Pokračování úspěšného hitu Step Up, který dobyl v roce 2006 americké scény, vypráví o rebelce Andie (Briana Eviganová), která začínala jako pouliční tanečnice, ale poté, co se jí podařilo dostat se na prestižní uměleckou školu v Marylandu, se musí nejen vyrovnat se svým minulým životem, ale najít také způsob, jak začít nový. A co jiného by jí mohlo pomoci než tanec? Nejprve změří své síly s nejlepším spolužákem Chasem (Robert Hoffman) a pak ji čeká boj v baltimorském tanečním klání. Podaří se jí splnit si své sny a postavit most mezi minulostí a budoucností? Režii amerického hudebního dramatu má Jon M. Chu. (oficiální text distributora)

ThomasL

I když jsem spíše odpůrcem hudby vyskytující se v tomhle snímku, ty dvě hvězdy dávám za kreativní tance právě na tuto muziku. Zbytek nestál za nic. ()

ThomasCrown

Na to, že som hudobné filmy okrem Hriešneho tanca nikdy nesledoval, je až zarážajúce koľko som ich už videl. Let´s Dance 2 sa drží priemerných vôd prvej časti a predstavuje všetky možné klišé, no zasa taký problém to nie je a od podobných filmov čakať nečakané netreba, takže spokojnosť. Choreografia ma ako nefanúšika hip hopu či break dancu zaujala v maximálnej možnej miere a záverečná battle scéna v daždi je dokonalá, rovnako ako Briana Evigan v bielych šatách. No a cameo rolička Channinga Tatuma je síce len spestrením, ale veď čo, dôležité je, že jeho vystúpenie nemalo chybu:) ()

Hanes88

Určitě neupírám umění některých protagonistů, ale já zde hodnotím film. A ten byl podle mého více méně nudný a úplně bez šťávy. Nápad tam taky vůbec nebyl, takže 1* za taneční výkony opravdu sedí. ()

Xavi6

Podruhé už měli přestat. Nejenom, že se obměnili postavy a hlavní postava z jedničky se zde objeví jako profík asi jen 10 sekund, ale když už se pokoušejí udělat dvojku, proč ne alespoň trochu víc podobnou jedničce? Tohle je opravdu na jinačí způsob a to tomu značně ubírá. ()

J*A*M*A*L

Už ne tak dobré, jako jednička. Už jen kvůli tomu, že tam nebyl Channing Tatum. O poznání slabší, ale i tak je hudební série Let's Dance docela dobrá. Jedna velká výjimka v mém filmovém vkusu. ()

berry.77

Je to polepšení od předchozího dílu. Choreografie,kreace sou o 50% lepší než v Step up 1. Tenhle film nejde o příběh či něco jiného tady prostě vypněte mozek a užívejte sladění muziky,choreografie a taneční kreace. Zesilte své inšturmenty nejlépe 5.1 více nahlas a užívejte si:D ()

Angie91

Škoda, že více mluvili než tančili. Protože si troufám říci, že po taneční stránce a co se do vtipnosti týče je dvojka lepší než jednička. Poslední scéna, i když dost sestříhaná, bere dech. A navíc jsem se dost bavila. Moje nej scéna: Když Andie tancuje s Chasem v úžasných bílých šatech. Kdo by si při tom taky netrsnul?! ()

Me6i

jeden z mála případů kdy se mi 2. díl líbil více než 1. díl, taneční romaťáky já prostě musim ()

Martin_W

Příběh a bohužel i zpracování celkem o ničem.. Naštěstí to ty "tance", neboli Battly vynahrazují. Stejně jako u trojky se mi nejvíce líbí Battlování v dešti, nebo vodě.. V tom zas takový rozdíl není. Ale.. 3D tomu prostě bezpochybně chybí. 52% ()

H4ku11

Jednotka sa mi aspoň trošku páčila, aj kvôli hlavnej dvojici. Toto je len jeden dlhý hudobný videoklip. S tým teda, že hudba aj choreografie super. ()

lucyeee

Děj filmu vydá maximálně na jednu hvězdičku, ale za tanec musim dát skoro plnej počet!!!!a zavěrečná choreografie v dešti se povedla na 100%!!! ()

winetach

Jednotka sa mi páčila a dvojka? Po zhliadnutí prvých piatich minút som myslel že to bude niečo nové ale neskor som už vedel čo bude pokračovať a pokračovalo.Dvojka je recyklácia jednotky ale s lepšími trikmi 5,2/10 ()

Greg25

Můj osobní problém je, že hudba, která se ve filmu objevuje je mi zcela cizí a nikdy jsem ji neposlouchala. Nicméně i přesto, tomuhle filmu nelze upřít výborné taneční výkony i solidní taneční choreografii. Příběh je hodně jednoduchý, ale ruku na srdce, příběh je to poslední o co v tomhle snímku jde. Navíc lepší než jednička. 50% ()

Gore

Po klišovatý jedničce přišla dvojka, která je, světe div se, o kapánek lepší, dokonce i náznak děje a vývoje postav se tam začíná objevovat. Hudba sice opět příšerná, ale některé tance poměrně lépe zmáknuté, i když ze začátku se hrdinka opět snaží stát negrem a vypadá to spíše, jako když má epileptickej záchvat než když tancuje, ale co na plat. ()

LukyNike

Tématicky mi byl příjemnější tento film než 1. díl, ale zpracování bylo o hodně horší. Chyběla tomu nějaká pořádná myšlenka a hlavně zde bylo plno lol momentů a naivních scén (hlavně teda konec). V obsazení se mi líbili Briana Evigan a Adam G. Sevani. Myslím, že hlavní myšlenku street dance tenhle film nevyjádřil ani náhodou. ()

Tunri

Jen abyste pochopili, já nemám nic proti happy endům... :-D ale tohle bylo tak hrozně moc nereálný klišé, že si větší nepředstavíte. Snad jen chyběl nějaký pořádný zvrat. V těchto filmech to obvykle bývá drtivá smrt. Jo, ta vlastně byla hned na začátku, jasně. No tak za hudbu, úvodní taneční scénu a tanec celkově dávám dvě hvězdičky. Mně by se to jako film hodně líbilo, mít to nějaký všednější příbeh, hlubší smysl nebo alespoň nějakou neotřepanou osnovu, kterou se všechny tyto filmy řídí jak podle manuálu. Zkrátka nic nového. ()

Lilloos

Další tanečňák, který vyčnívá jen několika choreografiemi a skvělým soundtrackem (Flo-Rida, T-Pain, Akon, Enrique Iglesias, B.o.B., Timbaland, Dr. Dre, Justin Timberlake). ()

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe