Pokračování úspěšného hitu Step Up, který dobyl v roce 2006 americké scény, vypráví o rebelce Andie (Briana Eviganová), která začínala jako pouliční tanečnice, ale poté, co se jí podařilo dostat se na prestižní uměleckou školu v Marylandu, se musí nejen vyrovnat se svým minulým životem, ale najít také způsob, jak začít nový. A co jiného by jí mohlo pomoci než tanec? Nejprve změří své síly s nejlepším spolužákem Chasem (Robert Hoffman) a pak ji čeká boj v baltimorském tanečním klání. Podaří se jí splnit si své sny a postavit most mezi minulostí a budoucností? Režii amerického hudebního dramatu má Jon M. Chu. (oficiální text distributora)

Falconica

Příběh to nemá, ale ty tanečky jsou tak absurdně funkční pro muj rytmus absolutně milující mozek, že jsem se bezvadně bavila. Já nevim, já jsem od toho teda ani příběh neočekávala, já nevim jak vy, ale já se na to koukala už od počátku kvůli těm tanečkům(jelikož nejsem uplně pitomá, abych od tohohle očekávala něco víc)...a minutka věnovaná JabbaWockeeZ potěšila velice. ()

kalap

Reku pustim si Step Up 2 a zároveň si aj zdriemnem - a nezaspal som , takže žiaden odpad , ale dve a pol hviezdičky. ()

Valsadora

Tento film zaujme hlavně diváky,kterým se líbí taneční styl street dance a hip hop, avšak pouze díky velmi propracovaným choreografiím a dobrým tanečníkům. O ději se zde nedá ani mluvit,protože hned zpočátku je jasný konec.Měla jsem tu možnost shlédnout tento snímek v kině,ale musím konstatovat,že by ho stačilo ponechat pouze na domácí projekci.Díky tomu,že mě tento styl tance hodně zajímá a už dlouho se mu věnuji,hodnotím 7/10*. ()

SonG

Slabší než jednička, jedna hodně dobrá scéna..... sranda je, že ta nejlepší scéna je hned zezačátku, pak už to jde všechno do kytek.....2 a půl * ()

mrksik

Toto je presne ten typ filmu, ktorý sa dá charakterizovať vetou: "Jeden a pol hodinovým opakovaným pozeraním traileru ušetríte za vstupné a o nič neprídete." ()

Chen

Klišé vedle klišé? A? Nenechte se vysmát, nečekali jste to? Jasně, že ano. Ale já jsem nečekal, že mi tanenční scény vyrazí dech, skvělá choreografie, hudba a hlavně sympatičtí herci-tanečníci. Naposledy mě tak mrazilo u "Baby nebude sedět v koutě". A to mám tanečních filmů nakoukáno... Tohle musí rozhýbat každého, i ty, co mají kovovější kyčle než Terminátor. ()

M.i.k.e

nevim čim to je,ale mě se Step Up 2 poměrně dost líbilo.A to nemám rád hip-hop a už vůbec nemám rád tyhle ten srágory typu Muzikálu ze střední atd.I tady je sice příběh značně ohranej a těch klišé a rádoby moralit je tam až by se z toho jednomu zamotala hlava,ovšem taneční čísla sou zmáknutý výborně a Briana Evigan byť neumí moc hrát je prostě kočka.A i díky ní v pomatení mysli dávám za čtyři...70% ()

Meridius

Pokračování celkem solidního Step Up už mě tolik nebavilo, největší překážkou byla asi buznička v hlavní mužské roli. ()

delaware

Step Up 2 the Streets si v konkurenci ostatních tanečních filmů stojí velmi dobře. Plní totiž požadavky svého žánru a "nefušuje do řemesla" jiným, jako to bohužel udělala jednička, která zapojila do děje i dramatické zápletky a nechala dokonce jednu z postav zemřít. Hlavní hrdinka Let's Dance 2 je sympatická, obyčejná, a to na mě funguje. (Nedá mi to, abych opět nesrovnávala s jedničkou - Andie má pro mě daleko větší charisma než Nora.) Dostával mě taky přízvuk Missy (Danielle Polanco) a Adam G. Sevani coby Moose. Ve výsledku si myslím, že se Step Up 2 povedl (a nejen oproti svému předchůdci), a proto ****. ()

