jeho reakce na otázku Proč si myslíte, že se jí říká černá vdova? Protože je afroameričanka a přišla o manžela.), je neskutečně obětavý, a toho občas někdo zneužije mě prostě baví. Jeho práce v Buy More, jeho šílení kolegové, kteří jsou možná občas až moc zvrácení (tedy hlavně Jeff a Lester) i jeho sestra a Suprák jsou rozpracovaní tak, že jim vztahy mezi nimi celkem dobře fungují... až dokud nepřijde Intersect... Spolu s Intersectem se na scéně objevují dva agenti vládních agentur a spousta problému a disharmonie... Agentka CIA a Chuckova "přítelkyně" Yvonne Strahovski je sice slabší částí hereckého ansáblu, ale je to přeci jen potěcha pro oko. To agent NSA John Casey je jiný kalibr. Adam Baldwin, si roli na první pohled psychicky narušeného agenta doslova užívá( a kterou si celkem dobře nacvičil už v seriál Firefly jako Jayne Cobb), a vskutku se mu to daří. Jeho posedlost zbraněmi, vlastenectví a sarkastické poznámky vůči Chuckovi, a celému jeho životu jsou vždy dobře načasované tak aby člověka pobavily, ale nenudily. Celkově je seriál dobře natočen a to že se McG podílel jak na produkci tak i režii mě nakonec příjemně překvapilo... jen drobné chyby, které ovšem nenarušují nijak významě děj a ani zábavu... ***** ()

Toumyk

Velmi nápaditý a povedený seriál. Speciální agent Charles Carmicheal aka Chuck Bartowski - obyčejný kluk, který pracuje v Buy More jako člen Nerd Herd - počítačový technik, kterému se do mozku stáhnou veškerá vládní tajemství. Už jen toto je zajímavý nápad. Časté komické situace, kdy Chuck spolu se svým týmem bojuje proti zločinu, i když většinou jen křikem a vyděšeným výrazem. Na první pohled žádný akční hrdina, avšak v průběhu seriálu se trochu proměňuje. Každopádně výborný seriál. I když tedy 40ti minutová stopáž přináší jak tunu zábavy tak i pár deka hluchých míst. Ale co na tom ve výsledku opravdu fajn seriál. Zachary Levi mě opradu dostával. ()

Centime

Přiznávám se, že na tento seriál jsem se začala dívat kvůli Baldwinovi a strašně jsem doufala, že zde bude stejně natvrdlý jako Jayne Cobb ve Firefly. Agent Casey je sice o něco inteligentnější a bez bradky, ale taky boduje. A samotný Chuck se nakonec taky celkem pěkně vydařil. Bohužel jak už to u serálů bývá, některé série jsou lepší a některé slabší. Zrovna u Chucka je vidět postupně klesající kvalita. První a druhá série u mě mají pěkné 4 hvězdičky, třetí série navázala slibně, ale ke konci už tomu docházela šťáva. Ve čtvrté sérii sice účinkuje řada známých osobností, ale scénář je tak slabý, že by to nezachránil ani Chuck Norris. No a nakonec pátá řada ničím nepřekvapila, ale ani nemohla zklamat, takže byla o fous lepší než čtvrtá. 1. série: **** / 2.série:**** / 3.série:*** / 4.série:*/ 5.série:** ()

Ggrievous

Běží již čtvrtá sezóna a nápady stále nepřestávají. Seriál, zahrnující snad všechny existující žánry aspoň trošku, je naprosto jedinečný.Jsou zde spousty akčních scén při různých misích, ale i romantické chvíle Chucka se Sarah a v neposlední řadě scény z obchodu Buy More, díky kterým se člověk u seriálu i zasměje. Prostě kdo se zakouká, už nemůže přestat. ()

Reproduktor

1.serie: Awesome; 2.serie: První polovina vcelku dobrý, druhá polovina Awesome orion; 3.serie: Zpočátku jsem mlátil halvou do stolu ale postupně to šlo nahoru, takže 19.díl jsem byl už u vytžení; 4.serie? No vypadá to zatím nadějně .-) ()

viruscrack

Hodnoicení jsem musel změnit na ** ** *. Seriál se mi dostal pod kůži a i když jsou tam hodně nereálné scény, tak se mi seriál líbí a vyčkávám na vysílání dalšího a dalšího. ()

zyew

no, v tomhle, vlastně v každym seriálu by se měli hodnotit jednotlivý série. Konkrétně v Chuckovi kvalita sérií má klesavou tendenci. Přičemž první i druhá série jsou nápadité a víceméně nestereotypní, za to zbývající série stoje za uplný h***o. ()

keyzar

Jeden z nejlepších seriálů vůbec. Další řady už jsou sice nic moc, ale první díly byly naprosto skvělé. ()

FiDik

Po nějaké druhé sérii začnete plně tolerovat veškeré slabší chvilky a začnete tento seriál glorifikovat jako nejkomplexnější směsici vtipu, akce a romantiky, co dneska v televizi běží. Chuck me many more times, please! ()

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama

Zachary Levi si zahraje superhrdinu Shazama