Rodriguez

S tímhle tvůrci nejspíš někde zakopli a rozbili to na tisíc kousků, leč konec to alespoň trochu vytáhl z žumpy. :-D ()

WoWoW

Klišé a klišé. Ale má to jednu výhodu výborně se na to koukalo. Opravdu jsem se bavil, krásný příklad toho jak natočit něco, co tu bylo už tisíckrát, tak že to vypadá jako po tisící ale je to slušná zábava. ()

Tomik12345

Musím říctr, že když vezmu v potaz, že v tomto snímku nikdy nešlo o scénář, děj a podobné filmové věci, tak film splnil co má a je to pro jeho příznivce podobný případ jako Rychle a zběsile pro fanoušky rychlých kol. Za mě pohodové 3*. ()

carly

uznávam, po dejovej stránke je ten film nič moc - scenár mal tak asi 5 strán, ale to vôbec neprekáža, lebo je plný neuveriteľných tanečných scén. viac menej sa v tom filme ani nič iné nerobí. a aj keď najväčšie nadšenie určite spôsobí záverečná scéna v daždi, mňa ako hispanofila najviac potešilo intermezzo na barbecue. film mal však aj pár prekvapivých momentov a pár vecí, ktoré so očakávala, sa vôbec nestalo. hercov, alebo skôr tanečníkov, vybrali perfektne, ale najviac sa mi páčil Moose. on bol asi jediný, ktorý aj niečo hral. väčšina dialógov bolo celkom až veľmi zábavných a aj ten zbytok sa dal zvládnuť, ak ste to nebrali až tak vážne. a aniektoré myšlienky neboli tak úplne hlúpe. taktiež sa mi páčila podobnosť medzi MSA a Street - ani jedni nevedeli, čo robiť s tými, čo sú iní. podtrženo, sečteno: zabavila som sa a všetkým tým tancujúcim zázrakom som tak trochu aj závidela. ak by som to vedela, hneď sa k ním pridám. ()

necisty

Tanečky jsou to opravdu parádní a kdyby jsem se jednou rozhodl jít na podobné představení, tak bych i s úsměvem vykládal jak to bylo super. Pokud ale mám něco říct o ději, tak se na mě nezlobte, ale je to katastrofa! Ani to nebudu rozebírat. Doslova jsem trpěl a to i přes to, že jsem do toho šel s myšlenkou, že pouštím naprosto nenáročný film. Celou dobu pouze čekáme na závěrečné finále, které je teda minimálně moc hezké. Ale já hodnotím film jako celek a za to trápení v 80ti minutách můžou být rádi za jednu hvězdu, které pomáhá i 'design' postav , hlavně té hlavní:). ()

Juto

Pokračovanie pre mňa ešte lepšie. Dej filmu je banalný ale po tanečnej stránke veľmi dobré. Mňa to chytilo. 7/10 ()

O´Hara

Mám rád takové filmy. Původně jsem chtěl dát 4*, ale díky tomu ,,dancing in the rain´´ mé hodnocení vzrostlo na 5*. Každopádně dobrý a odpočinkový film. ()

Maty85

Mám v oblibě sice úplně jiné druhy filmů, ale todle bylo milé zpestření, vůbec sem se nenudil a celkově to byla paráda, fakt že jo! Vzhledem k tomu, že se jedná se o taneční, hudební film, tak je to super pokoukání a to že děj kolem nebo jiné herecké výkony formou dialogů atd nejsou až tak dobré ? To vůbec neva v tomdle případě. Jde přece o to aby se divák bavil a nenudil ........ ()

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe

The Rock zverbován do týmu G.I. Joe